Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 06:37, 15 wrz 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu widze moj grobowiec dopieszczasz bosko to wszystko wyglada
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 06:50, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18548
babka napisał(a)
Jestem pod wrażeniem, podziwiam Twoją determinację i tempo działania. Jesteś niezmordowana kobieto Pergola fajnie wyszła a jak winogrono ją oplecie to będzie wręcz smakowicie
I widzę, że miejscówka dla paleniska już zaklepana na amen i bardzo dobrze ! O wiele lepiej jest teraz
Tylko nie bardzo kumam z tym miejscem pod basen. Czy ta działka za płotem należy do Ciebie i dzięki temu możesz przesunąć ogrodzenie ??
Bukszpanów już bym nie przycinała, poczekaj z tym do wiosny. A sadzić można śmiało jeszcze w październiku. Według mnie jesienne sadzenie jest o wiele pewniejsze od wiosennego.

Jestem ciekawa jak wkomponujesz te kolejne buksy


]
Nie ma co podziwiać odreagowywuję po prostu w ogrodzie ...( mam bardzo chorą najbliższą mi osobę - mamę i tak strasznie się boję ......)
Miejscówka do paleniska zaklepana ,może ewentualnie ,jak przesadzę maliny ,to troszkę w lewo przesunę
Jeśli chodzi o to miejsce pod basen ,to prawie dobrze skumałaś ......po prostu dokupuję tą działkę( załatwiam kredyt właśnie ) , wydzielę 3 metry do swojej , a resztę albo sprzedam ,albo zostanie dla potomnych , okaże się
Bukszpanów nie będę przycinać a te małe może dziś ,jak mi głowy nie urwie na tym wietrze , to wkopię
Cieszę się ,ze mi doradzasz
Co byś zrobiła przy moim warzywniku ?....(.jak byś się nudziła ) ,chcę tam rabatę wzdłuż i może pomiędzy umbrową ,a warzywną ścieżkę z krawężników ? Próbuję głowę zająć planowaniem ,ale tak sobie mi wychodzi .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:52, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18548
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu widze moj grobowiec dopieszczasz bosko to wszystko wyglada

Dziekuje Kasiu teraz właśnie pergola ma próbę przetrwania tak wieje okropnie i i na razie stoi , oby tak dalej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 07:41, 15 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)


]
Nie ma co podziwiać odreagowywuję po prostu w ogrodzie ...( mam bardzo chorą najbliższą mi osobę - mamę i tak strasznie się boję ......)
Miejscówka do paleniska zaklepana ,może ewentualnie ,jak przesadzę maliny ,to troszkę w lewo przesunę
Jeśli chodzi o to miejsce pod basen ,to prawie dobrze skumałaś ......po prostu dokupuję tą działkę( załatwiam kredyt właśnie ) , wydzielę 3 metry do swojej , a resztę albo sprzedam ,albo zostanie dla potomnych , okaże się
Bukszpanów nie będę przycinać a te małe może dziś ,jak mi głowy nie urwie na tym wietrze , to wkopię
Cieszę się ,ze mi doradzasz
Co byś zrobiła przy moim warzywniku ?....(.jak byś się nudziła ) ,chcę tam rabatę wzdłuż i może pomiędzy umbrową ,a warzywną ścieżkę z krawężników ? Próbuję głowę zająć planowaniem ,ale tak sobie mi wychodzi .....


Przedsiębiorcza jesteś! Takiej ekspansji ogrodniczej jeszcze tu nie było

Mamusi zdrówka życzę po cichutku i ściskam Cię mocno.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
kasja83 10:16, 15 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu widze moj grobowiec dopieszczasz bosko to wszystko wyglada

Nie powiem jak brzmi...człowieku oderwanemu z kontekstu włos się na głowie jeży
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
patrycja 19:23, 15 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Kochana, zdrówka dla mamy.
____________________
Patrycja mój ogródek
babka 20:13, 15 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Madziu rozumiem Twój niepokój, powrotu do zdrowia dla Mamy życzę a Tobie spokoju :*

Przy warzywniku jeśli chcesz dać wzdłuż rabatkę to nie wiem czy ze ścieżką z krawężników nie byłoby już za dużo wszystkiego ? Obawiam się, ze tak.
Buksy posadzone ? Ja dziś nic właściwie nie zrobiłam chociaż ładnie się wypogodziło po południu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jolanka 20:22, 15 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Rozumiem Twoja chec działania. Trzymam kciuki za zdrowko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 21:47, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18548
Odpowiem zbiorowo bardzo dziękuje Wam kochane nie bardzo chcę tu pisać o problemach ( zresztą każdy jakieś ma ) ,ale może kiedyś gdzieś na żywo się uda
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:54, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18548
babka napisał(a)
Madziu rozumiem Twój niepokój, powrotu do zdrowia dla Mamy życzę a Tobie spokoju :*

Przy warzywniku jeśli chcesz dać wzdłuż rabatkę to nie wiem czy ze ścieżką z krawężników nie byłoby już za dużo wszystkiego ? Obawiam się, ze tak.
Buksy posadzone ? Ja dziś nic właściwie nie zrobiłam chociaż ładnie się wypogodziło po południu

Buksy nadal nie .....ale rozwaliłam ochydny kompostownik ,spaliłam dechy ,przy okazji ugotowałam na ogniu zupę ,przesadziłam jeżynę i winogrona , pomalowałam 2 kratki pergoli z drugiej strony i musiałam zbierać się na nockę do pracy


Tu trochę widać brak kompostownika zrobię go gdzieś bardziej schowany ....może przy drzewie do kominka

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies