Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza II

Katkak 10:57, 05 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łuukssz mimo wszystkich strat, które na pewno wkurzają masz prześlicznie. A warzywnik wymiata.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
abiko 11:01, 05 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Luki napisał(a)


Chwalę sobie bardzo, że można 4 litery na deseczkę posadzić, nie jest to super wygodnę, ale o wiele lepsze niż schylanie się do ziemi


Dorosłam do tego, żeby zmienić swój warzywniak na skrzynie.. a raczej moje plecy
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
nicol21 13:18, 06 cze 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Luki napisał(a)


Rośnie dość tak, ale że większośc to byliny to aż tak bardzo nie widać, że dorasta. Planuje jeszcze kilka drzew to wtedy będzie bardziej widać jak latka lecą.

Na bylinowej pysznogłówki się zestarzały i ledwo co wyszły, masa jeżówek zakończła żywot, nie wiem dlaczego, lilie zgniły, kocimiętki cześciowo wypadły to było trzeba podzielić, rozplenice podobnie oraz padły ostrózki, tych już nie posadzę

czyli rabata musi ewoluować
idę do różowego - bo tam powinno być widać upływ czasu!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 17:40, 10 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Siakowa wczoraj był dobry wieczór na cięcie, ale tylko trochę trzmiliny się udało ciachnąć... a gdzie tam reszta

Megi tak wszystko sam, w pełni zautomatyzowane w drugim ogrodzie też robiłem sam, troszkę błędów popełniłem, ale na nich się uczymy przecież

Reniu teraz to ja chyba w nocy ciąć powinienem bo czas wtedy jest

Kasiu no jakoś ogród daje rade, a ja też się już nie spinam co jest to będzie bo zbyt duża udręka z ogrodu się robi, chociaż teraz najlepiej bym z niego zrezygnował...
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 17:42, 10 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko co tu ukrywać ładne i praktyczne zarazem

Ewelino z drugiego ogrodu zdjęć raczej nie będzie, właściciele prawie nie dbają, ja nie mam czasu.

Bylinowa jeszcze ma jedno dziurawe miejsce i drzew potrzebuje bo obecnie został jeden wysuszony badyl z garstką liści
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
18:31, 10 cze 2018
Luki napisał(a)


Ewelino z drugiego ogrodu zdjęć raczej nie będzie, właściciele prawie nie dbają, ja nie mam czasu.



a to peszek ale może coś jednak zechcą ruszyć bo chyba szkoda im tyle twojej roboty zmitrężyć?
Bogdzia 22:16, 10 cze 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luki napisał(a)


[b]Ewelino
z drugiego ogrodu zdjęć raczej nie będzie, właściciele prawie nie dbają, ja nie mam czasu.



Jak to nie dbają?? , szkoda ze nie wzięli firmy bo wtedy gdyby zainwestowali spore pieniądze to by lepiej dbali.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 22:35, 10 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Justynko a no trudny temat, co zrobić nie rozdwoję się

Bogdziu robione jest to co najważniejsze, ale problem to bardziej chyba u mnie tkwi bo ja chciałbym taką niewielką przestrzeń mieć idealnie dopieszczoną, a widocznie nie każdy ma taką potrzebę, ale troszkę boli jak np. trawnik, który był moją dumą wygląda jak 7 nieszczęść wg mnie oczywiście bo reszta uważa, że jest dobrze.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Ludwika 10:28, 12 cze 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Macham serdecznie na powitanie

Nic się u Ciebie nie zmieniło, przecudnie nadal

zdjęcie skrzynek warzywnych sobie zapisałam i będzie miał mąż nowe zadanie Chcę taką na truskawki!

pozdrowienia!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
kasiab 11:43, 15 cze 2018


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Łukaszu mam do Ciebie pytanie: jak robiłeś automatyczne nawadnianie to kupowałeś projekt czy sam wszystkim się zajmowałeś? Czytałam Twój wątek jeszcze zanim mieliśmy działkę i niestety nie pamiętam. Z góry dziękuję.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies