Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 00:01, 17 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Musisz się na większego zwierza przerzucić to kto wie

Kuna też nie chce się złapać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Gosialuk 07:21, 17 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Takiej paletki jeszcze nie widziałam. Mam nadzieję, że skutecznie eliminuje to tałatajstwo. Ja z ćmą nie walczę, bo bukszpanów nie mam, ale za to chyba mam karczownika. Muszę się zatem przygotować na polowanie na grubego zwierza.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Wiolka5_7 12:56, 17 sie 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Anitka napisał(a)

Wiola, wielki dzięki, że mój wątek ogarniasz, bo dziewczyny by się nie doczekały po raz kolejny na odpowiedź Ostatnio mało czasu na forum mam a w ogrodzie w realu tez nie bywam.

Nie ma sprawy
Bardzo mi się podoba ta Dichondra, chciałam ją kupić w tym roku,ale nie było...będę polować w przyszłym roku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
abiko 21:44, 17 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anitka napisał(a)

Tak bywam po godzinie 23, ale przed 23 seksu nie uprawiam Dobrze, że na mnie nikt nie poluje i pułapek nie wiesza


hahahah cała AnitkaDichondrie jako fanaberię, albo i nie.. mam zamiar mieć w następnym roku, aczkolwiek zapewne zapomnę jej nazwy
Widziałaś donice jakie ci wynalazłam?
Ja ćmy ubijam klapkiem syna, bo mały i się nie wygina
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
ren133 13:59, 22 sie 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
A jak oceniasz tą jeżówkę Virgin sztywna jest? rozrasta się?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Anitka 08:35, 26 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Gosialuk napisał(a)
Takiej paletki jeszcze nie widziałam. Mam nadzieję, że skutecznie eliminuje to tałatajstwo. Ja z ćmą nie walczę, bo bukszpanów nie mam, ale za to chyba mam karczownika. Muszę się zatem przygotować na polowanie na grubego zwierza.

Oj, karczownika współczuje. Ciekawe czy mój pies by go upolował, bo nornice i krety łapie. Paletka na komary i muchy używana do tej pory była, ale nikt nie napisał, że zastosowania nie można rozszerzyć.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:36, 26 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolka5_7 napisał(a)

Nie ma sprawy
Bardzo mi się podoba ta Dichondra, chciałam ją kupić w tym roku,ale nie było...będę polować w przyszłym roku

Pojawi się na pewno, bo wzbudza duże zainteresowanie i u nas w coraz większej ilości miejsc można kupić, a jest naprawdę warta polecenia.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:39, 26 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
abiko napisał(a)


hahahah cała AnitkaDichondrie jako fanaberię, albo i nie.. mam zamiar mieć w następnym roku, aczkolwiek zapewne zapomnę jej nazwy
Widziałaś donice jakie ci wynalazłam?
Ja ćmy ubijam klapkiem syna, bo mały i się nie wygina

Przypomnę nazwę, ja pewnie też do wiosny zapomnę, ale mam zapisane
Donice boskie, muszę się tam ponownie wybrać, bo byłam 6 razy a szkółki nie odwiedziłam nigdy.
Kupiłam pułapki lejkowe i packa na muchy tez ubijamy. Szybka jest ta azjatka
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:41, 26 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
ren133 napisał(a)
A jak oceniasz tą jeżówkę Virgin sztywna jest? rozrasta się?

Sztywna jest i nie blaknie, bardzo długo jest ładna. Nie rozrasta się mocno, taki niezbyt gęsty krzaczek tworzy w porównaniu z innymi jeżówkami.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 10:43, 26 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
W ostatnim czasie życie w ogrodzie zwolniło, taki leniwy czas letni nastał. Ogród żyje swoim tokiem. Niewiele prac ogrodowych teraz wykonujemy. Od czasu do czasu przechodzą burze, wiec nie podlewamy. Stawiam gównie na długo kwitnące byliny, więc nadal niektóre wciąż kwitną. Niektóre ponownie zakwitły jak róże, inne dopiero rozkwitają. Niektóre jak trzykrotki zostały wycięte, a część pomimo, że przekwitły zostają jako tło dla innych.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies