Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 18:52, 27 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
CD róż co trwają

I pożarta przez czereśnie sąsiadów albo róża pożarła tą czereśnie..ha ha ha
Róża uciekła przez siatkę na drzewo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:53, 27 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I tyle zostało z Wielkiego ogrodu do pokazania. Za to dominuje kolor zielony nie ma pstrokacizny jest spokojnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 18:58, 27 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
No bardzo współczuje
U mnie tez dzisiaj kolejna ulewa była
Połowa roz jeszcze nie rozkwitła
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kasiek 19:25, 27 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)
dziecięca parasolką ja na górce i powódź mi nie grozi ale podmskam jak wszedzie


Ania Taką Cie uwielbiam Choć widoki smutne niestety..
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
TAR 19:28, 27 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Ania, bardzo wam wszystkim wspolczuje strat, to minie i wszyscy sie ogarniemy. Za to poczucie humoru Cie nie opuszcza. Choc to pewnie smiech przez łzy? Oby bylo lepiej i od razu suszy nie bylo. Bo jakos tak zawsze dziwnie sie uklada.

U nas zaczyna byc sucho, nawet bardzo sucho, lampa na niebie a jakis inteligentny odwrotnie ognicha pali. Wystarczy iskra i łaka znowu sie zapali jak rok temu. I nie dziwi mnie, ze zazwyczaj na takie glupie pomysly wpadaja ludzie, ktorzy maja syf na podworku, zbieranine zlomu i smieci. Ludzie z jakimkolwiek ogrodem nawet nie pomysla by w taka susze i upal ogien rozpalac i to przy lesie. Ale taki tłuk zamiast mozgu ma trociny. Nie pomysli.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 20:11, 27 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Poczucie humoru jest najważniejsze. BEz tego ani rusz.

A w ogrodach jak nie urok, to przemarsz wojsk napoleońskich - jak nie susze i upały to podtopienia. Dobrze, że domy suche stoją.

Szkoda czereśni, ale i tak masz przepięknye ogród
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 21:28, 27 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ania ja współczuję Wszystkim zalanym, jednych dotyka mocniej innych mniej, ale to zawsze straty. Choć dziś z Emusiem pocieszaliśmy się, że my choć dom mamy, a inni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 22:29, 27 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj tam oj tam dziewczyny.. ledwo minister przyjechał i od razu mamy wszędzie Oczka plus Był, po południu wyjechał, o 2 w nocy przyjechał..i co??? Kolejne rejony dostały Oczka plus Poszło z tymi oczkami z rozmachem. Ale słuchając jak walczą ci co maja zbiorniki na deszczówkę ... to cieszę się, że jej nie mam Normalnie woda poszłaby do kanalizacji a tak trzeba zlewać na działki, a tu woda stoi...
Ot i nie przewidzi..

Żal wszystkiego, bo to i praca, i koszty i wrażenia estetyczne.. ale ja mam dom, a inni go już nie maja.. nie mieli czasu nawet zabrać podstawowych rzeczy. To jest tragedia, a tu tylko żal.. za to jak babcia ma takie foto na materacyku na parkingu ???? Złapałam parasolkę Muminków i dawaj po materac.. a on wypłynął z basenu w siną dal..
No i nie muszę podlewać.. chociaż i tak praktycznie nie podlewam..ze skąpstwa. Wiec moje skąpstwo ma sie dobrze, a filtry w oczku myję odkurzaczem.. zlewając wodę z oczka .. bez wyrzutów sumienia, ze będę musiała wody dolać. Nowych nie mam jak założyć bo w ogrodzie grzęzawisko. Co prawda cyprysy dostaja wody w nadmiarze razy 4, ale .. i tak mam ochotę je wywalić. Kupiłam nawet porządnego rębaka do gałęzi.. wysyłka w 24 godziny i gość mi dzwoni po tygodniu, że ich nie ma.. Na aukcji nadal widnieje 14 ogłoszeń po 50 stuk każda aukcja.. Wiec ponad 3 kawałki poszły w depozyt..
Tar głupich nie sieją, sami rosną .. i to wszędzie. Przy czym "głupi": mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi głupi co myśli że mądry jest. A takich coraz więcej.. przyzwoitość jest w cenie.. Wróć, g.. prawda, przyzwoitość nie ma ceny, bo nikt jej nie docenia.
Pozdrawiam dziewczynki.. jutro wybory.. puzdro F3 na ryja i idę ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 23:07, 27 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Też chcę mieć jutro jak najszybciej z głowy
Współczuję Ci znowu idzie na Was chmursko deszczowe, u nas też dolało i pewnie jeszcze doleje, ale taki klimat, początek lata zawsze deszczowy,
byleby domy nam oszzczędziło u nas nie było mistra...i żadnej propozycji na oczko plus... To u Was?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basilikum 09:35, 28 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Aniu oby i u Was przestalo padac. My mamy juz klika dni przerwy.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies