Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Monia81 19:25, 07 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Aniu, czytam, że tv było, ale super tak jak Kasieńka napisała, super że chłopaki mają tak fajnych dziadków, zawsze dzieciństwo pozostaje w naszych wspomnieniach a piwoniami Itoh u Ciebie się zaraziłam, i już sobie jedną kupiłam, myślę, że to początek pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
jolanka 21:57, 07 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Aż mi się buzia śmiała od ucha do ucha kiedy oglądałam i czytałam opis atrakcji ogrodowo-telewizyjnych.
Super pamiątka dla wszystkich, na pewno Muminki zapamietają te wrażenia do końca życia.
Pamiętaj aby podać termin emisji.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mala_Mi 08:05, 08 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jolanka napisał(a)
Aż mi się buzia śmiała od ucha do ucha kiedy oglądałam i czytałam opis atrakcji ogrodowo-telewizyjnych.
Super pamiątka dla wszystkich, na pewno Muminki zapamietają te wrażenia do końca życia.
Pamiętaj aby podać termin emisji.

nie wiem co zapamiętają po latach ale teraz się cieszyły że mogły przy okazji zostać się na cały weekend u mnie. Wracają od dziś do przedszkola więc kontakty mogą być coraz bardziej ograniczone. Tym bardziej się cieszyłam ja, z pretekstu do kolejnego weekendu razem. Nie wiadomo kiedy kolejny taki.
Głupi wirus było tak ładnie i znowu coraz gorzej.
Ale patrząc na ludzi to się dziwię że i tak się tak wolno rozprzestrzenia.
Kiedy oni zdążyli tak zabrudzić tą wodę? Jeszcze nie został do końca napełniony basen no to świeże się woda leje....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:08, 08 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Monia81 napisał(a)
Aniu, czytam, że tv było, ale super tak jak Kasieńka napisała, super że chłopaki mają tak fajnych dziadków, zawsze dzieciństwo pozostaje w naszych wspomnieniach a piwoniami Itoh u Ciebie się zaraziłam, i już sobie jedną kupiłam, myślę, że to początek pozdrawiam

Jak każda piwonia pierwszy rok 2 stoi a potem będziesz zakochana w niej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 08:39, 08 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)

Kasiula wszystko działa w dwie strony.
Po rozstawieniu basenu to już w ogóle nie chcą wyjeżdżać. A woda świeżo nalana więc temperatura 15 stopni...brrr ja tam bym do tego nie wyszła. jak nalewa liśmy w wodę to zdążyli zmoczyć przez cały dzień wszystkie ubrania jakie tylko mieliśmy.... Nie nadążyła suszarka suszyć .

Dzieci tak mają: usta sine, ale woda zawsze jest ciepła. Z autopsji pamiętam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasya 09:28, 08 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42245
Mala_Mi napisał(a)

nie wiem co zapamiętają po latach ale teraz się cieszyły że mogły przy okazji zostać się na cały weekend u mnie. Wracają od dziś do przedszkola więc kontakty mogą być coraz bardziej ograniczone. Tym bardziej się cieszyłam ja, z pretekstu do kolejnego weekendu razem. Nie wiadomo kiedy kolejny taki.
Głupi wirus było tak ładnie i znowu coraz gorzej.
Ale patrząc na ludzi to się dziwię że i tak się tak wolno rozprzestrzenia.
Kiedy oni zdążyli tak zabrudzić tą wodę? Jeszcze nie został do końca napełniony basen no to świeże się woda leje....

To całe jezioro przecież
Takim to dobrze...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Dorota123 13:18, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Fajnie udokumentowana wizyta telewizji w Twoim ogrodzie. Wnuki na pewno zachwyceni, Ty też piszesz, że fajni ludzie. U mnie zaplanowana jest ich wizyta na bożonarodzeniowy odcinek. Może jakieś wskazówki masz dla mnie?
Ogród nawet bez kwiatków u Ciebie wygląda świetnie.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Mala_Mi 21:05, 08 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dorota123 napisał(a)
Fajnie udokumentowana wizyta telewizji w Twoim ogrodzie. Wnuki na pewno zachwyceni, Ty też piszesz, że fajni ludzie. U mnie zaplanowana jest ich wizyta na bożonarodzeniowy odcinek. Może jakieś wskazówki masz dla mnie?
Ogród nawet bez kwiatków u Ciebie wygląda świetnie.
Pozdrawiam

Dorota nie ocenię ich efektów pracy ponieważ nie oglądałam ani jednego odcinka roku w ogrodzie. wstyd się przyznać ale tak się złożyło nie oglądam telewizora w internecie by to obejrzę trzeba przejść przez jakieś reklamy a komputer mam służbowy więc nie mam możliwości. na telefonie próbowałam to przed odcinkiem jest 6 reklam do obejrzenia to nie dla mnie.
Natomiast jeżeli idzie o całą resztę to są to wspaniali ludzie bezproblemowi serdeczni wiedzą co robią. Widziałam ich pierwszy raz w życiu miałam wrażenie że znam od dziecka. Bo tak to w życiu jest że spotykasz ludzi i mówisz o z tymi można konie kraść. Masz co pokazać masz wielki talent w rękach dużo pomysłów w głowie będzie dobrze.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dorota123 22:16, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mala_Mi napisał(a)

Dorota nie ocenię ich efektów pracy ponieważ nie oglądałam ani jednego odcinka roku w ogrodzie. wstyd się przyznać ale tak się złożyło nie oglądam telewizora w internecie by to obejrzę trzeba przejść przez jakieś reklamy a komputer mam służbowy więc nie mam możliwości. na telefonie próbowałam to przed odcinkiem jest 6 reklam do obejrzenia to nie dla mnie.
Natomiast jeżeli idzie o całą resztę to są to wspaniali ludzie bezproblemowi serdeczni wiedzą co robią. Widziałam ich pierwszy raz w życiu miałam wrażenie że znam od dziecka. Bo tak to w życiu jest że spotykasz ludzi i mówisz o z tymi można konie kraść. Masz co pokazać masz wielki talent w rękach dużo pomysłów w głowie będzie dobrze.
Dziękuję Jak zobaczyłam o której leci rok w ogrodzie to się zaczęłam zastanawiać kto tak wcześnie wstaje w sobotę, żeby to zobaczyć. Kiedyś miałam postanowienie, że wstanę i pooglądam, zrezygnowałam, później obejrzałam na internecie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Mala_Mi 10:39, 09 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A te zdjęcia zrobił mi wnuczek Dziś sprawdziłam jego aparat

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies