Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Kasia_CS 21:34, 23 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wow, jakie zakupy różane!! A gdzie byłaś po różyce? Faktycznie rajsko, anielsko przy takich ilościach. Mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś do jakiejś szkółki pojechać

A foteczki bajka

Catalinasdiary napisał(a)


A ta to magia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasya 21:41, 23 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
No niezła lista...
Ale wiesz ze te
Gipsy Boy
Dr Jamain

To potwory ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Catalinasdiary 07:38, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Mam nadzieję, że dziś uda mi się więcej porobić zdjęć. No rośnie w oczach, dużo miałam roślin na ogrodzie, ale musiałam je pogrupować, w tym roku w końcu to widać
Urszulla napisał(a)
Coś mało tych fotek pokaż rabatki bo widać że roślinki już urosły i się zapełnia.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 07:42, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Kasiu byłam na weekendzie różanym pod Poznaniem. Na pewno będzie dane Wg fajnie zorganizowane dla rodzin to wydarzenie. A róża to NN kupiona w którymś markecie jako angielska żółta. Ma duże i dużo kwiatów, niesamowicie pachnące, zgrabny krzaczek. Nie wiem co to za jedna, choć szukam.
Kasia_CS napisał(a)
Wow, jakie zakupy różane!! A gdzie byłaś po różyce? Faktycznie rajsko, anielsko przy takich ilościach. Mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś do jakiejś szkółki pojechać

A foteczki bajka



A ta to magia
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 07:43, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
No wiem Mam dla nich idealne miejsce, za rok może będzie co pokazać.
Kasya napisał(a)
No niezła lista...
Ale wiesz ze te
Gipsy Boy
Dr Jamain

To potwory ??
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 13:58, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
A i pominęłam jedną, Alchymist
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 09:53, 27 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
4 róże wsadzone, w sumie 5, bo jedną kupiłam jeszcze wcześniej i stała i czekała. Hortensja przesadzona, biedaczka nie radziła sobie na ostrym słońcu przy ścianie domu. Przy budlejach, liatrach i jeżówkach kręcił się paź królowej. Pęęęęęęęękny
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
mrokasia 11:50, 17 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17980
A Ty gdzieś przepadła???
Pokazałabyś swoją magnolię, masz się czym pochwalić, oj masz . Wszystkim kapcie pospadają .
Jak róże przezimowały?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Catalinasdiary 13:52, 16 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Jestem, jestem. Zaginęłam w domu, tzn przez zimę tworzyłam domową dżunglę. Wracam powoli z pracami na ogród, ale zimno nie zachęca do jakiejkolwiek pracy. Magnolia w tym roku długo pąki trzymała, a jak już je otworzyła to wiatr je strącił. Róże żyją, jedne lepiej, drugie gorzej. Parę tylko zdjęć jak do tej pory zrobiłam. A widzę Kasiu, że Ty ostro działasz u siebie, super efekty.

mrokasia napisał(a)
A Ty gdzieś przepadła???
Pokazałabyś swoją magnolię, masz się czym pochwalić, oj masz . Wszystkim kapcie pospadają .
Jak róże przezimowały?
.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 17:43, 17 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
W tym roku zabrałam się za porządki na froncie. Zniknęła wielka wierzba i pojawiło się miejsce na nowe. Na razie niezagospodarowane. Zdjęcie przed i po.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies