Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:24, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
deszczowymaj napisał(a)
Coo?? już jest domek ?? kiedy to się stało..i nowa rabata na skarpie..i skrzynie przeniesione..yyyyy Madzia niewiem kochana co Ty tam bierzesz ale..podziel się


ps.umbry bym wywaliła


Asia miałam 2 pomocników wczoraj dlatego szybciej poszło ale jeszcze trochę pracy dla mnie zostało

dzięki za głos przeciwko umbrom a co w zamian ???

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:26, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Wiolka5_7 napisał(a)
Madzia idziesz jak burza ! domek.świetna sprawa na te nasze ogrodnicze przydasie

I skarpa już obsadzona

Macham niedzielnie


Wiola dziękuję za odwiedziny

doradz z drzewami plisss

dosadzić brzozy po całości ,czy nuda ?


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:28, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Urszulla napisał(a)
Jeszcze niedawno pisałam żeby się nie spieszyć a tu już tyle zmian. Kolorki roślin masz fajne, to chyba od ziemi zależy.


Ula pisałam ,że domek chcę w tym sezonie jeszcze nie mam ,gdzie gratów trzymać a poza tym piękna pogoda ,którą trzeba było wykorzystać

ziemia u mnie gliniasta -co prawda dodaję jej różnych dobroci ,ale i tak prawie garnki można lepić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:29, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
alis napisał(a)
Madziu, istny wulkan energii z Ciebie Chciałabym troszkę od Ciebie jej uszczknąć


Alu fajnie Cię widzieć przerwę miałaś od O ? lecę zaraz do Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 19:33, 20 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Iwonka moje skrzynie to już chyba 4 miejscówkę mają ale emowi nie podobały się tu przy domu ….a poza tym mnie też zaczęło drażnić takie porozwalanie po kątach ….teraz przynajmniej domek ogrodnika ,owoce ,warzywka będą w jednym miejscu -i nie zamierzam tam ema wpuszczać z żadnymi jego przydaśkami -to moja część hihi ….



a te buki -to Purple fontain ….nie wiem czy pasują do brzóz ….ech coś nie mogę tych chciejstw swoich poukładać jakoś tak żeby mi pasowało

….ale umbry bardzo mi nie grają w tym miejscu -chyba się ich pozbędę ….mój ogród mało formalny -jedynie przedogródek ,a tam już miejsca nie ma …

może po prostu wywalę wszystkie inne i dam same brzozy ….może buki dam przy domku ech nie wiem jeszcze -muszę dłużej się zastanowić …

dziś odpoczywałam cały dzień ….chociaż trochę suszków wycięłam

buziaki


Myślę Madziu że na spokojnie się zastanów. Ja często działam w gorącej wodzie kąpana a potem robię głupoty na rabatach .
Zwłaszcza że brzózki to już w sumie konkretne drzewka. I trzeba mieć na nie pomysł i odpowiednie miejsce.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Monia81 19:33, 20 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Madzia widzę, że domek stoi, Emuś dał radę, pozdrów Go od nas i pochwal za robotę skrzynie to już zakończyły swoją wędrówkę, fajną im miejscówkę dałaś a z tymi umbrami to tak ci powiem jak u mnie,najpierw chciałam, ale tak jak ci mówiłam, formalnego ogrodu nie mam, więc jakoś mi nie pasują, u Ciebie mi to też lekko zgrzytało, hmmm brzozy, nie wiem czy byś ich już tam za dużo na tej rabacie nie miała... trudny wybór...
buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 19:41, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
basia3012 napisał(a)

Wiesz Madziu, przyszło mi do głowy, że może lepiej będzie jeśli tutaj zostaną jednakowe drzewa?
Np. wiśnie zostają a brzozy wędrują w inne miejsce i buki też w inne miejsce. Albo odwrotnie, tutaj zostają buki a inne drzewa zmieniają miejsce.
Pod drzewami i tak dzieje się dużo, są hortensje i inne rośliny. Więc można przemyśleć taką możliwość.
Ale Ty Madziu widzisz to na żywo i najlepiej wiesz czy taka zmiana byłaby dobra. Bo może wcale to nie pasuje.
pa


Basiu brzóz nie przesadzę już -za wielkie ….
dziękuję Ci za opinię -.....chyba po prostu dosadzę same brzozy z tej strony ….a buki i umbry wysadzę ….tylko nie mam pomysłu gdzie je dać - z umbrami mogę się pożegnać ,ale buki lubię hmm
ot takie dylematy jak pogodzić chciejstwa żeby jako tako wyglądało

dobrze ,że blisko zima to będę myśleć nad drzewami ...i muszę sobie pooglądać realizacje Danusi i może mi się rozjaśni coś w głowie


pozdrawiam wieczorowo

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:44, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Ania111 napisał(a)




Witaj Madziu

Nadrabiam zaległości ,
A tu proszę ile zmian ,
Piękna altanka ,
I cudowne skrzynie - a do tego białe




Aniu lubię zmiany hihi i póki nie poczuję ,że to jest to ….to zmieniam

altanka jeszcze wymaga wykończenia ,ale już stoi jeszcze w środku nie mogę gratów układac ,bo i okienka i listewki i daszek -trochę jeszcze pracy przy nim zostało

skrzynie były z boku domu ...nie wiem ,czy zostaną białe
teraz do niczego nie pasuje ten biały

Miłego wieczorku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 19:46, 20 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu jak tam wasi sasiedzi kumplujecie sie ? pewnie podziwiają twoj piekny ogrod wszyscy sąsiedzi i pewnie tak pieknego niema w calej okolicy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 19:50, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Nowa12 napisał(a)


Myślę Madziu że na spokojnie się zastanów. Ja często działam w gorącej wodzie kąpana a potem robię głupoty na rabatach .
Zwłaszcza że brzózki to już w sumie konkretne drzewka. I trzeba mieć na nie pomysł i odpowiednie miejsce.


Agatko właśnie dlatego się radzę -nic nie kopię póki nie będę pewna -poza tym mam jeszcze sporo pracy w warzywnej części,mam gdzie działać na razie ,a później zrobi się zima i..... trzeba poplanować pracę na wiosnę

ja też działam szybko ,a później mi zgrzyta i przesadzam ….na początku zapałałam miłością do umbr ,bo ogólnie są śliczne ,ale mi nigdzie nie pasują …tak jak dziewczyny pisały -one bardziej pasują do formalnych ogrodów

przez zimę pewnie coś wymyślę
Miłego wieczorku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies