Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

benia9185 10:40, 04 lip 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Magleska napisał(a)
jeszcze muszę wyprostować fale przy skalniaku....
zrobiłam palenisko ,nie jest idealne ,ale cóż ...własnymi rękami ...

Tu też będzie do kwadratu? słusznie Firletka faktycznie duza jak moja,placyk ogniskowy marzenie warzywka dorodne z daleka widać,szybko działasz Magleska,podziwiam, mnie lenistwo ogarnęło i brak koncepcji na przeróbki
____________________
Póki życie trwa...
ania1110d 11:51, 04 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Madziu jak szybko u Ciebie powstaje nowe miejsce i trawki już są Świetnie, ale idziesz z rozpędem
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
iwka 12:00, 04 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a jednak w proste linie poszłaś super, bardzo mi się podoba
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
sylwia_slomc... 15:58, 04 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82082
Napracowałaś się , ale efekty widać . Mnie się bardzo palenisko spodobało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiolaaa 07:59, 05 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Hej sliczny masz dom ,ogrod,psiaka zazdroszcze widokow z tarasu. Na tarasie fajnie wygladaja mebelki z technorattanu i te skrzynki dekoracje boskooooo. Linie proste sa najlepsze albo łuki mialam sama jedna rabate z falami to zle bylo kosic. Skalniak to mistrzostwo swiata roslinki na nim rosna jak szalone tak samo jak i warzywa. Pozdrawiam goraco zaznaczam watek i bede stalym bywalcem bo jest tu cudownie.
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 21:47, 05 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
benia9185 napisał(a)
o łał!cóż za precyzja kancikowa Umbry i u mnie na liście zakupowej były ale mam obawy ,bo u mnie rózne choróbska imają się roślin,a wiem ,ze umbry często chorują ,a nie zdzierżyłabym kolejnej plagi u siebie Przyciągnij może ten garbik u jednej umbry do podpory,bo krzywulec będzie Pięknie działasz i tak po mojemu tylko,ze ja mam problem z konsekwencja i płynnością przechodzenia rabat jedna w drugą U Ciebie po mistrzowsku Pozdrawiam

dzięki za odwiedziny widzisz dopiero na tym zdjęciu dojrzałam krzywą nóżkę umbry -będę prostować ,ale dopiero w piątek lub sobotę znajdę czas...co do konsekwencji ,to na razie z nią tak sobie ,ale staram się.... dziś po pracy -nadrabiam wątki ...tyle czytania mam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:49, 05 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
ania1110d napisał(a)
Madziu jak szybko u Ciebie powstaje nowe miejsce i trawki już są Świetnie, ale idziesz z rozpędem

rozpęd się trochę ukrucił,bo chwasty zaczęły rosnąć jak szalone i teraz trzeba zadbać o to co jest ...ale dopiero w piątek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:51, 05 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
iwka napisał(a)
a jednak w proste linie poszłaś super, bardzo mi się podoba

dziękuję jeszcze je muszę trochę dopracować ,bo trochę krzywe mi wyszły
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:55, 05 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
sylwia_slomczewska napisał(a)
Napracowałaś się , ale efekty widać . Mnie się bardzo palenisko spodobało

dziękuję brakuje mi tam jeszcze trochę kostki,ale jak będę prostować linie skalniaka ,to znowu odzyskam i trochę je powiększę ....przy ostatnim ognisku chwycił się jeden klocek (spruchniały )musiałam gasić .... ,chciałabym dać tam takie 4 ładne klocki ,ale na razie nie mam i dałam takie jakie mam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:57, 05 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
Kasiolaaa napisał(a)
Hej sliczny masz dom ,ogrod,psiaka zazdroszcze widokow z tarasu. Na tarasie fajnie wygladaja mebelki z technorattanu i te skrzynki dekoracje boskooooo. Linie proste sa najlepsze albo łuki mialam sama jedna rabate z falami to zle bylo kosic. Skalniak to mistrzostwo swiata roslinki na nim rosna jak szalone tak samo jak i warzywa. Pozdrawiam goraco zaznaczam watek i bede stalym bywalcem bo jest tu cudownie.

bardzo dziękuję,cieszę się na nowego gościa i zapraszam zaraz jak tylko się ogarnę idę do Ciebie pozdrawiam ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies