Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 14:12, 22 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Tak pi razy oko
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
lindsay80 14:29, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
klony już masz, czy dopiero chcesz kupić?

Zastanawiam się nad nimi u siebie.

W procesie planowania nie pomogę, nie ogarniam u Ciebie tych zmian
____________________
Tu ma być ogród :)
makadamia 14:56, 22 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Aniu, czasu już nie mam, tylko na szybko napiszę, że mnie takie obsadzenie drzew wydaje się ok
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
anna_t 10:27, 23 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Edyta klony mam, ale takie pipki małe w doniczkach jeszcze. miałam dzisiaj spore plany a leje jak z cebra :/ wyszłam na obchód to zmokłam i ucho mnie zaczęło boleć...chciałabym środkowe w tym roku jeszcze przekopać żeby te klony posadzić to może rusza z kopyta.

Asia dziękuję Ci za pomoc i cierpliwość, już mało kto pomaga na tym forum. kochana jesteś od środy mam wolne i jak tylko pogoda pozwoli to mierzę i ustalimy już tak konkretnie co gdzie przesadzam ok?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
makadamia 14:13, 23 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No przecież że ok.

A wyjaśnienie, dlaczego na forum trudno otrzymać rady, jest proste:
doświadczone ogrodniczo dziewczyny, z długim stażem na forum, zdążyły porobić znajomości i kręcą się głównie w "starych" wątkach, gdzie są już dojrzałe ogrody, niepotrzebujące rewolucji.
A z kolei młodsze stażem nie czują się na siłach podpowiadać.
Forum zrobiło się za duże, żeby wszystko ogarnąć.

Z tego punktu widzenia, wcale nie mam pewności, czy to moje "pomaganie" rzeczywiście dobrze o mnie świadczy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
ren133 14:32, 23 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
A pokazywałaś klony?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ragsmom 15:18, 23 wrz 2017


Dołączył: 27 lut 2016
Posty: 142
Witam się w wątku. Przyciągnęła mnie nazwa,bo myślę o "różance"w swoim ogrodzie, a po zwiedzaniu Twojego ogrodu zamieszało mi się w koncepcjach co do kształtu moich własnych rabat. Chciałam łuki,ale te Twoje kwadraty podobają mi się bardzo.
I mam py tanie co do przepięknej kompozycji rozchodnikowo-rozplenicowej-jaki masz na nią plan na wiosne i wczesne lato? Pozdrawiam
____________________
ragsmom zielona (r)ewolucja
anna_t 08:32, 24 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
makadamia napisał(a)
No przecież że ok.

A wyjaśnienie, dlaczego na forum trudno otrzymać rady, jest proste:
doświadczone ogrodniczo dziewczyny, z długim stażem na forum, zdążyły porobić znajomości i kręcą się głównie w "starych" wątkach, gdzie są już dojrzałe ogrody, niepotrzebujące rewolucji.
A z kolei młodsze stażem nie czują się na siłach podpowiadać.
Forum zrobiło się za duże, żeby wszystko ogarnąć.

Z tego punktu widzenia, wcale nie mam pewności, czy to moje "pomaganie" rzeczywiście dobrze o mnie świadczy

obyś tylko nie wpadła na pomysł żeby przestać pomagać
odnoszę wrażenie że powstało nowe pokolenie aktywnych teraz


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:32, 24 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ren133 napisał(a)
A pokazywałaś klony?
za małe nie ma co i po co
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:39, 24 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ragsmom napisał(a)
Witam się w wątku. Przyciągnęła mnie nazwa,bo myślę o "różance"w swoim ogrodzie, a po zwiedzaniu Twojego ogrodu zamieszało mi się w koncepcjach co do kształtu moich własnych rabat. Chciałam łuki,ale te Twoje kwadraty podobają mi się bardzo.
I mam py tanie co do przepięknej kompozycji rozchodnikowo-rozplenicowej-jaki masz na nią plan na wiosne i wczesne lato? Pozdrawiam

Część Ragsmom jak masz na imię?
Dziękuję za pochwalę bardzo mi miło zwłaszcza że ja mam jeszcze młody i nieopierzony ogród. Plany i wizje mam ambitne a życie jak widzisz moje przygody z grujecznikami pisze swoje scenariusze ale ogród to moja pasja, odskocznia po stresujacej pracy .
Na wiosnę na tej rabacie będę zdejmować nawodnienie tak żeby tylko przy rozplenicach było i muszę rozsunac rośliny w tej mniejszej części. Bo rabaty jest w kształcie L
Pozdrawiam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies