Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Nowa12 20:55, 15 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Sylwia wiesz jak to z tymi planami wychodzi ….planujesz jedno ,a przy sadzeniu żaróweczka się zapala ,że tak ,czy tak będzie lepiej hihi ….


na razie po fotkach mniej więcej lokalizuje ,co i gdzie jest …

.teraz mam tydzień laby przymusowej ,więc będę Was Wszystkie zamęczać pomysłami hihi





Choroby nie zazdroszczę ale tygodnia laby i owszem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
makadamia 21:53, 15 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ja też się kuruję, choć tylko jeden dzień.
Taki mamy klimat
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AnkaK 22:01, 15 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Cześć Madziu! Podczytuję regularnie, choć nie piszę, bo głównie z telefonu, a on głupoty wypisuje. Nadal jestem największą fanka Twojego przedogrodka Fajnie, intuicyjnie planujesz zmiany. U Ciebie też taki wędrujący ogród jak u mnie Zdrówka życzę!
____________________
Anka Chaos kontrolowany
anpi 00:01, 16 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Oj Madziu,szkoda że Cię nie będzie na targach A już myślałam że się zobaczymy ...
Zdrowiej szybko!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 06:44, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
effka napisał(a)
Tylko wzdycham, tyle pracy przez Tobą, podziwiam!


Ewa ja też tylko wzdycham hihi …. bo do ogrodu pójdę najwcześniej za tydzień ,i to pod warunkiem ,że będzie ładna pogoda ….nie chcę już tak się zaprawić jak teraz



deszczowymaj napisał(a)
Dużo zdrówka przesyłam



Asiu ….dziękuję

gosika67 napisał(a)
Najważniejsze, że są plany, wiesz co i jak a teraz zdrowiej, bo się jeszcze więcej doprawisz, a pogoda w kratkę, u nas całe dnie pada deszcz, nawet teraz.


Gosia te plany są takie niedopracowane jeszcze …..lepiej mi się planuje siedząc w ogrodzie , przestawiająć rośliny z miejsca na miejsce ….. ,a tu lipa-trzeba leżeć ..

.dopóki antybiotyku nie skończę ,to nosa z domu nie wychylam ….a później też ostrożnie -nie chcę już tak się zaprawić ,jak teraz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:58, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Nowa12 napisał(a)


Choroby nie zazdroszczę ale tygodnia laby i owszem .

Agatko nie zazdrość ….oprócz klikania na laptopie ,to nie mam siły nic robić ….


taki tydzień laby z dobrym samopoczuciem i z piękną pogodą …..o taki ,to mi się marzy też


makadamia napisał(a)
Ja też się kuruję, choć tylko jeden dzień.
Taki mamy klimat


Asiu panuje teraz jakiś wirus i pogoda też niestety nas nie rozpieszcza

w sobotę cały dzień byłam w ogrodzie -było zimno,wiało itp. ….nic mi nie było-ale od środy już mnie rozłożyło na łopatki ….i teraz laba w łózku
Zdróweczka

AnkaK napisał(a)
Cześć Madziu! Podczytuję regularnie, choć nie piszę, bo głównie z telefonu, a on głupoty wypisuje. Nadal jestem największą fanka Twojego przedogrodka Fajnie, intuicyjnie planujesz zmiany. U Ciebie też taki wędrujący ogród jak u mnie Zdrówka życzę!


Aniu fajnie Cię widzieć …..przedogródek zostaje nienaruszony ( może jedynie buksy na cisy wymienię)

….dałaś mi kolejny pomysł na nazwę wątku hihi...wędrujący skundlony ogród …..

byłam u Ciebie ,ale jeszcze nic nie piszesz ,ani nie pokazujesz ...wracaj plisss

anpi napisał(a)
Oj Madziu,szkoda że Cię nie będzie na targach A już myślałam że się zobaczymy ...
Zdrowiej szybko!


Aniu mi też bardzo szkoda ,ale niestety nie dam rady ….muszę się porządnie wykurować …..
mam jednak nadzieje ,że zobaczymy się na jakiś innych spotkaniach ...będzie cieplej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 18:05, 16 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Zdradzasz nas z antybiotykiem, wstydź się Magdaleno
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 18:57, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Iwonka.... wstydzę się bardzo …..ale cóż mam zrobić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 22:22, 16 mar 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Podglądam i podziwiam

Zdrówka życzę teraz grypa, przeziębienie czy cholera wie co wszędzie grasuje U mnie wszyscy na około kaszlą i smarkają tylko mnie się nic nie ima w sumie nawet nie może, no bo kto by koło nich chodził
____________________
Jola Moja glebo terapia
Magleska 07:44, 17 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Jola….no właśnie Mama to etat stały-powinna nigdy nie chorować dobrze ,że moje dzieciaki już duże ,więc niańczenia nie potrzebują …..a nawet bardzo teraz pomagają ….
syn wczoraj przyjechał ,zrobił obiad ,ogarnął co nieco -w szoku byłam …..zaskoczył mnie bardzo miło

córa też pomaga -herbatki robi ,sprząta ...……..jednak nie mogę na nich narzekać spisują się ….

dziś już 3 dzień antybiotyku -więc mi dużo lepiej ….kusi mnie słońce za oknem

wyszłam na 5 min -ale zaraz wróciłam -parę fotek cyknęłam i do łóżka
kły coraz bardziej widać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies