Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Gosiek33 12:50, 21 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak patrzę na te krokusiki to pytam - całą paczkę w jeden dołek sypałaś?


Psica tak jakoś wydoroślała
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 17:02, 21 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
U mnie forsycje zależy od stanowiska. Część pięknie kwitnie, w osłoniętych miejscach, inne dopiero zaczynają. Więc ja się nie spieszę.

Gosiu robiłam taką odkrywkę, płaski dołek i układałam wszystkie cebulki, starałam się, żeby się nie dotykały.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 17:17, 21 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Potyrane dziś trochę, nie za wiele, bo chmury przyszły, słońce zasłoniły i chłodno się zrobiło.
Jedna - największa - jabłoń przycięta. Rabata wzdłuż ulicy ogarnięta. Nawet obelisk tam wstawiłam dla Rosario i powojnika.

Łączek krokusowych mi mało, plan na jesień już jest... Na pewno będę dosadzać.

Syn nawet dziś pomagał nudzi mi się trochę siedzenie w domu, wygrabił trawnik pod morelami. Strasznie tam dużo różnych psich śmietków, kawałki drewna, łupiny orzechów, patyki, czego ona tam nie znosi ... Jeszcze druga duża część do wygrabienia i ścieżki.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 17:22, 21 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33544
Psinkę masz śliczną i nawet uśmiechniętą

Wschody u Ciebie a ja nawet jeszcze nic nie posiałam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 12:21, 22 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Meldunek pomidorowy nie skiełkowały w ogóle nasiona cytrynka groniastego, czemu nie dziwię się specjalnie, bo były całkiem wiekowe, natomiast HELSING JUNCTION BLUES skiełkował tylko jeden, może jeszcze szykuje się drugi... oby...

Kwiatki na razie zero oznak kiełkowania.
Bazylia jak zwykle żelazna, zameldowała się w całości.

Zwierzęta rano potraktowane przeciwkleszczowo, bo już znajdujemy. Odpukać, na kocie, a nie na psie, ale zawsze...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kindzia 10:23, 23 mar 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Krokusy masz piękniste!!! I już narcyzy kolorek pokazały. U mnie ani widu, ani słychu. Zresztą jakby mniej ich wyszło. Ale nie ruszane są z pięć lat, albo i dłużej, pewno im się znudziło
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
galgAsia 11:23, 23 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
I jak tam, obyło się bez strat? U mnie teraz jest +3 i taka lampa, że ledwo mogę usiedzieć w robocie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 11:38, 23 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Rano przy obchodzie z psem nic mi w oko nie wpadło... zimno było, ale hiacynty stoją, żonkile to samo. Słońce przepiękne. Za oknem mam pękające pąki morelowe...

Praca zdalna przedłużona ma nam być aż do świąt...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 11:44, 23 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Popatrz na plusy - będziesz mieć ogród codziennie na wyciągnięcie ręki Teraz, kiedy z dnia na dzień pięknieje i rozkwita
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 11:47, 23 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Asiu - patrzę, patrzę tylko niech ten wiatr lodowaty zniknie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies