Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

sylwia_slomc... 20:37, 26 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81605
Znam Twój ogród, wiem co gdzie masz i jak rabaty idą, a jak zdjęcia pokazujesz to się długo muszę zastanawiać gdzie jestem tak tajemniczo się prezentuje, to duży atut
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 20:43, 26 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)
Nawet taki zimowy leniuch jak ja, nie przejdzie obojętnie wobec takiej aury jak w ostatnich dniach Szkoda, że to tylko dwa dni, ale dają nadzieję na więcej. Już niedługo...Uwielbiam przedwiośnie.
A jesień była tak piękna, że zdjęcia pstrykały się same. Niestety wzięłam druty do ręki i przepadłam. Nie wiem, kiedy ta zima nam zleciała.
Zamówiłam stolik i dwa krzesełka pod drewutnię, ciekawa jestem czy będą z ławką grały w jednej drużynie
Postumentu ci zazdroszczę. Wymyśliłam ostatnio, że może przy przebudowie tarasu panowie zrobią mi coś na szybko. Planowałam komplet z Chronosa, ale niecałe dwa tysiaki to trochę dużo.
Poidełko mam z OBI, kupiłam je jakieś trzy lata temu. Widzę, że mieli takie samo w twoich "niebieskościach". Śliczne, ale chyba już niedostępne.



https://www.obi.pl/dekoracja-ogrodu/poidelko-dla-ptakow-owalne-29cm/p/1299114

Znalazłam szybciutko, że w Obiku.
Byliśmy w egzotyce przy starym Tesco i dzisiaj tam wpadłam i złapałam
ostatnie poidełko w turkusie w kształcie serduszka
Miałam szczęśliwszy dzień i fajny początek weekendu
Mnie już od drutów odrzuciło, skończyłam eM golf w kolorze ecru i kocyś dla naszej malutkiej,
czekamy na dniach ma się urodzić u syna
Chronos drogi, ale u Ciebie taki pasuje
Pochwał się nowym komplecikiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:49, 26 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Widok na dom we mgle i trawy ze szronem były magiczne

No nie mów, że zdjęcia robią się same, masz nie jeden talent w rączkach

Pozdrawiam Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Juzia 18:51, 27 lut 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38417
Ale oczy nacieszyłam!
Śliczne masz to wzgórze. I żadnego chaosu to ja tu nie widzę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Iwonka 19:10, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
sylwia_slomczewska napisał(a)
Znam Twój ogród, wiem co gdzie masz i jak rabaty idą, a jak zdjęcia pokazujesz to się długo muszę zastanawiać gdzie jestem tak tajemniczo się prezentuje, to duży atut

Bo wiesz jak ja kadruję Chociaż tych szerszych już coraz więcej u mnie.
Dopiero dzisiaj zauważyłam wiadomość od ciebie. Straszna gapa ze mnie. Latarnia śliczna, kolor Aganiowy Dużo fajnych rzeczy mają w ofercie. Czekam na przesyłkę ze stolikiem i krzesłami. Kupiłam też dwie ogromne ważki. Limit wydatków przedwiosennych wyczerpany
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:16, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Agania napisał(a)

Znalazłam szybciutko, że w Obiku.
Byliśmy w egzotyce przy starym Tesco i dzisiaj tam wpadłam i złapałam
ostatnie poidełko w turkusie w kształcie serduszka
Miałam szczęśliwszy dzień i fajny początek weekendu
Mnie już od drutów odrzuciło, skończyłam eM golf w kolorze ecru i kocyś dla naszej malutkiej,
czekamy na dniach ma się urodzić u syna
Chronos drogi, ale u Ciebie taki pasuje
Pochwał się nowym komplecikiem

Kochana ależ wieści, najcudowniejsze Trzymam kciuki!!! Wielka radość!!!
Dzierganie dla najbliższych to wielka frajda. Kocyki są takie słitaśne a eMuś w kremowym golfie pewnie robi furorę. Mojego mężątego też uwielbiam w golfach, ale nic mojego jeszcze nie ma. Na razie mam dla niego metkę: Żona zrobiła
Widziałam te serduszkowe poidełka, śliczny kolor. Super, że upolowałaś
Chronos ma ponadczasowe rzeczy, może faktycznie warto poczekać. W poniedziałek pochwalę się nowością. Oby była ładna, bo mam obawy, czy nie zbyt strojna...
Dziękuję za komplementy zdjęciowe. W zeszłym sezonie miałam dużo frajdy z robienia fotek. Coś nowego dla mnie, fajny relaks. I chyba na mojej małpce poprzestanę. Poważniejszy sprzęt mnie przeraża, nic nie kumam!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:24, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Juzia napisał(a)
Ale oczy nacieszyłam!
Śliczne masz to wzgórze. I żadnego chaosu to ja tu nie widzę
Polemizowałabym z tym ślicznym wzgórzem Działka płaska jak naleśnik to moje marzenie!!! Na razie pozostaje przerabianie błędów przeszłości i kadrowanie, coby sobie humor poprawić
Ten mój chaos chyba nigdy nie będzie do końca ujarzmiony, taki na tip top. Wzgórze chaosu mam nie tylko w ogrodzie, ale chyba gdzieś w charakterze, a przed naturą nie uciekniesz
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:34, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Tak śnieżnego sezonu nie było od lat. Ku pamięci wrzucam ostatnie białe wspomnienia, już tegoroczne, styczniowe



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:34, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:35, 27 lut 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
15 stycznia, sobota jak marzenie

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies