Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

malgorzata_s... 20:24, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ania fotki rewelacja Młodzi rozrabiają jak ptaki po deszczuWróble tak dokazują. U Kasi z Igą też super fotki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 20:29, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie cytuję wnucząt...ale bajeczne foty, profesjonalne w ruchu...
Ja zaczynam ciąć buksy, gadam do miłośniczki ogrodów, jakam happy, bo ćmy nie ma, dalej ciacham i co...ćma, wżery, suche, śmierdzące, żółte itd, wiesz.
No to oprysk, robię i co...sucho 2 miesiące i dokładnie w tym momencie deszcz, jak zaczął, tak leje, ćma pewnie szczęśliwa...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sierika 20:34, 14 lip 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Nic lepszego niż błoto do zabawy
Mira siała, ja mam od niej tę naparstnicę, w ubiegłym roku dała mi młodą sadzoneczkę, a w tym roku wyrosła tak, u niej szukaj informacji, wczoraj stawiałam ją do pionu/naparstnicę nie Mirę/ bo Sonia podkopała ale chyba uda się zebrać nasiona gdy dojrzeją, jak nie to udam sie na żebry warto mieć, sliczna jest.
____________________
EwaSierika
Basilikum 20:43, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
te fotki tez lajkuje no super sa poprostu
az sie chce kalosze zalozyc i po kaluzach poskakac (akurat mam)

naparstnice tez mam z siewu i tez od Miry
ta Twoja piekna jest
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasya 20:59, 14 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
Latające muminki..... tego jeszcze nie było
Ale widać ze porządne podlewanie było
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosialuk 06:49, 15 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ania super się chłopaki wyszalały. Mi też się buzia śmiała do deszczu.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
AgnieszkaW 09:07, 15 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ania, świetne "szczęśliwe" foty Muminków
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Margarete 10:10, 15 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)

Niestety są u mnie tylko raz na jakiś czas, czasami raz na dwa tygodnie, ale może dzięki temu frajda większa , bo to święto.
Wiem, wiem, Ty masz gorzej .. a może lepiej


Zdecydowanie gorzej ...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:17, 15 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie ma nic lepszego niż niczym nie zmącona radośc dzieciaków - ja czekam na wizyte moich na koniec miesiąca - telefony i whats up a nawet połączenia wideo tego nie zastąpia

Wasi chłopcy juz tez wyrośli - pamietam jak sie rodzili i byli maleńcy tak niedawno...
Ale co tam - grunt że my - babcie wciąż piekne i młode

U mnie susze zbiera swoje żniwo, trawnik koszmarny, liscie żółte leca z sumaka jak jesianią, liliowce maja podsuszone dolne liscie i trawy tez jakby to był listopad a nie lipiec, hostom podsychaja i żółkną dolne liście a kaline wantanabe chyba straciłam - pieknie kwitła w koncu maja a teraz wyschła na wiór, Ma suche brazowe liście - nie wiem jak jej ulzyc ? obciąc te gałązki z suchymi liścmi czy zostawić? Patrzyłam - gałęzie jeszcze suche nie są. Podlewam obficie może sie da rade uratowac...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 21:54, 15 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu zdjęcia chłopaków zobaczyłam , możesz skasowac, tylko nie wiem czy juz nie za późno a nie mogłam wczesniej bo komputer mi sie zepsuł i byl w naprawie, straciłam wszystkie zdjecia. Chłopaki fantastyczni a deszczu zazdroszcze bo u mnie nadal susza.Naparstnicę podobną kupiłam w tamtym roku, znalazłam w internecie informacje ze u nas zimy nie przetrzyma i faktycznie mimo ze zima była lekka nie przetrzymała ale i nie wysiała sie.Dzieki za zdjecia.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies