Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Anda 08:52, 19 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Super plan. Początki już są, trzymam kciuki za resztę

Nie wiedziałam, że taras na poziomie gruntu to burżujski
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 09:04, 19 kwi 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38456
Anda napisał(a)


Nie wiedziałam, że taras na poziomie gruntu to burżujski


Hahahha!!!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
antracyt 09:05, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 10:14, 19 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
dzieje sie ale podziwiam za te kostki, mnie by sie nie chciało
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Catalinasdiary 13:40, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ale zmiany u Ciebie, dużo się dzieje, ciekawa jestem efektów, sporo pracy sobie zaserwowałaś. Ja też mam taras wyżej, więc stwierdziłam że zrobię sobie dwa tarasy, a co
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
tulucy 21:42, 19 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Dziś kolejne kawałki wytyczone.

Powoli zaczyna mnie ogarniać przerażenie dlaczego do przesadzenia załapują się same wielkie potfory różane???? Między innymi Souv. du Dr Jamain, Waterloo, 3 Aspirin,Claire Austin, Olivia, Granny, Crocus rose, Natasha R., Golden Celebration, 2 Baronesse, i najgorsze, co mnie mogło spotkać, Teasing Georgia. Poza tym to już same przyjemności... Krzewuszki, miskanty, liliowce, floksy. Jedna jabłonka rajska, parocja, W jednym miejscu dziś rano zmodyfikowałam plan, żeby zmniejszyć skalę przesadzań, po południu zmodyfikowałam go jeszcze raz już w terenie... Dzięki temu odpadło mi przesadzanie tego co powyżej plus 5 kolejnych krzaczorów. Ilości karp piwonii już nawet nie liczyłam. Ale co tam, powoli, do przyszłego lata może się wyrobię. I jednak zrobię w większości ścieżek obrzeża z tej cegły klinkierowej, mam jej tak dużo.

Inna rzecz, że w tym całym szaleństwie jest pocieszające to, że działam z większym zastanowieniem, lepiej staram się dobrać rośliny planowanych rabat. Póki co
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 14:11, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 22:26, 20 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21930
Rysunek z planem wygląda nad wyraz profesjonalnie. Popadłam w kompleksy.
Dobrze rozplanowałaś kształt ścieżek i rabat. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki, żeby Ci sił wystarczyło na te przesadzenia. Pamiętaj o zabezpieczeniu gałek ocznych.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:29, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Haniu jakby mi kto order przyczepił na piersi taka pochwała powolutku dokładam cegiełek. Dziś przycięlam część róż. Wolno mi to idzie w tym roku, ciągle jakieś pilniejsze prace wyskakują, albo pogoda zaskakuje.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 09:12, 21 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Chyba jednak nic nie napiszę, słów mi brakuje

Niesamowite te kształty wytyczone w terenie. Dobrze zrozumiałam - w większości to tylko wytyczenie kształtów a nie obrzeża rabat
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies