Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Monia81 06:39, 19 lut 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Madzia bawisz się w kopciuszka, ja to już mam za sobą pamiętam te wiadra wynoszone z tarasowej przez eMusia i powiem ci nigdy więcej żwirka na rabatach, może być na ścieżkach lub na placykach, ale nie na rabatach... brrr... pozdrówka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
eVka 10:25, 19 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, heloł kobito!!! U ciebie zawsze gwarno i wesoło. Widzę, że kamyczków się pozbywasz, znam to i mówię kamyczkom: NIGDY WIĘCEJ. Podziwiam jak widzę u ludzi grysowe/żwirowe rabaty i pomyśle ile to dłubania przy pieleniu a już o tetrisach nie wspomnę.

A jakie nożyce elektryczne G. kupiłaś? Maja moc? Dałyby rade wielkim kępom miskantów? Moje już maja olbrzymi obwód i strach się bać cięcia...
____________________
Waclaw 21:35, 19 lut 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
ależ super ruch u Ciebie, pozdrawiam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 10:34, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Iwonka napisał(a)
Madzia witaj w klubie Kopciuszka Cały zeszły sezon wybierałam żwirek, jak skończyłam to dosłownie kamień z serca Ogromnie niewdzięczna robota, ale bez niego mamy większe pole manewru. Mnie został tylko duży kamień do wywiezienia. Czekam na nowe taczki


Iwona moje ambitne plany dalszego wywozu kamyczków poszły sobie -mam wolne i pogoda mi plany pozmieniała franca jedna ….leje ,zimno....

niewdzięczna robota fakt....nigdy więcej kamyczków na rabatach ( mogą być na ścieżkach )

duże kamienie akurat lubię i ich się nie pozbywam
miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:36, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Monia81 napisał(a)
Madzia bawisz się w kopciuszka, ja to już mam za sobą pamiętam te wiadra wynoszone z tarasowej przez eMusia i powiem ci nigdy więcej żwirka na rabatach, może być na ścieżkach lub na placykach, ale nie na rabatach... brrr... pozdrówka


Monia dokładnie masz rację -nigdy więcej na rabatach chyba ,że zimozielonych bezobsługowych ….
mnie pogoda dziś figla spłatała -miałam do jakiejś szkółki podjechać i podziałać dalej w ogrodzie ,ale nie da się -zimno i leje ….
taki nudny zmarnowany dzień wolnego -w takie dni to już wolę być w pracy

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:38, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
effka napisał(a)
Madziu, heloł kobito!!! U ciebie zawsze gwarno i wesoło. Widzę, że kamyczków się pozbywasz, znam to i mówię kamyczkom: NIGDY WIĘCEJ. Podziwiam jak widzę u ludzi grysowe/żwirowe rabaty i pomyśle ile to dłubania przy pieleniu a już o tetrisach nie wspomnę.

A jakie nożyce elektryczne G. kupiłaś? Maja moc? Dałyby rade wielkim kępom miskantów? Moje już maja olbrzymi obwód i strach się bać cięcia...


Ewa wyślę Ci na priv linka
dla mnie wystarczają -dały radę i z wielkimi kępami rozplenić i z miskantami ….
kamyczki pewnie do końca sezonu będę wybierać

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:38, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Waclaw napisał(a)
ależ super ruch u Ciebie, pozdrawiam

Wacławie wiosna nadchodzi ,to ożywiłam się nieco
pozdrowienia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 17:45, 21 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Czytam o robocie kamyczkowej Podoba mi się, ze terminu wykonania nie ma bo pewnie w między czasie jeszcze się różnych ciekawych rzeczy w Twoim ogrodzie zadzieje jak znam życie. Ty jak Kasia z Krakowa długo bez zmiany nie usiedzisz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 17:53, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Sylwuś termin wykonania żaden-będzie ,jak się zrobi i już
a,że lubię tą robotę ………. to tylko pogody ciepłej potrzebuję


na razie dumam nad tą małą rabatką przy placyku
i nie mam na razie na nią pomysłu


jakoś nic nie przychodzi mi do głowy
na razie rośnie tam bez palibin ,3 kulki tujkowe i trawy beatlesy-do wywalenia
może tu małe oczko zrobić ,albo kamień oblewający się wodą ,albo po prostu postawić grilla albo wykopać wszystko i zrobić miejsce na ognisko
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 09:13, 22 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)


Trochę już tego żwirku wydłubałaś Kopciuszku
Głazy wiem, że zostają, super robotę robią na tej skarpie. Moje już do niczego niepotrzebne. Mniejsze są i brzydkie, stąd eksmisja.
Madzia ten jasny kolor na domku super wygląda! Coś w ten deseń wybrałaś?
Z rabatą ci nie pomogę, ogromnie się zawiesiłam we wszelkich pomysłach. Lepiej mi się myśli w sezonie jak wszystko już bujniejsze
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies