Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 17:31, 07 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
pawel_snopek napisał(a)
A co to za sklep z takimi cisami? mogę prosić na priva


Paweł napisałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 18:44, 07 mar 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Magleska napisał(a)


Monia
mam takie 2 klony -jeszcze tylko jednego dokupię -mam nadzieję ,że będą -szkółka moja jeszcze zamnknieta ….

kupiłam sobie jednego ciemiernika i jest śliczny....ale nie mam pomysłu ,gzie go posadzić …
jakbym ich miała z pięć to poszłyby do kwadratu z platanem ...a tak jedna sztuka hmmm

buziaki


U mnie też w szkółkach jeszcze nic nie ma... ale może na dobre mi to wyjdzie, bo jeszcze pełno innej roboty w ogrodzie pięknego dorwałaś tego ciemiernika, ja też kupiłam, ale inne... jak nie wiesz co z nim zrobić, to dokup jeszcze to miejscówkę dla większej ilości na pewno znajdziesz buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
galgAsia 18:48, 07 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia, Polinka wstawiła u siebie małe expose nt. cisów, pokazała też, jak szybko rosną. Zajrzyj, to napawa nadzieją
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 18:59, 07 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Kopciuszku kawał już wybrałaśPodziwiam, a fotki robocze właśnie trzeba wstawiać bo jak ktoś dopiero zaczyna przygodę i widzi same wypacykowane na tip top ogrody to od razu doła łapie bo mu się wydaje, ze tak wszyscy maja i tylko on nie daje rady, a przecież wszyscy dobrze wiemy ile w ogrodach jest roboty
Wiec jak zobaczy fotki robocze to od razu mu raźniej i bierze się do działania. Pamiętaj zaglądają tu osoby, które czytają wybrany wątek od deski do deski i wtedy widza, że każdy ogród w bólach się rodził i powstawał, a nie takie pstryk i już jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 21:39, 07 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O Madziu - skąd ja znam tego ciemiernika? Pieknie wyglądają w towarzystwie prymulek
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
inka74 22:36, 07 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Tego ciemiernika to bym gdzieś u ciebie na froncie dała na jasnym podłożu. Na korze zginie. Intensywne myślę, jak mojemu tło dać.

Fajne te inspirki na otoczenie domku. Szczególnie stół do sadzenia mi się podoba.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 07:53, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Monia81 napisał(a)


U mnie też w szkółkach jeszcze nic nie ma... ale może na dobre mi to wyjdzie, bo jeszcze pełno innej roboty w ogrodzie pięknego dorwałaś tego ciemiernika, ja też kupiłam, ale inne... jak nie wiesz co z nim zrobić, to dokup jeszcze to miejscówkę dla większej ilości na pewno znajdziesz buziaki


Monia .....nie kuś .................chciejstw na liście dużo za dużo …….

......ale chyba ze 2 jeszcze dokupię i dam je do platana bo tam jakoś za pusto




co prawda dentysta mnie wykończył finansowo....ale może będą naleśniki przez cały tydzień jeść hihi

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:53, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
galgAsia napisał(a)
Madzia, Polinka wstawiła u siebie małe expose nt. cisów, pokazała też, jak szybko rosną. Zajrzyj, to napawa nadzieją


Asia byłam ,widziałam -dzięki bardzo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:16, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kopciuszku kawał już wybrałaśPodziwiam, a fotki robocze właśnie trzeba wstawiać bo jak ktoś dopiero zaczyna przygodę i widzi same wypacykowane na tip top ogrody to od razu doła łapie bo mu się wydaje, ze tak wszyscy maja i tylko on nie daje rady, a przecież wszyscy dobrze wiemy ile w ogrodach jest roboty
Wiec jak zobaczy fotki robocze to od razu mu raźniej i bierze się do działania. Pamiętaj zaglądają tu osoby, które czytają wybrany wątek od deski do deski i wtedy widza, że każdy ogród w bólach się rodził i powstawał, a nie takie pstryk i już jest


Sylwuś pewnie masz rację ….ja sama mam doła ,jak oglądam wszędzie cud miód i orzeszki ….ale tylko troszkę -...…...raczej motywuje mnie to do działania

fotki takie brzydkie robię przede wszystkim dla siebie ,bo później oglądam je i wzrokowo czepiam się sama siebie ,co mi jeszcze nie pasuje
teraz przyczepiłam się skalniaka

a w szczególności zejście -szukam pomysłu co by tu pozmieniać ,żeby to wejście i zejście z tarasu było fajniejsze
o ten kawałek mi chodzi
jak wyzbieram kamyczki i zabiorę trochę kamieni ,to może bardziej będę wiedziała co tam chcę

tu od góry jest za płasko-myślę wprowadzić jakieś róże przy samym tarasie ….hmm




trochę kamorów już zabrałam -bo na tej drugiej skarpie ,jednak nie będę dawać beli drewnianych ( nie mam skąd wziąść ,a za drogie do kupienia w takich ilościach co potrzebuję )...…...tylko też tam kamienie dam



widzisz takie mam fotki robocze
i sobie dumam -co zostawić ,co dosadzić ,co wywalić hihi

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:18, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
kasiek napisał(a)
O Madziu - skąd ja znam tego ciemiernika? Pieknie wyglądają w towarzystwie prymulek


Kasiu właśnie widziałam u Ciebie w donicy -piękne połączenie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies