Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 09:45, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Urszulla napisał(a)
Ten sen zimowy może nie będzie z dala od forum ja jeszvze nie mogę zamknąć sezonu. Będę łapać chwile.

W zeszłym roku w marcu snułam plany jak pandemia i zamknięcie dawały w kość.


Ula sen zimowy z dala od forum ....nie ,na pewno nie ....może mniej się będę pisemnie udzielać ,ale będę

plany zaczynam snuć -co z nich wyjdzie -okaże się
Buziaki
ps. musimy się zdzwonić na ploteczki

zostawiam parę jesiennych przeterminowanych kadrów ( z początku listopada ),bo zaraz zmrożone trzeba uwiecznić





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:47, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Monia81 napisał(a)
Madzia zaglądam czytam, że cebule tylko zostały do posadzenia, ja dzisiaj też sadzę, ale powycinać muszę trochę na rabatach, żeby na wiosnę mieć mniej roboty, w planach ogrodzenie chcemy robić, ale co z tego wyjdzie to czas pokaże...trzymaj się ciepło Kochana buziaki


Monia
z opóznieniem odpowiadam .....jakoś weny mi brak ,ale jak dziś spojrzałam za okno i zobaczyłam pięknie zmrożony ogród ,to postanowiłam się trochę ogarnąć
cebule posadziłam wczoraj ,bylin nie wycinam ,zostało mi umyć narzędzia ,posprzątać doniczki i pewnie liście pograbić ....tyle ....
buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:47, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
galgAsia napisał(a)
A ja coś nie mogę zamknąć sezonu, pewnie będę zasuwać dopóki nie chwycą mrozy... A ponieważ u nas raczej nie chwycą...
Buziaki Uważaj na siebie.


Asia
a ja jakoś nie mogę się ogarnąć ostatnio .... wiele planów nie zrealizowałam ,ale jakoś nie mam weny ....
przyjdzie wiosna ,to mam nadzieję ,że mój zapał się obudzi

i widzisz ......uważałam na siebie ,a i tak covid mnie dopadł -na szczęście już po .....
Buziaki

przeterminowanych kadrów ciąg dalszy

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:47, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Ania111 napisał(a)
Madziu

A gdzie się podziewasz
Ja tu zaległości nadrabiam
spragniona pięknych fotek
a tu taka niespodzianka
oj nie ładnie , hihihihi


Aniu
jestem....jestem ...... ,tylko bardziej w ukryciu ,podczytuję ,oglądam ,a na własny wątek jakoś weny brak ,ale postaram się poprawić

Buziaki i zaległe listopadowe fotki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:48, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kasiek napisał(a)
Ale masz plany...Fiu fiu


Kasiu
plany ......to sama wiesz jak coś z nich wyjdzie to fajnie
...ja zapadam w sen zimowy ,ale bywam tu stale -to forum ,to jak nałóg -taki pozytywny oczywiście

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosiek33 09:54, 26 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak dobrze, że jesienne zdjęcia wstawiłaś

Nie dość, że futrzaste cudo pozkazałaś to konną przejażdżkę uwieczniłaś Tak często się zdarza czy to wyjątek?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magleska 09:54, 26 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dzisiejszy poranek zmobilizował mnie do wyjścia i uwiecznienia takich oto obrazków
Miłego dnia dla wszystkich zaglądających




strasznie wolno się fotki wgrywają -spróbuję pózniej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 10:27, 26 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Przeterminowany na zdjęciach ogród - piękny jesiennie A sen zimowy, niech jeszcze trochę poczeka u mnie też pierwszy szron na trawie i przymrozek a jeszcze sporo cebul do wsadzenia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Roocika 10:42, 26 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Madzia, mam nadzieję, że że zdrowiem lepiej. Ogród pięknie i kolorowo się prezentuje
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anpi 11:45, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Cudne te ogniste akcenty z początku listopada Ale i zmrożony ogród ma swój urok! U nas też nocą był kolejny przymrozek, ale teraz słońce, idę poznosić resztę doniczek z rojnikami na taras i pomyć osłonki ceramiczne. Najgorzej to ruszyć się z cieplutkiego domu, a potem to już do nocy mogę ganiać po ogrodzie. Mam niby niewiele drzew ale liści go grabienia od groma. Dobrze, że syn trochę zbierze kosiarką.
Pozdrawiam Madziu!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies