Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

mrokasia 19:55, 13 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18045
Widzę, że Ty też chcesz zrobić jak najwięcej jeszcze w tym sezonie .
Buksy powinny się przyjąć bez problemu, ja w tym roku na wiosnę kupowałam też dość duże, kopane z gruntu i wszystkie ładnie rosną. O przycinaniu nie podpowiem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 19:58, 13 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Pomalowane raz z jednej strony tylko ..... wróciłam o 16 ....obiad itp i wzięłam się za malowanie ....wiatrzysko straszne dziś ....
Jutro po pracy może skończę - jak nie będzie lało

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Adison 20:11, 13 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Świetnie to wygląda!
____________________
Zmienny ogród Ady
eVka 09:56, 14 wrz 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Zaglądnę na pewno u nas w centrach ogr też ceny masakra to taki lokalny sprzedawca i ma fajne ceny ,dużo różnych sadzonek tam kupowałam po dyszce ( cisy ,kulki ,kosodrzewina ) blisko mnie ma szkółkę .
Dziś u mnie wiało strasznie ,a od jutra deszcze


Musze też poszukac w okolicach Wrocka taką szkółkę u nas tak wiało wczoraj że włosy stały mi pionowo, kora porozsypywana po całym ogrodzie, masakra...
____________________
Magleska 18:48, 14 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
mrokasia napisał(a)
Widzę, że Ty też chcesz zrobić jak najwięcej jeszcze w tym sezonie .
Buksy powinny się przyjąć bez problemu, ja w tym roku na wiosnę kupowałam też dość duże, kopane z gruntu i wszystkie ładnie rosną. O przycinaniu nie podpowiem.

No chciałabym ale pogoda coraz gorsza , co chwilę leje ,a jak jestem w pracy ,to ładnie
Dokupiłam 2 małe bukszpanki i nie wkopałam ,bo znowu leje i zimno
Najgorsze jest to ,że co chwilę mam ochotę coś zmienić- jest kilka rabat ,że jest ok , ale niektóre kawałki mi się nie podobają
A i pomalowałam pergolę - ciekawe ,czy ta lakierobejca się nie zmyje ,bo zaczęło lać ,a nie wyschła jeszcze
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:49, 14 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Adison napisał(a)
Świetnie to wygląda!

Dziękuję bardzo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:51, 14 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
effka napisał(a)


Musze też poszukac w okolicach Wrocka taką szkółkę u nas tak wiało wczoraj że włosy stały mi pionowo, kora porozsypywana po całym ogrodzie, masakra...

U mnie dziś do 17 było ładnie ,ale wiatrzysko straszne ,a teraz leje i leje ,jutro chciałabym skończyć z tą pergolą ,przesadzić winogrona i wkopać 2 małe bukszpanki taki plan ,ale co z tego wyjdzie .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 19:21, 14 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18045
No właśnie, ta pogoda odbiera ostatnie dni na działanie w ogrodzie . Ja chciałabym bardzo popracować jeszcze nad frontową ale zastanawiam się czy kupować jeszcze kosodrzewinę, której na tę rabatę potrzebuję. Nie chcę zostać z donicami ani musieć kopać w zimnie, wietrze i deszczu. Nie wiem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
babka 22:10, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jestem pod wrażeniem, podziwiam Twoją determinację i tempo działania. Jesteś niezmordowana kobieto Pergola fajnie wyszła a jak winogrono ją oplecie to będzie wręcz smakowicie
I widzę, że miejscówka dla paleniska już zaklepana na amen i bardzo dobrze ! O wiele lepiej jest teraz
Tylko nie bardzo kumam z tym miejscem pod basen. Czy ta działka za płotem należy do Ciebie i dzięki temu możesz przesunąć ogrodzenie ??
Bukszpanów już bym nie przycinała, poczekaj z tym do wiosny. A sadzić można śmiało jeszcze w październiku. Według mnie jesienne sadzenie jest o wiele pewniejsze od wiosennego.

Jestem ciekawa jak wkomponujesz te kolejne buksy
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Magleska 06:35, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
mrokasia napisał(a)
No właśnie, ta pogoda odbiera ostatnie dni na działanie w ogrodzie . Ja chciałabym bardzo popracować jeszcze nad frontową ale zastanawiam się czy kupować jeszcze kosodrzewinę, której na tę rabatę potrzebuję. Nie chcę zostać z donicami ani musieć kopać w zimnie, wietrze i deszczu. Nie wiem...

Podobno wszystkie rośliny w donicach można sadzić do późnej jesieni , może znajdzie się jeszcze kilka dni ładnych .....
U mnie wieje okrutnie , umbry do połowy powyginane ,ale jak nie będzie lało ,to czapka na łeb i do roboty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies