Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:58, 29 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
jeszcze muszę wyprostować fale przy skalniaku....
zrobiłam palenisko ,nie jest idealne ,ale cóż ...własnymi rękami ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
alis 22:05, 29 cze 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Rabata z umbrami idealnie Ci wyszła, palenisko też świetne, wszystko co własnymi rękoma robione cieszy bardzo, tak trzymaj
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
polinka 22:19, 29 cze 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Magleska napisał(a)
prostuję wszystkie rabaty po kolei jednak zdecydowałam ,że bardziej podobają mi się proste....



a to moje marne trawy po dzieleniu



....a cały wolny czas spędzam na ogrodowisku buszuję po Waszych ogrodach ,podglądam i planuję


Świetnie wygląda już ta prosta rabata i jeszcze ten widok gór! Rewelacja

Miskanty możesz nisko przyciąć. Niestety wszystko to co suche już nie będzie zdobić Jeśli zdecydujesz się teraz na przycięcie to cała siła siła pójdzie w karpę i w kolejnym roku będą fajne duże kępy.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
lutroja 22:52, 30 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
umbrowa rabatka wyszła fajnie, równo...też wolę proste linie(a mam wygibasy ,taki paradoks)
____________________
Lusi Lubię go:)
Marzenaka 08:58, 01 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Nieźle się napracowałaś! Ale za to jaki efekt! Ciekawe zmiany, palenisko bardzo fajnie ci wyszło.
____________________
Ogród Marzeny
paulina_ns 09:43, 01 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Mi też się bardziej podobają linie proste, niestety u siebie mam fale i już nie kombinuje, bo musiałabym wszystko zmieniać.

Miskantami się nie przejmuj, tylko porządnie podlewaj! Dzieliłas je teraz? Trochę późno, na pewno już w tym sezonie do siebie nie dojdą.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 22:48, 01 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Alicja dziękuję,narobiłam się jak wół ...ale cieszy mnie to
Polinka przyciełam i na razie takie mizeroty stoją
Lusi miałam pomieszane rabaty -trochę prostych ,trochę fal -musiałam się w końcu zdecydować najgorzej z prostowaniem przy skalniaku,bo tam kostka na zaprawie ....ale pomalutku zrobię i tą
Marzenaka dziękuję bardzo
Paulina podlewam codziennie,na razie mizeroty,przycięte ,ale chyba w tym sezonie już nic z nich ładnego nie będzie....więcej traw dzielić nie będę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kindzia 09:40, 02 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Eee tam nie będziesz dzielić. Będziesz, ale w marcu/kwietniu To mus jest, niestety. Chyba najjaśniejsze z daleka trawy to Morning Lighty. Variegatusy też jasne, ale tamte lepsze i Variegatusy się pokładają.

Kanty jak żylety, i jak czyściutko!!!

Róż tam nie planujesz? Może szpaler Maria Theresia, albo Baronessa...mnie zawsze najpierw róże przychodzą do głowy, jak trzeba coś sadzić
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Magleska 12:03, 02 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Kindzia napisał(a)
Eee tam nie będziesz dzielić. Będziesz, ale w marcu/kwietniu To mus jest, niestety. Chyba najjaśniejsze z daleka trawy to Morning Lighty. Variegatusy też jasne, ale tamte lepsze i Variegatusy się pokładają.

Kanty jak żylety, i jak czyściutko!!!

Róż tam nie planujesz? Może szpaler Maria Theresia, albo Baronessa...mnie zawsze najpierw róże przychodzą do głowy, jak trzeba coś sadzić

Dziękuję
ale gdzie by te róże dać ? pomiędzy berberysy ,a kulki ? czy przed kulkami ?bo sama nie wiem .... kurcze ,a mam zamówione lavender flower ..ale nie wiem ,czy do czekoladowych berberysów będą dobrze wyglądać ...może dam je gdzieś indziej ,a tu faktycznie te Maria Teresa..... takie małe dylematy mam...


tu mam jarzmianki i trawy -nazw już nie pamiętam ,nie zapisałam ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
benia9185 10:36, 04 lip 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
o łał!cóż za precyzja kancikowa Umbry i u mnie na liście zakupowej były ale mam obawy ,bo u mnie rózne choróbska imają się roślin,a wiem ,ze umbry często chorują ,a nie zdzierżyłabym kolejnej plagi u siebie Przyciągnij może ten garbik u jednej umbry do podpory,bo krzywulec będzie Pięknie działasz i tak po mojemu tylko,ze ja mam problem z konsekwencja i płynnością przechodzenia rabat jedna w drugą U Ciebie po mistrzowsku Pozdrawiam
____________________
Póki życie trwa...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies