Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Anda 19:31, 09 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
A te kawalki lezące na ziemi nie wypuszczają przypadkiem korzonków?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 19:36, 09 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
SlonecznyOgrod napisał(a)
Chciałam się zapytać ile tej kory kupiłaś, ale zjechałam niżej i widzę kupę, kupę kory. To na tony kupowałaś czy m3 ?

Co siałaś do doniczek?

U mnie też zimnica, ale ciepło się ubieram i robię

Ogród Twój dobrze wygląda, nie narzekaj hehe mała kosmetyka tylko potrzebna.


Daria
ja robię tak co kilka dni -gdy mam wolne z pracy ....ale w wekend było mi za zimno na prace dopiero dziś się zmobilizowałam

kory kupiłam 5 kubików ....obawiam się ,że to wszystko pójdzie mi na nową część i będę musiała dokupić ....

do doniczek siałam paprykę ,pelargonie ,bakłażany ,astry jednoroczne,szałwię ,groszki pachnące ,sałatę i kapustę będę wysiewać jeszcze raz ,bo mi się za bardzo wyciągnęła ....i po 15-tym będę siać pozostałe warzywa -pomidory ,ogórki ,arbuzy ,melony i sama nie wiem co tam jeszcze mam

mała kosmetyka powiadasz to nie narzekam już
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:41, 09 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Anda napisał(a)


Tak, spokojnie możesz ją przyciąć, zwłaszcza jak są brzydkie liście



Ewuś dziękuję

Anda napisał(a)
A te kawalki lezące na ziemi nie wypuszczają przypadkiem korzonków?


muszę się im przyjrzeć ,dziś właściwie skupiłam się na liściach z platana i obcięciu hortensji ....
... czeka mnie więc ponowny przegląd w przedogródku

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:44, 09 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Wiolka5_7 napisał(a)


Madziu masz już ogarnięte, teraz wykorujesz i będzie porządeczek jak talala...
Kupuj bratusie , pierwsze kwiatki bardzo cieszą
Buziaki!


Wiola w czwartek mam wolne ,więc ruszam na zakupy
mam jeszcze troszkę pracy ,ale to faktycznie taka kosmetyka została ....kora,kanciki ,wertykulacje trawnika ,umycie bruku,donic ,dosypanie ziemi do skrzyń warzywnych ...takie drobiazgi
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 20:16, 09 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria
ja robię tak co kilka dni -gdy mam wolne z pracy ....ale w wekend było mi za zimno na prace dopiero dziś się zmobilizowałam

kory kupiłam 5 kubików ....obawiam się ,że to wszystko pójdzie mi na nową część i będę musiała dokupić ....

do doniczek siałam paprykę ,pelargonie ,bakłażany ,astry jednoroczne,szałwię ,groszki pachnące ,sałatę i kapustę będę wysiewać jeszcze raz ,bo mi się za bardzo wyciągnęła ....i po 15-tym będę siać pozostałe warzywa -pomidory ,ogórki ,arbuzy ,melony i sama nie wiem co tam jeszcze mam

mała kosmetyka powiadasz to nie narzekam już
Buziaki

Dużo tej kory kupiłaś, nieźle
Cenowo jak to wygląda?

No właśnie, ja zawsze powtarzam nie za wcześnie siać bo się wyciągają i trzeba 5 miesięcy na oknach trzymać

Twój ogród to teraz taki duży i po chwili łapię orientację że to ta lewa strona ogrodu (na lewo od tarasu)

Fajnie już podziałałaś, trawy wycięte, byliny też, korę już sypiesz... co tu więcej robić?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sylwia_slomc... 20:46, 09 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
No nieźle już wypucowałaś ogród kora super efekt daje od razu Ale masz rację przy takiej powierzchni rabat sporo jej potrzeba, na wszystkie rabaty sypiesz od nowa?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Johanka77 22:02, 09 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)




Mówiłam Ci już, że lubię Twoją skarpę...?
Cmok! :*
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agania 22:06, 09 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Patrzę , że power wrócił czyli zdrowiej
Ja też troszeczkę się hartuję się w ogrodzie

Runianka toż to już prawdziwe pole
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anpi 22:21, 09 mar 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8191
Madziu tą korę to gdzie kupujesz, że nie w workach? Tak pewnie trochę taniej wychodzi?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosiek33 06:40, 10 mar 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
No no, wiosenny rozpęd

Chyba ciepło mają Twoje rośliny od kamieni i tych większych głazów. Na początku na zimę układałam duże kamienie przy co bardzie wrażliwych roślinkach
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies