Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 15:20, 20 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
Pierwsze wschody
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 15:46, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie cudne kolory! Krokusy gęsto sadziłaś czy tak się rozrosły z biegiem lat? pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 20:17, 20 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
Karola krokusy sadziłam jesienią, gęsto chciałam mini łączki mieć... kupiłam chyba tylko 4 odmiany i to najtańsze, za to po kilka paczek... opłaciło się dla takich widoczków
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 20:18, 20 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
no to do Wielkanocy jesteśmy uziemieni...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Tamaryszek 21:04, 20 mar 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Z podziwem czytam o tempie wiosennych prac, ale wysiane 23 odmiany pomidorów to szok!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
mrokasia 21:24, 20 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18075
tulucy napisał(a)
no to do Wielkanocy jesteśmy uziemieni...


Nooo, mnóstwo czasu na ogród .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 09:12, 21 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tobie padł powojnik i wstał, a mnie padł chyba za sprawą sąsiadów i nie wygląda na to, żeby miał się podnieść... NIesttey przy koszeniu trawnika tuż przy moim płocie sąsiad zahaczył może kosiarką, może ręką, główny pęd zawinięty między szczeblkami ogrodzenia i tak mi zaczął padać.. ale na razie czekam, może coś puści jeszczze z ziemi. A może to był uwiąd i sąsiada sprawka nie miała na to wpływu.

Dobrze mieć psa, co ?

Te poletka krokusików są cudowne. CHyba chociaż jedno białych a też takie konkretne sobie stworzę na przyszły sezon

Zaczęłaś coś już robić z różami? Przepraszam, jeśli pisałaś, ale tak jestem do tyłu z forum, że nie dam rady nadrobić.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 10:40, 21 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
Izo, żeby jeszcze wszystkie wzeszły

Kasiu M. niby dużo, a i tak mało


Kasiu CS. Z różami czekam na po tym weekendzie. Na razie sprzątanie, sprzątanie, sprzątanie... Tych suchelców jest masa...
Pies... Taaak, ogólnie to dobrze...

Chyba że "pomaga mi" przesadzać... Głównie wykopywać niestety
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 11:31, 21 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kasiu CS. Z różami czekam na po tym weekendzie. Na razie sprzątanie, sprzątanie, sprzątanie... Tych suchelców jest masa...
Pies... Taaak, ogólnie to dobrze...

Chyba że "pomaga mi" przesadzać... Głównie wykopywać niestety


No ja tak się niby do forsycji wstrzymuje zawsze, ale w sumie, czy to coś zmieni - i tak już praktycznie wszystkie popuszczały z pąków liście...

tego sprzątania zawsze jest masaktycznie dużo, ja jestem zawsze w szoku jakie to ilości się zbierają.. a jeszcze jak pędy róż mi dojdą, to już w ogóle U Ciebie to już nawet nie myślę

A psinka - fajny przytulak
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UlaB 11:40, 21 mar 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Moja forsycja jeszcze nie kwitnie, u sąsiada w blokach startowych, ale wczoraj idąc po zakupy w odleglosci kilometra od domu widzialam kwitnące forsycje. Wiec uznalam ze tne.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies