Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Iwonka 09:48, 20 kwi 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Kochani Dla Wszystkich razem i Każdej z osobna Życzę Mocno.. Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych ..Smacznego Jajka i Mokrego Śmingusa Dyngusa
oby nam Zdrowie dopisywało ,roślinki rosły ,ogrody cieszyły i wszelkie problemy omijały nas z daleka
Buziaki dla Was

u mnie z dekoracjami słabo ….jakoś za szybko mi ten czas ucieka ,zostawiam tylko kwiatuszki w wazonie






Madziu świeże kwiaty w wazonie robią ogromną robotę W tym roku Święta nieco później i czuć je najbardziej w przyrodzie i w naszych ogrodach. Wszystko coraz szybciej budzi się do życia... Przed nami najpiękniejsza pora roku, soczyście kolorowa i dająca nadzieję. Takiej nadziei życzę Tobie i twoim bliskim. Czytałam o pożegnaniu Babci, przytulam mocno Kochana. Dużo siły ci życzę!!!
Widzę, że w ogrodzie ogromne zmiany... Fajnie, że przeniosłaś skrzynie, moja pedantyczna natura lubi taki porządeczek Podobają mi się uporządkowane zakątki, dużo roboty za tobą, ale efekt mówi sam za siebie, że warto! Całuję raz jeszcze i do szybkiego zobaczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 20:35, 20 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
SlonecznyOgrod napisał(a)
Dziękuje za życzenia dla Ciebie również Wesołych Świąt

Ścieżki się robią, ale fajnie!


Daria …myślałam ,ze skończą do Świąt ….nie udało się trudno....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:36, 20 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Kim napisał(a)
Pięknie u Ciebie

wszędzie tak czyściutko i schludnie

Madziu Zdrowych Spokojnych i Radosnych Świat Wielkanocnych


Bożenko dziękuję …..tak czyściutko to nie jest ,może na fotkach nie widać …...ale znośnie

jeszcze raz Spokojnych Świąt
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:37, 20 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
ElzbietaFranka napisał(a)

Madziu pięknie masz i te góry na horyzoncie przepięknie . Cudowne miejsce.
Masz dużo tulipanów posadzonych. Skarpa pod domem widać że już swoim życiem żyje nic nie dodawaj.
Ja uważam, że mój skalnik najładniejszy wiosna jak gdzie nie gdzie rośliny kwitną a górują kamienie jak są zasłonięte to nie dobrze.

Pozdrawiam Wesołego Alleluja


Elu dziękuję

pozdrawiam również i Spokojnych Świąt
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:40, 20 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Iwonka napisał(a)


Madziu świeże kwiaty w wazonie robią ogromną robotę W tym roku Święta nieco później i czuć je najbardziej w przyrodzie i w naszych ogrodach. Wszystko coraz szybciej budzi się do życia... Przed nami najpiękniejsza pora roku, soczyście kolorowa i dająca nadzieję. Takiej nadziei życzę Tobie i twoim bliskim. Czytałam o pożegnaniu Babci, przytulam mocno Kochana. Dużo siły ci życzę!!!
Widzę, że w ogrodzie ogromne zmiany... Fajnie, że przeniosłaś skrzynie, moja pedantyczna natura lubi taki porządeczek Podobają mi się uporządkowane zakątki, dużo roboty za tobą, ale efekt mówi sam za siebie, że warto! Całuję raz jeszcze i do szybkiego zobaczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych


Iwonka fajnie Cię widzieć
dziękuję Kochana za tyle miłych słów -cieszę się ,że zmiany Ci się podobają
mam nadzieję ,że niedługo się zobaczymy ,a tymczasem życzę mocno Spokojnych Świąt

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 21:10, 20 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Madziulka, wesołych świąt!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
basia3012 21:14, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Madziu, pooglądałam wszystkie Twoje zmiany w ogrodzie. I powiem, że cudnie jest. Tulipany w białych skrzyniach prze-pię-kne.
Miłego świętowania jeszcze życzę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 21:21, 21 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
mrokasia napisał(a)
Madziulka, wesołych świąt!


Kasiu Pierwszy dzień zleciał -jeszcze smutno ,ale zorganizowaliśmy sobie czas fajnie -najpierw wspólne śniadanko ,później wizyta na cmentarzu ,spacerek w parku i odwiedziny u rodzinki ….a popołudnie leniwie w ogrodzie

Jutro mamy w planie do Zoo pojechać po Kościele …

bardzo smutno bez Mamy ,ale trzeba żyć dalej ….dobrze ,że są dzieci,więc jest mobilizacja ,aby szukać normalności …..

Miłego dalszego świętowania Ci życzę

nacykałam fotek po południu ,to pozamęczam nimi

tulipany bardzo mnie teraz cieszą …….nie wiadomo ,czy w przyszłym sezonie będą takie ,więc obfocone z każdej strony
tego chwasta przed kamieniem nie widzisz ,prawda

do białych i żółtych dołączyły pomarańczowe -są prześliczne







____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 21:26, 21 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Madziu Tobie przede wszystkim pogodnych!
I pogody ducha Kochana!

Śliczna wiosna w Twoim ogrodzie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 21:27, 21 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
basia3012 napisał(a)
Madziu, pooglądałam wszystkie Twoje zmiany w ogrodzie. I powiem, że cudnie jest. Tulipany w białych skrzyniach prze-pię-kne.
Miłego świętowania jeszcze życzę.


Basiu dziękuję bardzo bardzo ….cieszę się ,że Ci się podoba i pomęczę jeszcze tulipanami ,bo muszę się nimi nacieszyć ,póki są



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies