Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:03, 12 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
mrokasia napisał(a)
Ognisko dobrze wygląda . Buksy cudne, duże!!! Jak wsadzisz od razu będzie efekt .

Myślę ,że jest w miarę fajnie co to O robi z ludźmi( hi hi ) kiedyś nie czhciałam bukszpanów ,a teraz myśle ,gdzie by tu jeszcze dać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:05, 12 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
ania1110d napisał(a)
Pergola,nowa planowana część,wrzosowisko które jet śliczne skąd Ty Madziu masz tyle sił i jeszcze buksiki no idziesz jak petarda do przodu...wielkie brawa

Dziękuję pięknie siły to nie wiem skąd po prostu ogród jest moim lekarstwem na wszystko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 12 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
Adison napisał(a)
Powiedz mi moja droga jak osadzalas pergole?

One są osadzone na takich metalowych kotwach wbijanych do ziemi ,następnie kantówki i do kantówki kratki
Wszystko z castoramy , teraz zostało pomalować ( a leje ) i z tylu jakoś jeszcze umocnić( chociaż w poprzek kratki są też kantówki dokręcone ,to może wystarczy ) ,żeby wiatr nie powyginał
Jeszcze zastanawiam się ,czy tam suchego betonu nie dać przy tych kotwach ( obkopać i wsypać )
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
alis 21:15, 12 wrz 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Magleska napisał(a)
Dokupiłam buksy ,kopane z gruntu , muszę iść je wkopać .........pada

Prawie skończyłam pergole ,nie zdążyłam pomalować i przesadzić winogron ,pada


Magda, szalejesz, ale za to jak cudnie u Ciebie się zrobiło
Te pergole bardzo w moim stylu, tylko eM niestety ma inne gust i musze na kompromis iść trochę

Czy Twoja psiunia nie wchodzi na rabatki?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Adison 21:15, 12 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
No właśnie w niedzielę widziałam te pergole i zastanawiam się czy gdzieś je mogę umieścić nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jeden mocniejszy deszcz i jak coś co nie jest na suchy beton strasznie wygina przestawia i w ogóle bo ziemia soe zapada. Ale jak już jest w ziemi to trzyma lepiej niż beton. Ah ta glina...
____________________
Zmienny ogród Ady
Magleska 21:45, 12 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
alis napisał(a)


Magda, szalejesz, ale za to jak cudnie u Ciebie się zrobiło
Te pergole bardzo w moim stylu, tylko eM niestety ma inne gust i musze na kompromis iść trochę

Czy Twoja psiunia nie wchodzi na rabatki?

Dziękuję pergole dla winogron i jeżyny bezkolcowej ,ale jak przy tych wiatrachu mnie będą się trzymać ,to się okaże
Psiunia coraz lepiej - goniąc omija rabaty ale jak za piłką biegnie .....to różnie bywa
A mój em do ogrodu się nie wcina ,nie lubi i siłą ciężko zaciągnąć do pomocy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:48, 12 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
Adison napisał(a)
No właśnie w niedzielę widziałam te pergole i zastanawiam się czy gdzieś je mogę umieścić nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jeden mocniejszy deszcz i jak coś co nie jest na suchy beton strasznie wygina przestawia i w ogóle bo ziemia soe zapada. Ale jak już jest w ziemi to trzyma lepiej niż beton. Ah ta glina...


Na razie tak będą i zobaczę ,czy wiatr będzie wykrzywiał ...... plotek przy tarasie jest zabetonowany ,ale on pełny jest i wyżej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 22:01, 12 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Magleska napisał(a)


A pergolę zaczęłam sama ,ale mi nie szło i poprosiłam sąsiada o pomoc w 2 godziny poskręcalismy , trudno samemu trzymać i skręcać było


He he bardzo chętnie bym wypożyczyła tego sąsiada bo też jestem na etapie robienia pergoli pod róże.
____________________
Jola Moja glebo terapia
Kasiolaaa 02:53, 13 wrz 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu dobrego masz sasiada buksy extra okazy ci sie trafily tak sobie pomyslalam ze w tym roku prawie caly ogrod zrobilas ogrom pracy bedziesz miala co swietowac
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
MirellaB 07:23, 13 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ładne te bukszpany i cena ich bardzo mi się podoba
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies