Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

BKosimkArt 06:58, 25 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Madziu, nz domku ciemny ale w werandzie chyba bym dała ten jasny, trochę by rozjasnił wejście.... na O. Jest dziewczyna ktora ma na dachu ogród to podpytaj ją o podbudowę.. efekt bylby świetny!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:00, 25 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O tu... https://www.ogrodowisko.pl/watek/9668-salatka-pokrzywowa?page=1#post_2
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
DorKa 08:17, 25 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)


Dorka dziś już było w miarę fajnie co prawda jeszcze robiłam w czapce i kurtce zimowej ,ale było całkiem przyjemnie

dziękuję za komplementy ,pomimo ,że to takie proste ozdoby

buziaki
i znowu męczę domkiem ….
potrzebuję zdań ,czy ten kolor dobrze wygląda ?


ten kolor bardzo dobrze wygląda Ale ja nie jestem obiektywna bo uwielbiam szary w każdym wydaniu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mira 08:18, 25 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jak miło czytać jak działasz. Patrzę na fotki i dumam czy przed domkiem rabata po całość? Nie potrzebujesz tam przejścia? Może xle doczytalam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Magleska 08:52, 25 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
inka74 napisał(a)
To może i ja ukorzenię te moje gałązki dereniowe, na razie w wodzie w domu stoją.
Z ciemnym dachem domek będzie bardzo ładnie wyglądał. Gdzieś ostatnio czytałam o jakimś zielonym dachu ale na bardzo lekkim, gotowym podłożu, jak znajdę to wrzucę link.


Iwonka mi tak się ukorzeniły w zeszłym sezonie ,ale nie miałam ich w domu ,tylko przed ….
miałam z 10 gałązek z korzeniami ,ale po przesadzeniu do gruntu tylko 2 się utrzymały i już w miarę fajne krzaczki z nich są '

czytałam o tych zielonych dachach też ….jak na razie ,to em marudzi ,że ciężkie,że domek się uszkodzi ,wilgoć itp.,itd.....

….
podobają mi się bardzo ….jak znajdziesz ten link ,to poproszę
Miłego dnia
ps. u mnie pada …..nici z wybierania kamyczków

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:53, 25 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
galgAsia napisał(a)
Nie, nie, reniferkom mówimy - do widzenia
Ciemniejszy szary zdecydowanie TAK.


Asiu dziękuję za głos
jednomyślnie ciemny szary został wybrany
teraz dylemat gankowy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:55, 25 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
BKosimkArt napisał(a)
Madziu, nz domku ciemny ale w werandzie chyba bym dała ten jasny, trochę by rozjasnił wejście.... na O. Jest dziewczyna ktora ma na dachu ogród to podpytaj ją o podbudowę.. efekt bylby świetny!


Basiu

właśnie boję się wrażenia nory ,jak i w środku takim ciemnym zrobię ….dlatego będzie jasny ….tylko jaki jasny hmmm myślę

ogrody na dachu bardzo mi się podobają ,jak na razie em kręci nosem

BKosimkArt napisał(a)
O tu... https://www.ogrodowisko.pl/watek/9668-salatka-pokrzywowa?page=1#post_2


dzięki za link lecę czytać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:12, 25 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
mira napisał(a)
Jak miło czytać jak działasz. Patrzę na fotki i dumam czy przed domkiem rabata po całość? Nie potrzebujesz tam przejścia? Może xle doczytalam


Mira
cieszę się ,że zaglądasz
przejście będzie ,jak najbardziej …..nawet wokoło całego domku będzie przejście …..


na tym pięknym bałaganiarskim zdjęciu łatwiej mi pokazać


ta rabata wyjdzie taka ,że będzie się łączyła i będzie tworzyć L

pod ścianą domku pomazianą na kolor reniferowy chcę cały roboczy kąt -tzn stół i półki
coś jak u Ciebie ….
jeszcze mam kupę roboty na tej części …
ale plan mam jak na razie ,żeby posprzątać tamtą część ,a później dopiero brać się za tą ….

mam nadzieję ,że chociaż część warzywną w tym sezonie uda się doprowadzić do ładu

buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 09:19, 25 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Fajnie to wygląda.
Ściankę z oknem i drzwiami pomalowałabym na kolor reniferowy, a resztę tą ciemną szarością. Na balustradzie mogłabyś dać donice z białymi kwiatami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 09:23, 25 lut 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Mi też derenie bardzo się podobają , mam 2, a Twój ile pąków już ma, bardzo mnie ciekawi, buziaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies