Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:42, 08 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
effka napisał(a)
Magda ale ty świetne zdjęcia robisz, to ujęcia klona po zmroku i zurawki zjawiskowe!
U nas klony palmowe majątek kosztuje, w centrum ogrodniczym obok ten mój Bloodgood kosztował 270zl...


Ewa magia fotek
czasem uda mi się jakąś ładną fotkę zrobić
ja klony kupuję dużo mniejsze -większość to taka do metra była ,więc temu tańsze
najdroższy był Shirazz -bo kosztował 150 zeta ….

Buziaki

ps.fotki po zmroku robiła moja córa uczyła się obsługi aparatu



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:52, 08 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Helen napisał(a)
Madzia, w warzywniku masz paliki drewniane, na które są nałożone małe doniczki terakotowe? Czy taki zestaw kupuje się gotowy?

Helen
paliki drewniane -stare dziady-kupione chyba w C...o ze 3 lata temu a doniczki też oddzielnie kupione
zabrakło mi i palików i doniczek
..chciałabym jeszcze ze 2 pergole dodać do warzywnika -na razie urabiam ema ,czy mi je zrobi



coś ładniejszego -czyli moje stipy


i moja wilka na ulubionym stanowisku obserwacyjnym


Uff....nadrobiłam u siebie ,teraz lecę do Was

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Helen 20:54, 08 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Madzia, masz bardzo fajne pomysły i dużo samozaparcia do pracy.
No chyba, że eM jest też doskonałym pomocnikiem
____________________
Helen - Hortensjowo
sylwia_slomc... 21:10, 08 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Madzia coś czuję, że okolica Twoich oczek to będzie petarda jak skończyszZresztą już te oczka robią furrorę na O
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 22:29, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Podświetlony ogród wygląda rewelacyjnie, ale też bardzo podoba mi się Twój perfekcjonizm w dążeniu do celu i spójności w każdym calu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
MirellaB 23:26, 08 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Żurawki krwiste fajnie wyglądają. Moje po przesadzeniu odchorowują, ale wiem, że dadzą radę i będzie ok.

Krwawniki już u Ciebie kwitną - czy to nie krwawniki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anpi 00:36, 09 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Madziu, Ty pracusiu! Świetnie działasz! Widzę, że wszystko idzie pod pędzel Fajnie,że znalazłaś kierunek i konsekwentnie się go trzymasz. Nowe rabatki ciekawie się zapowiadają, a już kolejne w planach Warzywniak obfity. Cała reszta kwitnąca cieszy oczy jak zwykle!
Uściski!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Roocika 08:38, 09 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda ale Ty petarda jesteś. Fajnie u Ciebie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mgduska 10:47, 09 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Za każdym razem jak do Ciebie zaglądam, zastanawiam się, czy JUŻ pisałam, że obserwuję Twoje oczka z zainteresowaniem, czy jeszcze nie... pamięć coś nie teges, no więc: obserwuję je, bo sama planuję coś podobnego i ciekawi mnie, kiedy życie naturalne się w nich pojawi
U mnie będzie nieco trudniej z kopaniem, teren nierówny, a miejsce na oczko wybrane w pobliżu wielkiego modrzewia, gdzie osobiście kiedyś kopałam z użyciem kilofa, taka urocza ziemia

W kwestii skarpy - osobiście nie znoszę płożących jałowców, straszliwie się rozłażą, brzydną od spodu i prędzej czy później wszyscy je usuwają, a nie daj Boże wpaść w to, kłujące to i wredne! Wszystko inne będzie lepsze, kosówki, macierzanki albo irga np.
____________________
Sałatka pokrzywowa
galgAsia 11:39, 09 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia podglądam, kibicuję, z tęsknotą patrzę na bajorka
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies