Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:36, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
inka74 napisał(a)
To teraz zamiast czekoladek takie prezenty się kupuje, popieram czekoladki w biodra idą

Iwonka dokładnie ja wolę takie praktyczne prezenty ,czekoladki też lubię ,ale muszę ograniczyć -waga po zimie mocno nadwyrężona
zostawiam moją wilczycę ,bo coś mało fotek zrobiłam ,a raczej wszystkie podobne ….wszędzie połamane trawy i inne bałagany

Miłego popołudnia i wieczorku


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:42, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Monia81 napisał(a)
Madzia to sezon rozpoczęty ja jak co roku wczoraj rozpoczęłam czyszczeniem thuj...
nie cięłam jeszcze nic, dziś rano przymrozek lekki był... no to eMuś ładny prezencik ci sprawił na walentynki buziol


Monia ten prezencik to tak wyszedł sam z siebie przy płaceniu wcześniej nie było o nim mowy …...więc raczej można powiedzieć ,że dostałam przez przypadek taki prezent

teraz przynajmniej to co miałam wydać na nożyce ,to wydam na korę i tak mój bilans finansowy wyjdzie na zero hihi

dzisiaj u mnie też zimniej niż wczoraj ,tylko 2 godzinki czyściłam kolejną rabatę …
a podobno w czwartek ma śnieg padać ….ja już nie chcę zimy
buziaki
nie wiem czy już nie powtarzam się z fotkami hmmm

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:46, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
anpi napisał(a)
Super gadżet Walentynkowy.Ja planowałam zakup nowych ręcznych nożyc,bo ostrzenie starych nie pomaga.ale zaciekawiłaś mnie tymi elektrycznymi,jak nie są takie ciężkie.Jak możesz to wrzuć jakiś symbol na priv.
U mnie na razie trawy młodziutkie ,ale przecież się rozrosną. Pozdrawiam Madziu.

Aniu zaraz Ci wyślę jakie ja mam jak dla mnie są wystarczające
tu na nowej części jest tak.....nie powiem ,że taki widok mnie raduje ….raczej wkurza ,ale obiecałam sobie ,że najpierw porządkuję zrobioną część ,a dopiero wtedy przechodzę na nową


mam nadzieję ,że niedługo będzie tak jak tu a nawet ładniej

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:56, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
galgAsia napisał(a)
Magda, a jakiego oczara masz ? Moje też nie wielkoludy, ale od jesieni są w ziemi, będą rosły
Leje u mnie, nici z ogrodu

Asiu mam 2 rodzaje ...mam nadzieję ,że jeszcze kartka na nich wisi ,to jutro zobaczę i Ci napiszę

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ło matko Ty już ogrodniczkujesz??? Ja jeszcze się byczę


Gosiu dopiero zaczęłam na razie 2 razy byłam -wczoraj i dziś 2 godzinki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:06, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
inka74 napisał(a)
Ja jeszcze nosa nie wystawiam, wieje strasznie.
Aleś wysprzątała... Twój skalniak nawet w zimę jest bujny i pełen życia.

Madzia czy ty masz może buka? Szukam informacji co się robi z ich listkami. Mój buk wygląda tak jakby miał przyklejone uschnięte liście. Nie da się ich otrzepać. Normalnie jak przyklejone na super glue. Czy one potem same opadają jak tylko młode pączki zaczną się rozwijać? Strasznie to dla mnie dziwne zjawisko...


Iwonka na razie posprzątane tylko 2 rabaty i skalniak faktycznie nawet w zimie nie jest pusty


co do buków -mam 3 szt David gold -moje są u mnie 3 lata -przesadzane chyba ze 4 razy i na szczęście żyją a co do liści ….
szczerze ,to nie zwróciłam uwagi czy tak się mocno trzymają ….u mnie jest wygwizdów ,z każdej strony pola ,więc raczej szybko tracą liście -przynajmniej teraz ich już nie mają ….tu za wiśniami widać trochę jednego łysego


za to te klony mają liście jak przyklejone i bardzo powoli spadają


nie pomogłam ,wiem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BKosimkArt 17:08, 16 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Madziu, pooglądałam Twoje zdjęcia ze sprzatania rabat i nie wiele myśląc tez poszłam trochę ogarnać... teraz dopiero wróciłam, ale tak mi było dobrze z tą pracą... super ze tak ciepło dziś było.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
DorKa 10:20, 17 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Widzę ,że porządki robisz Jeszcze dziś ma być ładnie to nadrobisz .
Ja też wczoraj pracowałam do zmroku. Jak mi tego brakowało Buźka!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kawa 14:44, 17 lut 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madziu
hej
porządeczek jak się patrzy !
super że jesteś
macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 15:12, 17 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Fajne ,ładne te ogrodowe zdjątka
Ja też nic jeszcze nie przycinałam.

Oj,, zdążymy jeszcze .Wszak to połowa lutego .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Iwonka 18:33, 17 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4220
Magleska napisał(a)
tu jeszcze też nic nie ogarnięte



Madzia witam po zimie nie zimie Widzę, że na tych samych falach nadajemy Najpierw podczytywanie forum i leń na pisanie, w weekend pierwszy tegoroczny zryw i milion dylematów!
Wiesz, że to zdjęcie "nic nie ogarnięte" mnie się najbardziej podoba Bo te ogarnięte ogromną pustką straszą. U mnie też
Super kwitnie ci oczar. Gdzie go posadziłaś? Mój wyrzuciłam 3 lata temu za płot i kurde w tym roku taki ładny, że chyba go przywrócę
Te czerwone gałązki niedaleko brzóz przy jarząbkach to dereń? Pikna czerwień psze Pani
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies