Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Agania 09:01, 16 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anitko zobacz u mnie czy czosnek Milenium to faktycznie on?
Kiedy będą foty z pięknego ogrodu?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anitka 06:52, 17 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anitko zobacz u mnie czy czosnek Milenium to faktycznie on?
Kiedy będą foty z pięknego ogrodu?


Moim zdaniem nie on.

To jest tegoroczna sadzonka 'Millenium'. Liście są bardziej zielone.


A to jest sadzonka skalnego dla porównania.



A fotki z ogrodu nie wiem kiedy bo cały czas jestem w biegu. A trasa biegowa przez ogród nie przebiega A ogród pozostawiony samopas. Coś w weekend pstryknęłam, ale na razie ważniejsze sprawy do zrobienia.


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:17, 17 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Dla Iwonki moje bzy ' Golden Tower'. Liście żółtozielone lub zielone, poskręcane. Po kolorze limokowym nie ma śladu. Rosną dwa w różnych miejscach, więc to chyba nie kwestia stanowiska.






____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Agania 07:52, 17 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anitka napisał(a)


Moim zdaniem nie on.


Dziękuję zabiegana kochana Anitko właśnie wystąpiłam z reklamacją
wcześniej napisałam czy to nie pomyłka z ich strony, ale zarzekają się że to Milleniuem.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasia_CS 15:36, 19 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anitko, lawendowa wycieczka wspaniała! dało się oddychać, czy zapach lawendy w takich łanach jest duszący? ale widoki nieziemskie


ja tez mam ten bez i u mnie raczej żywo zielony, choc miałam nadzieję na piękną limonkę.. jak długo go masz? zastanawiam się jak go wiosną przyciąć, bo kupiłam dość małą sadzonkę na wiosną.. teraz sobie myślę, że pewnie już w czasie sezonu powinnam formować, ale jakoś mi wczześniej to do głowy nie wpadło
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
malgorzata_s... 21:01, 22 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anitko dzięki że byłaś pomimo zmęczenia
Dzięki za cudne dary
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magleska 23:26, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
nie wiedziałam ,że tyle bluszczu wyrzuciłaś a przydałoby mi się jeszcze troszkę mam nadzieję ,że mój od Ciebie się rozrośnie -no może nie aż tak szaleńczo ,ale siatkę mógłby zarosnąć
pokaż jakieś fotki z ogrodu ,plissss
wiem ,żeś zabiegana ,ale chociaż kilka buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anitka 11:06, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
KasiaBawaria napisał(a)
Gradu nie zazdroszcze. Bluszcz usuwasz? Ja mam wiele metrow z nieg na plocie,poprzedni wlasciciele posadzili i co roku wiele workow mam z obcinania.


Tylko część bluszczu przycięłam, tą która przeszkadzała, bo ogrodzenie chcieliśmy odmalować. Pora troszkę nieodpowiednia. Nie wiem czy nie ucierpi zimą, ale przytnę niżej to odbije.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 11:08, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
effka napisał(a)
Kurcze nie straszcie tym bluszczem, bo ja w zeszłym roku obsadziłam wiatę śmietnikową i jedną sadzonkę dałam tez na garaż... Taka jedna sadzonka jak mocno może się rozrosnąć?


Jak się zadomowi to bardzo się rozrasta, ale też świetnie znosi cięcie.
Co roku przycinam na wiosnę przy samym murku.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 11:16, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Bluszcz lubi Wasz murek, mój bluszcz jak nie bluszcz nie chce się piąć ani po siatce, ani po tynku.
Współczuję tej pracy, a ślimaków i u mnie nie brakuje


Agatko on u mnie wspina się do kamieniu doskonale. Jedyny minus ,że mocno wrasta pomiędzy kamienie. Po elewacji też super się wspinał, dobrze, że w miarę wcześnie go usunęłam z okolic drzwi wejściowych
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies