Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kawa 11:59, 09 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Magda pięknie masz a psica - taka hrabina
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
SlonecznyOgrod 15:43, 09 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magda ale pięknie , teraz to juz masz duży ogród.
Ale się rozmalowałaś, domek, skrzynie, kratki a nawet biała ławeczka.
Tyyle pracy, brawo!

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Makusia 15:46, 09 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
A te paliki drewniane z doniczkami, to mają walory ozdobne tylko, czy jakąś funkcję spełniają?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaMS 17:15, 09 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Magdo Rabata z czosnkami miodzio, czyściutko, wykamyczkowane, skrzynie superaśne, skalniak bardzo ładny, jak ja nie lubię skalniaków, to ten mnie zachwyca nie wiem dlaczego, może to sprawka kamieni - Twoje są łamane a nie otoczaki ... tak sobie myślę. Oczka urocze, może i ja gdzieś beczkę jakąś wcisnę ?
Masz piękną przestrzeń, podziwiam Twoją pracę
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Urszulla 18:53, 09 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Pięknie zagospodarowałaś teren
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 20:01, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Helen napisał(a)
Madzia, masz bardzo fajne pomysły i dużo samozaparcia do pracy.
No chyba, że eM jest też doskonałym pomocnikiem

Helen pomysły podpatrywane tu na forum i na pintereście tak pod siebie robione -przerabiam ,aż w końcu mi się podoba ,a jak Wam też ,to mi serce rośnie z radości

eM -nieogrodowy zupełnie -czasem pomaga ,ale niezbyt chętnie

sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia coś czuję, że okolica Twoich oczek to będzie petarda jak skończyszZresztą już te oczka robią furrorę na O


Sylwuś czy petarda ….hmm nie wiem ,ale mi się podoba -cieszę się ,że Tobie też
marzy mi się jeszcze normalne duże oczko -może w przyszłym sezonie jak eM przestanie bronić tych połaci pseudo-trawnika
Buziaki

Dorota123 napisał(a)
Podświetlony ogród wygląda rewelacyjnie, ale też bardzo podoba mi się Twój perfekcjonizm w dążeniu do celu i spójności w każdym calu.

Dorotko bardzo lubię po zmroku ,przy tym oświetleniu patrzeć na ogród
to światło dodaje uroku -nie widać chwastów i pewnych niedoróbek ,których może nie widać na zdjęciach
Buziaki

MirellaB napisał(a)
Żurawki krwiste fajnie wyglądają. Moje po przesadzeniu odchorowują, ale wiem, że dadzą radę i będzie ok.

Krwawniki już u Ciebie kwitną - czy to nie krwawniki?


Mirella tak to krwawniki -kwitną czerwone ( chyba paprica i żółte o szarych liściach -nie pamiętam ich nazwy )
cieszę się ,że zajrzałaś -zaglądam do Ciebie ,ale na razie jakoś tajemniczo się zrobiło i czekam na nowe wieści-jak będziesz chciała ,to napiszesz co się zmieniło u Ciebie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:06, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
anpi napisał(a)
Madziu, Ty pracusiu! Świetnie działasz! Widzę, że wszystko idzie pod pędzel Fajnie,że znalazłaś kierunek i konsekwentnie się go trzymasz. Nowe rabatki ciekawie się zapowiadają, a już kolejne w planach Warzywniak obfity. Cała reszta kwitnąca cieszy oczy jak zwykle!
Uściski!



Aniu działam sobie powolutku na nowej części -tu na starej na razie nic nie zmieniam ,póki mi coś nie odbije
cieszę się ,że zajrzałaś
jakbyś się wybierała w moje strony ,to zaraz dzwoń i pisz -zaproszenia nie potrzebujesz
Buziaki

Roocika napisał(a)
Magda ale Ty petarda jesteś. Fajnie u Ciebie


co ja poradzę ,że taki sposób spędzania wolnego czasu lubię najbardziej
nie potrafię siedzieć i nic nie robić chyba ,że chora jestem
dziękuję za pochwały

galgAsia napisał(a)
Madzia podglądam, kibicuję, z tęsknotą patrzę na bajorka
Buziaki


Asia zrób sobie takie same naprawdę koszt niewielki ,a cieszą
Buziaki

Kawa napisał(a)
Magda pięknie masz a psica - taka hrabina


Kamila dziękuję bardzo bardzo
psica -raczej szalona ,tylko na fotkach taka dostojna tak to naprawdę wariatka ale lubię ją taką jaką jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:13, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
SlonecznyOgrod napisał(a)
Magda ale pięknie , teraz to juz masz duży ogród.
Ale się rozmalowałaś, domek, skrzynie, kratki a nawet biała ławeczka.
Tyyle pracy, brawo!


Daria dziękuję za komplementy rozmalowałam się ,by jakoś wyłagodzić ten mój chaos -chcę ,żeby były jakieś elementy ,które się wiążą ze sobą -na pewno nie będę mieć uporządkowane w nasadzeniach ,bo za bardzo kocham wszystkie rośliny i uwierz są jeszcze takie ,których nie mam ,a chcę mieć
taka kokocha ze mnie
buziaki

Makusia napisał(a)
A te paliki drewniane z doniczkami, to mają walory ozdobne tylko, czy jakąś funkcję spełniają?


Marta te paliki są do moich pomidorów ,które coś marnie się biorą do życia -za szybko je posadziłam i na razie takie mizerne są -chyba na ryneczku dokupię nowe ,bo z tych ,to nie wiem ,czy coś będzie
widziałam u Ciebie nowy piękny taras i te donice cudne wokół -nie pisałam ,bo na chwilkę z telefonu oglądałam będąc w pracy
doradzać ,to wiesz ,że nie umiem ….a cała reszta ogrodu prezentuje się świetnie
buziaki

Urszulla napisał(a)
Pięknie zagospodarowałaś teren

Ula nie masz daleko kawa zawsze aktualna -jedynie terminem się zgrać
dziękuję za pochwały
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:19, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
AnnaMS napisał(a)
Witaj Magdo Rabata z czosnkami miodzio, czyściutko, wykamyczkowane, skrzynie superaśne, skalniak bardzo ładny, jak ja nie lubię skalniaków, to ten mnie zachwyca nie wiem dlaczego, może to sprawka kamieni - Twoje są łamane a nie otoczaki ... tak sobie myślę. Oczka urocze, może i ja gdzieś beczkę jakąś wcisnę ?
Masz piękną przestrzeń, podziwiam Twoją pracę


Aniu bardzo dziękuję za pochwały miło mi czytać
oczka -zrób -tanie ,proste w wykonaniu i cieszą

Mgduska napisał(a)
Za każdym razem jak do Ciebie zaglądam, zastanawiam się, czy JUŻ pisałam, że obserwuję Twoje oczka z zainteresowaniem, czy jeszcze nie... pamięć coś nie teges, no więc: obserwuję je, bo sama planuję coś podobnego i ciekawi mnie, kiedy życie naturalne się w nich pojawi
U mnie będzie nieco trudniej z kopaniem, teren nierówny, a miejsce na oczko wybrane w pobliżu wielkiego modrzewia, gdzie osobiście kiedyś kopałam z użyciem kilofa, taka urocza ziemia

W kwestii skarpy - osobiście nie znoszę płożących jałowców, straszliwie się rozłażą, brzydną od spodu i prędzej czy później wszyscy je usuwają, a nie daj Boże wpaść w to, kłujące to i wredne! Wszystko inne będzie lepsze, kosówki, macierzanki albo irga np.


Magda moja imienniczko oczka sama obserwuję i ciekawi mnie jak przez sezon z nimi będzie -na razie zauważyłam ,że moja psica nagminnie podpija z nich wodę ,a nawet włazi chłodzić łapy
przy takim modrzewiu ,to faktycznie może Ci być ciężko wykopać -ale może jeszcze jakąś inną miejscówkę znajdziesz

skarpa obsadzona( macierzanka ,dąbrówka i sesleria jesienna -dojdą floksy i może kilka kosodrzewin ) -z jałowców zrezygnowałam -co prawda na skalniaku mam kilka -na razie są ładne ,a jak zbrzydną ,to bez sentymentów się ich pozbędę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makusia 21:31, 09 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gdyby w pojęciu bylin do przygarnięcia mieściły się zurawki marmelade, to mam ho ho ho i jeszcze trochę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies