Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

kwartet 21:54, 09 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ogród super, zdjęcia super ,Stasio super,Ja w którymś momęcie to myślała że na chirurgi kartę stałego klijęta wyrobię.
Ja w szkółkach pytam o tego ściętolistne to się dziwnie na mnie patrzą ,a potem walą do internetu sprawdzać co to za cudo.
Agata tylko ty przyjeżdżaj dużym wozem bo te kalinki słuszne są(Łucja robiła na zdjęciu za miarkę),w moim były pod sufit.
kwartet 21:55, 09 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Kramik 18stego otwieram koło 12:30
Brzozowadzie... 08:05, 10 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Ogród super, zdjęcia super ,Stasio super,Ja w którymś momęcie to myślała że na chirurgi kartę stałego klijęta wyrobię.
Ja w szkółkach pytam o tego ściętolistne to się dziwnie na mnie patrzą ,a potem walą do internetu sprawdzać co to za cudo.
Agata tylko ty przyjeżdżaj dużym wozem bo te kalinki słuszne są(Łucja robiła na zdjęciu za miarkę),w moim były pod sufit.

O, widzisz, to się cieszę, że powiększyłam pojazd M. nie da mi swojego, bez szans, najwyżej jak do mojego się nie zmieszczą, to podeślę M
Z chirurgią mam podobnie Jak dzwoniłam zapisać Stasia na zdjęcie szwów, to Pani była zdezorientowana, bo w systemie było, że palec złamał w tym miesiącu, więc chyba na zdjęcie gipsu. A na SOR spotkaliśmy Panią, która parę lat temu twarz Mu szyła. Tak więc, ten, można powiedzieć, że mamy znajomości w lecznictwie No co zrobić, na początku byłam przerażona, teraz przywykłam. Każdy już był szyty. Niektórzy kilkakrotnie Złamania odnotowałam dwa, oba u Stasia
Dokładnie, u mnie tak samo reagują na ściętolistnego Parę razy palmowego chcieli mi wcisnąć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:06, 10 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Kramik 18stego otwieram koło 12:30

Wpisuję w kalendarz! Oczywiście przybywam z serniczkiem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:50, 10 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22343
Serniczek! Burczy mi, i ta ślinka..
To nieludzkie, że Kwartecikowa tak daleko osiadła.
Bawcie się dobrze.
Mnie zadziwia, że 5 lat temu ściętolistny i ussuryjski leżały sobie gdzieś na bokach szkółki i kosztowały 10 złotych. Że też żaden ze szkółkarzy nie wypromował ich wcześniej. To idealne drzewa do ogrodów. Nie marzną i nie chorują, a jesienią cud.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Iwonka 07:24, 11 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4310
Brzozowadziewczyna napisał(a)
A ja dziś pobiegałam z aparatem Świeża zieleń w różnych odcieniach wzbudza mój zachwyt.


Witam się Brzozowa dziewczyno Poczytałam wczoraj twój wątek, masz bardzo lekkie pióro, a tytuł pobudza wyobraźnię. Tajemniczy ogród był moją ulubioną książką w dzieciństwie Z czwóreczką synków tworzysz bajkę Podziwiam, bo mnie z dwójeczką było trudno Już powstały cudne zakątki, ten z ławeczką, z hamakiem, z kulkami... Będę kibicować twojej ogrodowej przygodzie Ujęło mnie zdanie o zdjęciach wiosennych, które już następnego dnia są troszkę nieaktualne... To prawda, trzeba łapać każda chwilę w ogrodzie, powtórzy się dopiero za rok

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
wiklasia 20:34, 11 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Pobiegałaś może już dzisiaj po ogrodzie (z aparatem rzecz jasna)?
Codzienny jogging zalecam.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Doranma 20:38, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Jej, jak masz pięknie z tymi brzozami ... Kącik z ławeczką zaprasza ... Klimat jak z mojego dzieciństwa
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Brzozowadzie... 20:54, 11 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Iwonka napisał(a)


Witam się Brzozowa dziewczyno Poczytałam wczoraj twój wątek, masz bardzo lekkie pióro, a tytuł pobudza wyobraźnię. Tajemniczy ogród był moją ulubioną książką w dzieciństwie Z czwóreczką synków tworzysz bajkę Podziwiam, bo mnie z dwójeczką było trudno Już powstały cudne zakątki, ten z ławeczką, z hamakiem, z kulkami... Będę kibicować twojej ogrodowej przygodzie Ujęło mnie zdanie o zdjęciach wiosennych, które już następnego dnia są troszkę nieaktualne... To prawda, trzeba łapać każda chwilę w ogrodzie, powtórzy się dopiero za rok


Witam Cię w moim ogrodzie, Iwonko Zobaczymy, czy mi się uda stworzyć równie tajemniczy, co w tej książce, też ją baaardzo lubiłam. Dzięki za miłe słowa i zapraszam, jeszcze dużo przede mną, chętnie skorzystam z Twoich rad
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:56, 11 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Serniczek! Burczy mi, i ta ślinka..
To nieludzkie, że Kwartecikowa tak daleko osiadła.
Bawcie się dobrze.
Mnie zadziwia, że 5 lat temu ściętolistny i ussuryjski leżały sobie gdzieś na bokach szkółki i kosztowały 10 złotych. Że też żaden ze szkółkarzy nie wypromował ich wcześniej. To idealne drzewa do ogrodów. Nie marzną i nie chorują, a jesienią cud.

Oj, mam nadzieję, że nic mi nie stanie na przeszkodzie. Już zapowiedziałam w domu wyjazdową sobotę
Z tymi drzewami to masz rację, żal że tak ciężko dostępne. Cóż zrobić, będę szukać dalej
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies