Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 22:17, 15 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Aniu zdjęcia chłopaków zobaczyłam , możesz skasowac, tylko nie wiem czy juz nie za późno a nie mogłam wczesniej bo komputer mi sie zepsuł i byl w naprawie, straciłam wszystkie zdjecia. Chłopaki fantastyczni a deszczu zazdroszcze bo u mnie nadal susza.Naparstnicę podobną kupiłam w tamtym roku, znalazłam w internecie informacje ze u nas zimy nie przetrzyma i faktycznie mimo ze zima była lekka nie przetrzymała ale i nie wysiała sie.Dzieki za zdjecia.Buziaki.

Też z braku czasu przegapiłam ten moment... jakaś doba za krótka... wszędzie mam zaległości

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:20, 15 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)
Nie ma nic lepszego niż niczym nie zmącona radośc dzieciaków - ja czekam na wizyte moich na koniec miesiąca - telefony i whats up a nawet połączenia wideo tego nie zastąpia

Wasi chłopcy juz tez wyrośli - pamietam jak sie rodzili i byli maleńcy tak niedawno...
Ale co tam - grunt że my - babcie wciąż piekne i młode

U mnie susze zbiera swoje żniwo, trawnik koszmarny, liscie żółte leca z sumaka jak jesianią, liliowce maja podsuszone dolne liscie i trawy tez jakby to był listopad a nie lipiec, hostom podsychaja i żółkną dolne liście a kaline wantanabe chyba straciłam - pieknie kwitła w koncu maja a teraz wyschła na wiór, Ma suche brazowe liście - nie wiem jak jej ulzyc ? obciąc te gałązki z suchymi liścmi czy zostawić? Patrzyłam - gałęzie jeszcze suche nie są. Podlewam obficie może sie da rade uratowac...

Glina plus podlewania uratowała przynajmniej z daleka wizualnie ogród.. jak przyjdzie rachunek nie wiem czy będę taka optymistyczna i zadowolona, ale na chwilę obecną .. też mam w wielu miejscach kiepsko, ale rzut oka na ogród jest znośny

Jednak deszczu nic nie zastąpi, podlewałam i było tak sobie, 2 dni popadało i wszytko się zazieleniło.. w oczach .. deszcz od bozi ma większe znaczenie niz woda z kranu


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:22, 15 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AgnieszkaW napisał(a)
Ania, świetne "szczęśliwe" foty Muminków

Niedługo mam ich na dłużej.. a tu czasowo nie mogę sie ogarnać by złapać oddech..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:23, 15 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)
Nie cytuję wnucząt...ale bajeczne foty, profesjonalne w ruchu...
Ja zaczynam ciąć buksy, gadam do miłośniczki ogrodów, jakam happy, bo ćmy nie ma, dalej ciacham i co...ćma, wżery, suche, śmierdzące, żółte itd, wiesz.
No to oprysk, robię i co...sucho 2 miesiące i dokładnie w tym momencie deszcz, jak zaczął, tak leje, ćma pewnie szczęśliwa...

Moja ćma ma używanie, ale czasu nie mam .. może jutro wieczorkiem sie uda..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:25, 15 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przepraszam ,ale reszta musi poczekać... bo czasu brak na forum.. znów focie sie przeterminują
Kilka migawekk






Acha , ryby chyba uratowane


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 23:05, 15 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882





Ale jednak coś wyrosło. Mogą duże porosnac bo mają dużo światła dokola.
Jesienne już możesz wysiac.

Ja swojego nie pokazuje, bo chwastami zarosło.
Czasami się zastanawiam po kija ja to sieje. Jak oprócz pietruszki wszystko tanie i dorodne. U nas to zaglebie warzywne.

Ania nie zapeszam, ale dobrze, że ryby wychodzą z choroby.
Mnie grad wytłukł liście na oczku w sobotę. To ty napisałaś że mi zazdrościsz i widzisz mam sito.

Widzę, że podlało też u ciebie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 23:11, 15 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Brudne dzieci to dzieci szczęśliwe, Muminki super zabawę miały/ mieli....Super chłopcy Wam rosną
Ale się cieszę, że z rybami lepiej:
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 18:55, 17 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)


Ale jednak coś wyrosło. Mogą duże porosnac bo mają dużo światła dokola.
Jesienne już możesz wysiac.

Ja swojego nie pokazuje, bo chwastami zarosło.
Czasami się zastanawiam po kija ja to sieje. Jak oprócz pietruszki wszystko tanie i dorodne. U nas to zaglebie warzywne.

Ania nie zapeszam, ale dobrze, że ryby wychodzą z choroby.
Mnie grad wytłukł liście na oczku w sobotę. To ty napisałaś że mi zazdrościsz i widzisz mam sito.

Widzę, że podlało też u ciebie.

Pozdrawiam


Padało jeden dzień.. i to tak nie cały ale bardzo intensywnie, wiec kałuże powstały.
A lilie się położyły..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:02, 17 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Brudne dzieci to dzieci szczęśliwe, Muminki super zabawę miały/ mieli....Super chłopcy Wam rosną
Ale się cieszę, że z rybami lepiej:


Jedną rybkę rasowa, cudną dostałam za całe 75 zł... na imieniny.. i kota zeżarła aklimatyzowała się w kastrze i.. nie doczekała lepszych czasów.

Zamiast prezentu wyszła wystawna kolacja dla kota Mam nadzieję, że wyskoczyła z kastry do oczka i jeszcze wystrachana siedzie gdzieś ukryta.. na razie jestem obrażona na wszystkie koty..
Zaczyna się jeżówek czar..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 19:39, 17 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ojej ale kot pouzywal,tez bym sie obrazila. Ba nawet sie na moje obrazam za buszowanie w zbozu a co dopiero za rybke.

Jezowki kocham

Fajnie, ze popadalo. Szkoda, ze malo.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies