Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 11:23, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
DorKa napisał(a)
Kolorowy zawrót głowy wyglądają przepysznie.Ciekawe ile do Świąt zostanie ?

Myśle ,że dużo ...... schowane już hihi
Dla odmiany troszkę ogrodu

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:27, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie chcę Cię rozczarować, ale już dawno eurekę odkryłam, matek idealnych - Nie ma! o czym skutecznie dowiadujemy się w okresie dojrzewania naszych pociech co więcej okazuje się, że jesteśmy bardzo dalekie od ideału

Dokładnie ....... już jedno dojrzewanie przeżyłam ...... a teraz druga zaczyna po chińsku gadać ...... wolę ogród


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 14:25, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Dokładnie ....... już jedno dojrzewanie przeżyłam ...... a teraz druga zaczyna po chińsku gadać ...... wolę ogród




Nie straszcie mnie dziewczyny
rozumiem,że jak matek idealnych nie ma, to na idealne dziecko też nie mam co liczyć
Śliczne zimowe ujęcia. Dopiero teraz widać ile zimozielone dają w ogrodzie. Widzę,że mamy podobne ogrodzenia
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 17:46, 27 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Magleska napisał(a)




Hej Madziulka .
Wpadłam na chwilkę, foty obejrzałam - ta rozplenica pięknie wygląda z tym śnieżkiem . Pierniczki są boskie .
A w ogóle to ja nie będę tu chyba zaglądać, bo kompleksów dostaję żem leniwa strasznie. Ja nie wiem kiedy Ty to wszystko dajesz radę zrobić, mnie ostatnio doby nie starcza .
No!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 19:00, 27 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne puszki śniegowe na trawach, bylinkach, drzewkach, cudnie
____________________
Magleska 20:45, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
DorKa napisał(a)


Nie straszcie mnie dziewczyny
rozumiem,że jak matek idealnych nie ma, to na idealne dziecko też nie mam co liczyć
Śliczne zimowe ujęcia. Dopiero teraz widać ile zimozielone dają w ogrodzie. Widzę,że mamy podobne ogrodzenia

Nie straszymy ...... może Twoje będzie wyjątkiem czego oczywiście z całego serca życzę .....
trzeba kompromisy wypracować ale wszystko przed Tobą
Podobne ogrodzenia mamy - fajnie
Zimozielone doceniłam teraz w szczególności bardzo .....bez nich by było łyso
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 20:52, 27 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Nie straszymy ...... może Twoje będzie wyjątkiem czego oczywiście z całego serca życzę .....
trzeba kompromisy wypracować ale wszystko przed Tobą
Podobne ogrodzenia mamy - fajnie
Zimozielone doceniłam teraz w szczególności bardzo .....bez nich by było łyso

A mi ostatnio brak cierpliwości do córy ehhh, ciężko.

Zimozielone obowiązkowe w ogrodzie, U Ciebie idealny balans między zimozielonymi a liściastymi.
____________________
Magleska 20:54, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
mrokasia napisał(a)


Hej Madziulka .
Wpadłam na chwilkę, foty obejrzałam - ta rozplenica pięknie wygląda z tym śnieżkiem . Pierniczki są boskie .
A w ogóle to ja nie będę tu chyba zaglądać, bo kompleksów dostaję żem leniwa strasznie. Ja nie wiem kiedy Ty to wszystko dajesz radę zrobić, mnie ostatnio doby nie starcza .
No!

Śnieżek stopniał szybko
Kompleksów nie dostawać proszę ... inne rzeczy leżą odłogiem . Mnie też doby nie starcza ,po prostu odpuszczam sobie np .prasowanie - nic nie prasuję ( ewentualnie jakieś koszule i firanki ) .....sprzątanie porządne raz w tygodniu ......obiad na 2 dni .....dużo by wymieniać ....
poza tym ozdabianie pierniczków na łatwiznę - lukier i posypki gotowe - to nie zajęło dużo czasu
Dziś 1 godz poświęciłam na masę solną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:59, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
effka napisał(a)
Piękne puszki śniegowe na trawach, bylinkach, drzewkach, cudnie

Cieszę się ,że Ci sie podoba śnieg szybko stopniał .....zmobilizowałam się dziś na masę solną i przymiarki pierwszych ozdób świątecznych robiłyśmy z młodą


Na razie schowane spowrotem do szuflady
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 21:06, 27 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ogród oprószony śniegiem, w kuchni pachnie wypiekami, choinka przed domem ... idą Święta
Urocze krasnale na półkach.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies