Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 14:36, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)

Już Ci wyszedł

Dzięki, lejesz miód na me serce
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:37, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
nicol21 napisał(a)


ja widzę takie wycinanie starszych drzew na działkach z domami bo ludziom pewnie przeszkadzaja... tylko co przeszkadza?! a potem tylko beton i beton.


to ja kombinuje jak tu juz próbować sadzić drzewa na działce żeby nie były wypierdkami jak się w koncu pobudujemy a ludzie mając piękny starodrzew je wycinają w pien.

Ogród śliczny jest i w tym sezonie pokaże co potrafi bo to już kolejny rok roślin. Cudne lato będzie!

No tego nie zrozumiemy;(
Masz rację, sama widzę jak dojrzewa ten mój ogródek
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:38, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Piękne zdjęcia Stasiowe Więcej mogłoby ich być. Ogród juz teraz masz piękny.

Dzięki Ewo Jest ich więcej, ale cytując Ciebie z Twojego wątku: nudy, nudy, Panie, cały czas to samo
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:42, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Chcesz powiedzieć, że Staś zrobił tylko 3 foty???

Hahaha, Kasiu, jak zawsze w sedno Oczywiście, że zrobił tysiąc, samą białą serduszkę biegał ze trzy razy focić, bo a to palec wszedł w obiektyw, a to w rozpędzie nieostre. To struś pędziwiatr jest. W jednym miesiącu zaliczył złamanie palca i szycie głowy Ale już wie, że selekcję zrobić musi, bo mi zapycha kompa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 14:48, 08 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ma chłopiec oko. Ile on ma lat?

I gdzie te nudy? U mnie dwie rabaty na krzyż a u Ciebie o wiele więcej do pokazania
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 14:52, 08 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne Stasiowe zdjęcia! Może przyweziesz go do cioci Ewy na wakacje, obfoci mi ogród i pobawi się z moją wiecznie znudzoną córką
____________________
Brzozowadzie... 15:09, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Ma chłopiec oko. Ile on ma lat?

I gdzie te nudy? U mnie dwie rabaty na krzyż a u Ciebie o wiele więcej do pokazania

Stasio lat 9 I całe morze niewyczerpanej energii Przekażę Mu komplement, będzie miał motywację
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 15:10, 08 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Stasio lat 9 I całe morze niewyczerpanej energii Przekażę Mu komplement, będzie miał motywację

Moja Julka ma 8 lat, dogadaliby się, ona kocha latać po ogrodzie i pozować, to by jej fotki robił
____________________
Brzozowadzie... 15:12, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
Piękne Stasiowe zdjęcia! Może przyweziesz go do cioci Ewy na wakacje, obfoci mi ogród i pobawi się z moją wiecznie znudzoną córką

O widzisz, na Dolnym Śląsku byliśmy na majówce, zaliczyliśmy Srebrną Górę, Ogród Botaniczny, Hydropolis i Kolejkowo we Wrocławiu. I lody dobre jedliśmy. Wróć - jedli, ja nie lubię
On rzadko się nudzi, aktualnie ze szwami na głowie szaleje na hulajnodze
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:13, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)

Moja Julka ma 8 lat, dogadaliby się, ona kocha latać po ogrodzie i pozować, to by jej fotki robił

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies