Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

sylwia_slomc... 09:39, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Pięknie wygląda zima w ogrodzie gdy zimozielonych nie brakuje, ma swój klimat
Odebrałaś priv???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 12:28, 28 lut 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Iwonka napisał(a)


Jesienne fotki przyciągnęły moją uwagę i to lusterko na kamiennej ściance. Takie pomysły są super.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 12:38, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Wiolka5_7 napisał(a)
Iwonko piękne fotki ogrodu o każdej porze roku
Lubię ten Twój chaos

A ja lubię twój porządeczek i rabaty pod linijkę Żywopłot przycięłaś koncertowo. Czekam na przypływ sił i biorę się za swój
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:40, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Agatorek napisał(a)


Ok, popatrzę sobie
A te zdjęcia ze szronem lub szadzią przepiękne . Bardziej mi się podoba nawet taka wersja niż zimowa


Wersja zimowa ze słoneczkiem jest taka katalogowa. Zdjęcia ze szronem czy szadzią są bardziej tajemnicze, melancholijne. Chyba faktycznie ciekawsze
Czytam twój wątek Agnieszko, no powiem ci, że masz trochę tego pola do ogarnięcia
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:42, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Magleska napisał(a)
Iwonka
jesienne fotki cudowne ,zaśnieżone też

Cmokam Kochana W końcu przestałam się lenić i choć zaległości zdjęciowe mam z głowy. Karta w aparacie gotowa na nowy sezon
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:47, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Waclaw napisał(a)


zachwycająca zima w tym roku

Tak, zima była fajna w tym roku. I w sumie szybko zleciała. Cieszę się, że nam te cztery pory roku choć trochę wróciły. Nie wyobrażam sobie życia z jedną tylko, nuda
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:53, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie wygląda zima w ogrodzie gdy zimozielonych nie brakuje, ma swój klimat
Odebrałaś priv???

Odebrałam jak to ja gapa po czasie Odpisałam ci w moim wątku, wczoraj
Że... Latarnia śliczna, kolor Aganiowy Dużo fajnych rzeczy mają w ofercie. Czekam na przesyłkę ze stolikiem i krzesłami. Kupiłam też dwie ogromne ważki. Na razie limit wydatków przedwiosennych wyczerpany. Ale będę obserwować, bo latarnia na prawdę fajna, podobnie jak inne rzeczy, bardzo w moim stylu.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:11, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Urszulla napisał(a)


Jesienne fotki przyciągnęły moją uwagę i to lusterko na kamiennej ściance. Takie pomysły są super.

Jesień to chyba najładniejsza pora roku w moim ogrodzie. Przez hortensje lubię też lato i maj.
A lustro wypatrzyłam kiedyś w tkmaxx. Gdy wróciłam już go nie było. Ale chyba miało być moje Kupując po jakimś czasie koc, wypatrzyłam lustro jako zwrot przy kasie. Tym razem nie było ani sekundy zawahania Podoba mi się tak bardzo, że na zimę wędruje do domu. Razem z innymi drobiazgami z ogrodu.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 14:42, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Luty się dziś kończy, przedwiośnie trwa Śnieg został tylko w północnych zakamarkach.
Oczko przykryte styropianem pomogło naszym dwóm rybkom przetrwać kolejny zimowy sezon. Zastanawiam się, ile lat są już z nami... Mam je na zdjęciach z 2013 roku. W 2011 wymienialiśmy folię i wydaje mi się, że to wtedy je kupiliśmy. Czy to możliwe, że te ryby są tak długowieczne?


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 14:43, 28 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
W przyszłym tygodniu będę wycinać suche trawy. Trochę liści zaczyna już zaśmiecać ogród. Uwielbiam takie porządki
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies