Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 19:44, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)
Dzięki Tobie odbyłam cudowną wycieczkę po Wietnamie .....świetna relacja

I Twój ogród zimowy też mnie zachwycił
Buziaki Anito


Madzia to tylko część wycieczki Buziaki
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 19:56, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)


Małe co nieco idealnie pasuje do twoich klimatów Tak samo jak odwrócone tacki do powieszenia na ścianie. Cała Anitka Jak zawsze pełna niesamowitych pomysłów



Torebka nie dość, że jest pamiątką z podróży, to jeszcze bardzo w obecnych trendach modowych



Widoki zachęcające, ale to co zastaliście na miejscu też robi wrażenie. Gdyby było tak katalogowo, to chyba trochę za nudno jak na waszą rodzinkę Wiem, że lubicie przygody niekoniecznie z biur podróży



Mimo, że szaro jest pięknie. Było chwilami ekstremalnie, ale jest co wspominać. No i ta kolorowa obstawa robi wrażenie

Tak jak wszyscy jestem pod wrażeniem zdolności transportowych Azjatów. Są niesamowici. Czekam na jakieś wiosenne spotkanie. Będzie co wspominać



Niestety ograniczenia bagażowe utrudniały realizacje pomysłów. Torebka od razu wpadła mi w oko choć nie wiedziałam, że wpisuje się w obowiązujące trendy Jestem fanką takich malutkich torebek
Dla mnie było super, pomimo błotka miałam bananka na twarzy Wypasione fotki nie są najważniejsze. Lubie chłonąc taki świat realny, dużo staram się o danym miejscu dowiedzieć, poznać obyczaje, wiele zobaczyć - niekoniecznie Top10 z przewodnika. W sumie to tym razem eM zapomniał przewodnika, został przy łóżku w domu.

Panie z obstawy były bardzo miłe, dbały, żeby z czystym tyłkiem wrócić

Zapraszam do mnie na wiosnę na tulipany
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:00, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Cudowna wyprawa! zazdroszczę...
a łup za 4zł świetny! takie miejsca gdzie nikt nie zagląda są najlepsze...


Basiu masz świętą racje Takie duże doniczki też bym chętnie przygarnęła, ale trzeba było się małym co nieco zadowolić.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:03, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
greg66 napisał(a)
Anitko fajna przygoda, inny świat, inna kultura i dzięki Tobie możemy też coś zobaczyć


Widzisz, a moje pacholenta cały czas pytały kto te fotki będzie oglądał Przecież mama fb ani istagrama nie ma nawet
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:08, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Już się nie mogę doczekac kiedy się spotkamy i poopowiadacie na żywo jak było Cudna fotorelacja, zaskoczył mnie widok chryzantem pod palmami i bielone pnie drzew
Odważna z Was rodzinka i dzięki Wam zobaczyłam kawałek świata


Zapraszam do mnie na tulipany. Chyba, że wcześniej coś się wyklaruje.
Czytałam u ciebie o bieleniu. Te pobielone palmy śmiesznie wyglądały.

Jesteśmy zwykłą rodzinką
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:11, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Urszulla napisał(a)
Ciekawa relacja rozśmieszyło mnie to przewożenie towarówi dużo ogrodowiskowych widoków zaserwowłaś, fajnie


Moje pocholenta śmieją się, że wspólnych zdjęć mamy tylko kilka, a mama cyka same drzewka, kwiatki, zwierzaki
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:13, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Milka napisał(a)
Anitko, fantastyczna relacja i nabytki również ja chodzę do zakładu na paznokcie prowadzonego przez Wietnamczyków,dużo z nimi rozmawiam, jak u nich jest i porównujemy z Polską, co na plus lub minus.


Są plusy i minusy. Jak wszędzie. Trzeba doceniać to co się ma dobrego.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:16, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Oj, dziękuję za piękną opowieść z podróży. Z przyjemnością nasyciłam oczy tymi egzotycznymi widokami.


Szkoda tylko, że nie ma tam ogrodów do zwiedzania, ale jest sporo ciekawych rzeczy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:18, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolka5_7 napisał(a)
Świetna relacja z podróży Anitko bardzo mi się podobało


Cieszę się Wiolu, bo zarwałam nockę
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 20:40, 03 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Monia81 napisał(a)
Anitko cudna wyprawa, widoki rewelacyjne
Mam pytanko czytam, że masz śliwę wiśniową Woodii, powiedz mi ile lat ją masz i jaką szerokość ma u Ciebie, chyba, że masz jakieś fajne drzewko do polecenia o ciemnych bordowych lub purpurowych liściach, ale nie rozrastające się za bardzo na szerokość buźka

Monia nie mam, gdzieś widziałam, ale nie wiem czy znajdę fotki. Ale widziałam, że dostałaś już namiar gdzie można zobaczyć.

Monia np.
- klon zwyczajny 'Crimson Sentry' - kolumnowy, później owalny. Rośnie powoli, osiągając około 10 m wysokości i 3-4 m szerokości.
- buk pospolity 'Rohan Obelisk' - dorasta do wysokości 10-15m i szerokości 3 m
- buk pospolity 'Dawyck Purple' - dorasta do wysokości 15m i szerokości 3 m

- grujecznik japoński 'Rotfuchs'- ten to jest chudzielec, dorasta do wysokości 5 i szerokości 1m
- wiśnia piłkowna 'Royal Burgundy' - dorasta do wysokości 10m i szerokości 5-8 m
- klony palmowe
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies