Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 17:57, 14 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82515
Madzia ale porządeczek już masz Kawał roboty dobrej zrobione, ogród do sezonu gotowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 18:11, 14 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20757
Madziu ,ale się napracowałaś mucha nie siada,jaki porządeczek...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 18:20, 14 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19078
Johanka77 napisał(a)
Porządek u Ciebie jak się patrzy!
I roboty przed Tobą co niemiara...

Macham słonecznie!

Asia
porządek pozorny ,ale już w porównaniu z tym jak było po zimie ,a jest teraz to już jest w miarę przyzwoicie mam kilka dni wolnego z pracy ( zaległy urlop ) jeśli tylko nie będzie padać ,to mam nadzieję ,że pokończę te porządki do końca ....oby

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:25, 14 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19078
antracyt napisał(a)
Kurcze, Ty chyba na dopalaczach jakichś pracujesz w ogrodzie
Ja nie mogę ogarnąć jednej rabaty w ciągu dnia. Od piątku niezła pogodowa przeplatanka, godzina deszczu, pół godziny słońca i tak w kółko. Dzisiaj wszystkie 5sztuk miskantów w przerwach miedzy deszczem ciachnęłam


Zuza na dopalaczach to nie ....ale uwierz jestem tak padnięta po tej korze ,że nie wiem ,jak się nazywam ....ale musiałam ją szybko rozwieść ,bo przy wczorajszej wichurze ,to bym ją miała całą w przedogródku -strasznie się ją rozwoziło ,bo pomimo ,że do taczek ładowałam po 5 wiaderek ,to mi ją rozwiewało strasznie ....najgorsze ,że i tak mi jej zabrakło ,a już nie mam żadnych drobnych na jeszcze z pół auta
no nic .....kupię za miesiąc

5 miskantów -to zawsze 5 do przodu -pomalutku ja mam stanowczo za dużo traw ,o tej porze roku myślę ,że zmniejszę ich ilość póżniej mi przejdzie ta myśl
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:27, 14 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19078
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia ale porządeczek już masz Kawał roboty dobrej zrobione, ogród do sezonu gotowy


Sylwia tak ....dużo już za mną ,ale jestem wykończona ....jakoś nie umiem sobie tej roboty dawkować niestety .....
...czemu tylko jedna fotka u Ciebie ? czekam na więcej nowych
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:28, 14 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19078
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu ,ale się napracowałaś mucha nie siada,jaki porządeczek...


Wiola napracowałam się okrutnie, niestety nie umiem sobie dawkować roboty ...taki ze mnie typ ,że nie cierpię bałaganu w ogrodzie w domu aż tak mi nie przeszkadza
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 18:51, 14 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82515
Magleska napisał(a)


Sylwia tak ....dużo już za mną ,ale jestem wykończona ....jakoś nie umiem sobie tej roboty dawkować niestety .....
...czemu tylko jedna fotka u Ciebie ? czekam na więcej nowych
Buziaki

Bo reszta w aparacie jeszcze, jakoś nie mam weny, nie czuję tej wiosny jeszcze wcale...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Johanka77 19:46, 14 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)

Asia
porządek pozorny ,ale już w porównaniu z tym jak było po zimie ,a jest teraz to już jest w miarę przyzwoicie mam kilka dni wolnego z pracy ( zaległy urlop ) jeśli tylko nie będzie padać ,to mam nadzieję ,że pokończę te porządki do końca ....oby

Buziaki



Ja mam urlop po świętach.
No i kolejny weekend wolny chyba... byleby nie wiało już! To coś może zdziałam.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Roocika 21:32, 14 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Magda, świetnie, że u Ciebie robota do przodu, od razu przyjemniej jest jak się popracuje, chociaż człowiek padnięty ale zadowolony
Macham
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MiluniaB 21:41, 14 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3391
Podobają mi się te chwilowe pustki u Ciebie w ogrodzie. I ta świeżo wysypana kora - czuje zapach
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies