Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pszczelarnia 21:51, 21 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marcowa napisał(a)
Anitko, u mnie rdesty załatwił przymrozek. Szkoda, nie nacieszyłam się jeszcze nimi. Patrzę na Twój ogród i już wiem, że brakuje mi w moim zimozielonych roślin. Pózną jesienią i zimą jest smutno. Postawiłam na byliny i trawy a o tak ważnej rzeczy nie pomyślałam. Ale ja jestem jeszcze na początku ogrodniczej drogi, cały czas się uczę.
Jeśli tylko to nie będzie dla Ciebie kłopot ta wysyłka nasion dyni, to ja już pędzę na pw. Dziękuję.



Agnieszko, obfocę moje dynie (białe, zielone i inne) - może też chcesz nasionek?



Anitko, struktura tych krzewów iglastych i drzew bardzo mi się podoba u Ciebie, dobrze, że je masz w grodzie. Pięknie posadzone i wyglądają okazale i zachwycam się nimi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anitka 21:51, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Marcowa 21:57, 21 paź 2019

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Anitko, dla mnie to Ty jesteś mistrz Tak pięknie to ja mieć nie będę, ale mogę mieć inaczej, też pięknie. U mnie jest wiocha(tu dała bym serducho, ale nie mam) i Wersalu przy oborze robić nie będę, no może wersalik albo wersalkę chociaż Miejsce już nawet upatrzone na iglaczki mam, tylko muszę poszukać co by mi pasowało. Mieć na co patrzeć podczas długich zimowych miesięcy ważna rzecz. Ale mieszkanie na totalnym za..piu ma jedną niezaprzeczalną zaletę...ćma bukszpanowa jeszcze się o nas nie dowiedziała.
Za targanie końskiej qpy z grzybobrania wielki ogrodniczy szacun.
A buziaki to po jednym, żeby na dłużej starczyło.
Buziak
____________________
Agnieszka
Anitka 22:01, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



W okolicach domu jest imponująca rabata trawiasta.


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Marcowa 22:09, 21 paź 2019

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Kobiety kochane, Anitko, Ewciu Pszczółko ja muszę się Wam do czegoś przyznać. Ja te białe dyńki Baby-Boo miałam dwa lata temu i nasionka zebrałam, dużo nasionek, no bo jak jesień bez dyniek? I nie wiem co się z tymi nasionkami stało bo nie znalazłam chociaż przeszukałam każdy kąt. Podejrzane są myszy, ale żeby zeżarły razem z workiem. Dlatego tak szukałam wiosną po internetach. Ale te akurat dyńki zrobiły się takie modne, że chyba ludzie wykupili a te co znalazłam to jak za złoto się ceniły.
No i teraz będę miała dzięki Anitce. Zamknę dobrze coby mi znowu gdzieś nie przepadły.
____________________
Agnieszka
Anitka 22:19, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:45, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:10, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Tu można zobaczyć co nas czeka w przyszłości.

Buk 'Purple fountain" z myślą o Madzi z Ogrodu z wilkiem


Cały wąwóz z dorodnymi, zdrowymi rododendronami.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:18, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774





____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:24, 21 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies