Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 13:02, 01 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
Rejzi napisał(a)
Podobaja mi sie zamiany miejsc warzywnika i ogniska- jest o wiele lepiej. Psina do schrupania

Powiem po cichutku ,bo to na razie w głowie się układa ..... tam też będą znowu zmiany
Psina do schrupania ,ale szkody też robi dywanika trawiastego chyba nigdy nie będę mieć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:03, 01 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przedwiośnie na całego. U mnie tulipany jeszcze pod ziemią, ale krokusy i narcyzy wychodzą, a przebiśniegi już spore

Widziałam i podziwiałam już u mnie zimno i lenia mam - nic nie robię - na forum siedzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:05, 01 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
beata_m napisał(a)
Madzia u mnie już mnóstwo kiełków tulipanowych wyłazi wczoraj miałam ciut wolnego przymusowego, bo nawet nianię zaraziliśmy i jak mały spał ... zrobiłam szybki przegląd przy słoneczku a no i okna umyłam yupiiiiiii!!! aż się ich blaskiem nacieszyć nie mogłam

Ja tez okna umyłam w poniedziałek a dziś tarasowe znowu od nochala psa wymazane zagląda przez taras i zamiast z daleka ,to nos do szyby przyciska wredota jedna
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 13:24, 01 lut 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20731
Magleska napisał(a)

Ja tez okna umyłam w poniedziałek a dziś tarasowe znowu od nochala psa wymazane zagląda przez taras i zamiast z daleka ,to nos do szyby przyciska wredota jedna


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rejzi 13:47, 01 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)

Powiem po cichutku ,bo to na razie w głowie się układa ..... tam też będą znowu zmiany
Psina do schrupania ,ale szkody też robi dywanika trawiastego chyba nigdy nie będę mieć


O... a to można jeszcze lepiej? dla mnie teraz jest bomba ale ciekawa jestem co wymyśliłaś
Mój szkodnik kiedyś bardziej szkodził. A że ogródek mam mały to psina pod ciągłym nadzorem jest, bo czasem szczenięce latka się przypomną he he
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
SlonecznyOgrod 18:03, 01 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No a jakby to było jakby zmian nie było, no nie Magda???
Nudno by było, a tak to będzie idealniej
Skąd ja to znam
Kierat na własne życzenie i jaka radość.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 18:50, 01 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
Rejzi napisał(a)


O... a to można jeszcze lepiej? dla mnie teraz jest bomba ale ciekawa jestem co wymyśliłaś
Mój szkodnik kiedyś bardziej szkodził. A że ogródek mam mały to psina pod ciągłym nadzorem jest, bo czasem szczenięce latka się przypomną he he

Dziekuje ,że Ci się podoba planami sie podzielę ,jak już coś konkretnego wymyślę , na razie codziennie inny pomysł
Maliniaki to łobuziaki hihi ile Twoja ma ? Moja już 3 latka ....trochę zmądrzała ,szkolenie dwuletnie tez dużo dało ,ale zdarzają jej sie wpadki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
jolanka 18:53, 01 lut 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Magleska napisał(a)

Ja tez okna umyłam w poniedziałek a dziś tarasowe znowu od nochala psa wymazane zagląda przez taras i zamiast z daleka ,to nos do szyby przyciska wredota jedna

Wniosek? Nie myj Posmaruj czymś smacznym to językiem wyliże
Ale jesteście porządnickie, ja czekam na temperatury wiosenne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 18:53, 01 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
SlonecznyOgrod napisał(a)
No a jakby to było jakby zmian nie było, no nie Magda???
Nudno by było, a tak to będzie idealniej
Skąd ja to znam
Kierat na własne życzenie i jaka radość.

Zmiany muszą być kierat w ogrodzie to dla mnie relaks .....tylko ta burza mózgów jest najgorsza .....tak w stylu ....a może tak ,a może tak itp. ...... wolałabym mieć konkretną wizje i ją realizować tylko .....a moje wizje są zmienne niestety
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 18:53, 01 lut 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja tez czesc okien juz umylam od razu lepiej.
Zmian jestem ciekawa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies