Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:07, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18684
effka napisał(a)

A mi ostatnio brak cierpliwości do córy ehhh, ciężko.

Zimozielone obowiązkowe w ogrodzie, U Ciebie idealny balans między zimozielonymi a liściastymi.

Małe dzieci spać nie dają ,a duże żyć nie dają - tak zawsze moja babcia mówiła i niestety prawda ......
Ile ma Twoja mała ,bo nie pamietam czy pisałaś ....sks mam .....ale chyba przedszkolak prawda ? .....
ja do swojej jak była taka mała tez nie miałam cierpliwości ..... dopiero jak do szkoły poszła to zaczęło być fajnie , a teraz powolutku zaczyna sie dorastanie ( i już chwilami mam nerwy ..... a co będzie za 2-3 lata .....)
Mówisz ,ze mam idealny balans ..... hihi ..... na fotkach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:15, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18684
Gardener27 napisał(a)
Ogród oprószony śniegiem, w kuchni pachnie wypiekami, choinka przed domem ... idą Święta
Urocze krasnale na półkach.

Fajnie Cię widzieć
Krasnale na chwilkę na półce siedziały teraz spowrotem schowane ...... obiecałam młodej ,że w grudniu już będziemy dekorować dom troszkę ..... w tym roku dużo rodziny zjeżdża ,to jakoś bardziej się cieszę na te Święta
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 21:29, 27 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
I o to chodzi w Święta, by była ciepła i rodzinna atmosfera, uwielbiam ten czas.
Ja pewnie już bym dziś do domu wniósł choinkę ,,po amerykańsku,, ale do 24 grudnia pewnie by mi tylko z niej szkielet się ostała
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Misia 21:36, 27 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Na pierniczka niestety nie wpadnę, bo za daleko chyba mam ale zaglądać będę
krasnale pierwszorzędne i nawet łapki mają cudowne jak przyczepiłaś im takie fajne nosy, na klej czy przyszyte?? a dojrzewaniem nie straszcie mam dwóch chłopaków, daleko im jeszcze do dojrzewania a ja już czasem opadam z sił szczególnie przy młodszym, bo ma "charakterek"
____________________
Misia - Między brzozami
Lulilaj 21:58, 27 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Widzę, że ogród przygotowany do zimy . Porządeczek jak ta lala .

Figurki z masy solnej wyszły piękne. Będziecie je malować?
Czytam o trudnym wieku . Nie straszcie. Aż tak źle? Dobrze, że pamietam jeszcze jak to było ze mną, więc nie waham sie robić tej wiedzy użytku . Ale prawdą jest, że dzisiejsze dzieci mają zupełne inny stosunek do świata niż my w ich wieku...
Kurcze, strach sie bać...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 21:59, 27 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Aha, jednego pierniczka porwalam
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 22:15, 27 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Małe dzieci spać nie dają ,a duże żyć nie dają - tak zawsze moja babcia mówiła i niestety prawda ......
Ile ma Twoja mała ,bo nie pamietam czy pisałaś ....sks mam .....ale chyba przedszkolak prawda ? .....
ja do swojej jak była taka mała tez nie miałam cierpliwości ..... dopiero jak do szkoły poszła to zaczęło być fajnie , a teraz powolutku zaczyna sie dorastanie ( i już chwilami mam nerwy ..... a co będzie za 2-3 lata .....)
Mówisz ,ze mam idealny balans ..... hihi ..... na fotkach

Oj święta prawda, moja to wyszczekany szesciolatek... niestety charakterem po mamusi. Ale już widzę, że będzie tylko gorzej, trafiła kosa na kamień eh
____________________
eVka 22:16, 27 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Cieszę się ,że Ci sie podoba śnieg szybko stopniał .....zmobilizowałam się dziś na masę solną i przymiarki pierwszych ozdób świątecznych robiłyśmy z młodą


Na razie schowane spowrotem do szuflady

Ale ozdoby!!!! Zazdroszczę i lecę do sklepu
____________________
sylwia_slomc... 22:23, 27 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Dekoracje pełna parą lecisz
A próbowałaś robić z zimnej porcelany? Ja jeszcze nie próbowałam , ale z tego co w necie widać to bardzo szybko wysycha i świetny efekt daje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
DorKa 08:01, 28 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Madzia śliczne te Twoje dekoracje. Ozdoby z masy będziesz na choinkę wieszać ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies