Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:38, 26 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Gardener27 napisał(a)


Piękne Gdzie takie dają ?

Przemku dziękuję liście kupowałam w zeszłym sezonie u Kapiasa muszę jeszcze dokupić ,bo po pierwsze -podobają mi się tam ,a po drugie -robią zasieki dla psa

Margerytka40 napisał(a)
Madzia fajnie, że z brzózkami się udało kupić, ale te starsze jakie już ładniutkie. To Doorenbosy, tak? Ja co trochę sprawdzam czy moim pieńki grubieją i bieleją, jak wariatka



Asiu właśnie te kupione są dużo większe od tych starszych -wymieniałam te mniejsze z pod płotu na te nowe -taki mały teris zrobiłam

i tak ,to dorenbosy ….

oby zdrowo rosły

polinka napisał(a)


Madziu, poszukam na pewno tylko proszę daj mi ciut czasu bo nie wiem gdzie to mam zapisane...
Tak, teraz tylko suszony bo na świeży jeszcze za wczesnie a jak dobrze pamiętam to powinnam mieć przepis na wywar z suszonego.
Nie dziwię się, że obawiasz się o psiaka. Z tego względu też nic chemicznego nie stosowałam w ogrodzie.

Na widok betonków się uśmiecham
Buziaki i dam znać jak znajdę.


dziękuję Paulinko za przepis już skopiowany

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:42, 26 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
SlonecznyOgrod napisał(a)
Magda wytrwaj, będzie na rośliny, na bieżąco tez dobrze.

Brzózki jak znalazł, pasują do kompletu.

Kawał tej rabaty masz, tak jak z bliska robisz zdjęcia, bardzo szeroka, z daleka tak się nie wydawało.



Daria staram się .....

ta rabata docelowo będzie mieć około 6 metrów szerokości -teraz ma coś ponad 5 -ale to dopiero przy wytyczniu kwadratów wyjdzie

Anitka napisał(a)
Czytam, że skrzynie przenosisz. Szalona Jak dla mnie takie cmentarne ustawienie skrzyni jest najwygodniejsze do korzystania. Ciekawe jaką wersje wybierzesz.

Dużo zmian planujesz, oj dzieje się, oj dzieje

Ja mam przed domem całą łąkę wrotyczu. I chyba dlatego wszystkie pędraki do mnie spierniczają







Anitka dzieje się -może nie tak szybko jak bym chciała ,ale powoli wprowadzam takie zmiany ,które mi pasują ….

….u mnie wrotyczu pod płotami nie ma ,a robale są ….niestety

zakupię suszony i będę lać do skutku

sylwia_slomczewska napisał(a)

Kwitnący znajdziesz w mojej łące latem


przyjadę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:45, 26 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Makusia napisał(a)
Ja się staram być na bieżąco, ale z tym turbo doładowaniem u Ciebie, to strasznie trudne
W każdym razie brzeziniak baaaaaardzo mi się podoba, a Arystokratki - tfu tfu - piękne!



Marta czytać nie ma co -ot wieczne dylematy przeróbkowe a fotki podejrzysz z telefonu i już na bieżąco jesteś .....ale miłe to bardzo ,że zaglądasz

effka napisał(a)
Jestem, czytam


cieszę się ja też jestem ,czytam ,choć nie zawsze się odzywam

anbu napisał(a)


Polinko ja też poproszę ten przepis


Aniu jest już u Polinki przepis
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 20:43, 27 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kupiłam nasiona wrotyczu, posieję gdzieś pod płotem, będzie do oprysków. Nie chce mi się chodzić i szukać

Przyszłam zobaczyć te Twoje przesadzone krzewy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 20:59, 27 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Asiu nie ma co oglądać wkopałam na działkę obok -bez żadnego przygotowania .... -zasypałam suchą trawą i przykryłam kartonami ….pójdę je odchwaścić ,jak już nie będę miała nic ciekawszego do roboty

ale fotkę cyknęłam hihi -widzisz ….szału nie ma -obok mój za...sty kompostownik

w czarnych workach zdarta darń ….na próbę …..może szybciej się przetrawi



tyle z mojej pracy dzisiejszej


dalsze prace przewidziane na piątek i sobotę

sasanki rozkwitły ,więc coś ładniejszego wstawiam na dobranoc






a z tym wrotyczem -dobry pomysł -może też nasionka kupię

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:21, 27 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Takie prace mało widowiskowe zajmują najwięcej czasu, ha kompostownik, żebyś mój widziała. Mam tylko nadzieję, że mi się ten wrotycz po całej działce nie rozniesie, ale będę ścinać to chyba nie. Muszę zgłębić na co jeszcze można go stosować bo jak już będzie to trzeba wykorzystać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agania 13:39, 28 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Masz psa i kotki
Ślicznie sasanki Magdziu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Makusia 14:39, 28 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Czytam u Ciebie o kompostowaniu darni w workach i jeszcze u kogoś czytałam i właśnie sobie brodę opluwam, bo miałam tyle darni zdartej i rok temu i dwa lata temu i nie wpadłam na to, żeby chociaż spróbować.
Natomiast kompostuję w ten sposób liście dębowe- już ponad dwa lata- i nadal są piękne, dębowe Mimo, że mocznikiem przelewam.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 14:41, 28 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Jakie cudne sasanki!!! I już kwitną u Ciebie... moje dopiero się pokazały...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gosiek33 18:43, 28 mar 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Uwielbiam takie puchatki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies