Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

April 07:46, 10 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Magleska napisał(a)


Wiola w czwartek mam wolne ,więc ruszam na zakupy
mam jeszcze troszkę pracy ,ale to faktycznie taka kosmetyka została ....kora,kanciki ,wertykulacje trawnika ,umycie bruku,donic ,dosypanie ziemi do skrzyń warzywnych ...takie drobiazgi
Buziaki


Kosmetyka została - ŁAŁ, szybka jesteś. Ja mam jeszcze tony igieł do wygrabienia z rabat. To są momenty gdy się zastanawiam nad sensem swojego hobby
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 19:29, 10 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
SlonecznyOgrod napisał(a)

Dużo tej kory kupiłaś, nieźle
Cenowo jak to wygląda?

No właśnie, ja zawsze powtarzam nie za wcześnie siać bo się wyciągają i trzeba 5 miesięcy na oknach trzymać

Twój ogród to teraz taki duży i po chwili łapię orientację że to ta lewa strona ogrodu (na lewo od tarasu)

Fajnie już podziałałaś, trawy wycięte, byliny też, korę już sypiesz... co tu więcej robić?


Daria niby dużo tej kory,ale pewnie jeszcze raz tyle muszę kupić -ale to dopiero w kwietniu cenowo -też jak dla mnie dużo za dużo -150 za kubik .....ale może taniej niż kupować w workach....
dobrze już się orientujesz -nowa część na lewo od tarasu ,domek ogrodnika stoi na nowej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:31, 10 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
sylwia_slomczewska napisał(a)
No nieźle już wypucowałaś ogród kora super efekt daje od razu Ale masz rację przy takiej powierzchni rabat sporo jej potrzeba, na wszystkie rabaty sypiesz od nowa?


Sylwia w tym miesiącu wysypię na nowej części ,a w przyszłym na starej -dla mnie to spory wydatek ,ale mam nadzieję ,że ułatwi mi pielęgnację i będę mieć mniej plewienia ....

wypucowane jeszcze nie jest ,ale powolutku do przodu -w przyszłym tygodniu mam 3 dni wolnego ,jeśli pogoda dopisze powinnam sporo pokończyć
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:37, 10 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Johanka77 napisał(a)


Mówiłam Ci już, że lubię Twoją skarpę...?
Cmok! :*


Asia a ja Twoją
Buziaki

Agania napisał(a)
Patrzę , że power wrócił czyli zdrowiej
Ja też troszeczkę się hartuję się w ogrodzie

Runianka toż to już prawdziwe pole


Agatka powolutku siły wracają ,ale jeszcze nie mam ich takich jak kiedyś ....
ale jest dobrze ,nie ma co narzekać
runianka w końcu zarosła to co miała zarosnąć -myślę ,że za chwilkę to i sadzonki będę mogła z niej brać
Buziaki


anpi napisał(a)
Madziu tą korę to gdzie kupujesz, że nie w workach? Tak pewnie trochę taniej wychodzi?


Aniu korę kupuję lokalnie -dostałam kiedyś numer od ogrodnika i już 3 sezon kupuje od Pana -przywozi mi na miejsce a to korę ,a to ziemię ....mam jeszcze zamówione 2 m gnojowicy popieczarkowej -troszkę dam do warzywnika ,a co mi zostanie ,to poprzekładam kompost ,bo podobno to jest mocne i samo może popalić rośliny ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:42, 10 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Gosiek33 napisał(a)
No no, wiosenny rozpęd

Chyba ciepło mają Twoje rośliny od kamieni i tych większych głazów. Na początku na zimę układałam duże kamienie przy co bardzie wrażliwych roślinkach


Gosia powolutku się rozkręcam
może faktycznie te kamienie dają jakieś ciepełko


April napisał(a)


Kosmetyka została - ŁAŁ, szybka jesteś. Ja mam jeszcze tony igieł do wygrabienia z rabat. To są momenty gdy się zastanawiam nad sensem swojego hobby


April
ta kosmetyka to jeszcze sporo roboty tylko na kartce i w planach wydaje się niewiele
ale powolutku ogarnę i będzie tak jak lubię -oby tylko pogoda się poprawiła ....
ja wiosną złorzeczę najwięcej na trawy .....a jak je posprzątam ,to znowu zaczynam je lubić ...

a te tony igieł -co z nimi robisz ? ...nie nadają się ,żeby zostawić jako ściółkę ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ania111 20:24, 10 mar 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj Madziu

Widzę temat kory
Więc i ja dorzucę pomysł

Tanim pomysłem jest tartak ,
Poszukaj jakiegoś w okolicy ,
Bardzo często można kupić za grosze albo dostać za darmo w tartaku
oczywiście nie będzie on taki jak w sklepie
ale po przebraniu może być całkiem przydatny

Mam nadzieję ,że chociaż trochę pomogłam
____________________
Ania Spelnione marzenie
sylwia_slomc... 20:49, 10 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Magleska napisał(a)


Sylwia w tym miesiącu wysypię na nowej części ,a w przyszłym na starej -dla mnie to spory wydatek ,ale mam nadzieję ,że ułatwi mi pielęgnację i będę mieć mniej plewienia ....

wypucowane jeszcze nie jest ,ale powolutku do przodu -w przyszłym tygodniu mam 3 dni wolnego ,jeśli pogoda dopisze powinnam sporo pokończyć
Buziaki

To się zdzwonimy jak będziesz mieć wolne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:48, 10 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Też by mi się tyle kory przydało

A Ty mówisz, że Ci braknie jeszcze, no to faktycznie masz tych rabat dużo
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Helen 07:19, 11 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Podziwiam wypucowanie i macham serdecznie
____________________
Helen - Hortensjowo
Iwonka 11:35, 11 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Mnóstwo pracy już zrobiłaś, na prawdę ogród ładnie wygląda. Ja lubię to wiosenne sprzątanie, co człowiek nie zrobi od razu jest efekt
Wiesz, ile się tej puszki na zdjęciu naszukałam tak to jest, że na swoim mamy rtg w oczach
Kory zazdroszczę, taka ilość... super. Nawet jak zabraknie to i tak powolutku do przodu.
Na domek nie mogę się napatrzeć... tyle myślałaś z kolorem, wyszedł idealny Ja tez się cieszę z tej mojej szopy, o wiele przyjemniej patrzy się teraz przez okno.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies