Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Lulilaj 07:41, 24 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Zrobiło się światecznie .
U nas pierniki to stały punkt programu. Młoda uwielbia nie tylo jesc ale i dekorowac, a najlepiej jeść dekorujac.

____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
DorKa 08:03, 24 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
widzę, że u Ciebie już święta pełną parą!
U mnie co roku z tatą robiliśmy pierniki. Teraz jak go zabrakło nikt tradycji już nie kultywuje a szkoda Pomimo,że nie lubiłam jeść pierników to wspomnienia z ich przygotowań bezcenne Może to dobry czas, żeby zacząć nowa tradycję z dzieciaczkami ..
Jak dobrze mieć duży stół
____________________
Dorka Zakręcony ogród
sylwia_slomc... 08:36, 24 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Zapachniało Świętami na całegoKradnę jeden
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 10:43, 24 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
W dziedzinie pieczenia nie mam sie czym pochwalic
Ale parę pierniczków zjadłabym z chęcią
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 12:21, 24 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Lulilaj napisał(a)
Zrobiło się światecznie .
U nas pierniki to stały punkt programu. Młoda uwielbia nie tylo jesc ale i dekorowac, a najlepiej jeść dekorujac.


U nas też tak jest ....ale wczoraj już mi sie nie chciało piec .....dużo wyszło ...a ja po pracy padnięta .......
Zawsze robiłam z pudełka dr.oetkera przepis na sukces i one dużo mniejsze wychodzą ,a te od Nawi to roooosną ....ale pyszne w smaku .....dużo zjadlysmy i pies nie chciał wyjść z kuchni .... żebrał o choć odrobinkę
A ten zapach w całym domu
Teraz zostało je udekorować i popakować w słoiki
Jeszcze młodej obiecałam masę solną ..... muszę ją trochę od komputera odciągnąć i wymyślam nowe zajęcia pieczenie ,sałatki ,ozdoby itp .....ale moja jużjest duża -12 lat ma
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:26, 24 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
DorKa napisał(a)
widzę, że u Ciebie już święta pełną parą!
U mnie co roku z tatą robiliśmy pierniki. Teraz jak go zabrakło nikt tradycji już nie kultywuje a szkoda Pomimo,że nie lubiłam jeść pierników to wspomnienia z ich przygotowań bezcenne Może to dobry czas, żeby zacząć nowa tradycję z dzieciaczkami ..
Jak dobrze mieć duży stół


Stół się przydał bardzo ...... tyle ich wyszło
Myśle ,że dla dzieciaków jest to fajna zabawa , nie wiem ile Twoje mają .........ja z młodą zaczęłyśmy ten zwyczaj ok 5 lat temu dopiero .....wcześniej jakoś nie byłam chętna do pieczenia
Na początku jest fajna zabawa ,a i tak później zostaje do skończenia ich sama i do sprzątania tez brak chętnych
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:27, 24 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zapachniało Świętami na całegoKradnę jeden

Pachnie do dzisiaj kradnij ,ile chcesz pełno mam ......
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:30, 24 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
SlonecznyOgrod napisał(a)
W dziedzinie pieczenia nie mam sie czym pochwalic
Ale parę pierniczków zjadłabym z chęcią

Ja tez talentu kulinarnego raczej nie posiadam ale to taka tradycja z tymi pierniczkami i zabawa z młoda ....wczoraj jeszcze specjalnie mąką mnie i siebie wymazała
Dziś obiecałam masę solną ..... muszę doczytać jak ją później wysuszyć ..... same gwiazdki będziemy robić
Ps. Wpadaj na pierniczki .....mam pełno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 13:12, 24 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)



Na początku jest fajna zabawa ,a i tak później zostaje do skończenia ich sama i do sprzątania tez brak chętnych


samo życie skąd ja to znam
Młody 7 lat generalnie jak prawie każdy facet jest stworzony do wyższych celów niż sprzątanie natomiast moja mała ma 3 latka i chętna do sprzątania bardzo, czasami za bardzo Potrafi jedną szmatką wytrzeć talerz, podłogę i brudna łapę psa
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 07:41, 25 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
DorKa napisał(a)


samo życie skąd ja to znam
Młody 7 lat generalnie jak prawie każdy facet jest stworzony do wyższych celów niż sprzątanie natomiast moja mała ma 3 latka i chętna do sprzątania bardzo, czasami za bardzo Potrafi jedną szmatką wytrzeć talerz, podłogę i brudna łapę psa

Hihihi ....ale słodka jest psa też czyści hihi
Ps ...dziś piękna pogoda ,jak sie ociepli idę z różami zrobic porządek i skuszę trawę ostatni raz w sezonie
Miłego weekendu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies