Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Magleska 15:17, 07 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Iwonka
rewelacyjny ten stolik z krzesełkami ....idealnie do ławeczki dobrałaś
zaczęłaś już wycinki ? masz też dużo traw ....ja o tej porze roku ich nie lubię znaczy bardziej sprzątania po nich niż samych traw
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
wiklasia 20:08, 07 mar 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
wiosenny uśmiech podsyłam
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Iwonka 11:41, 11 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Milka napisał(a)

Bardzo ozdobne mebelki, ale żeby posiedzieć, to chyba podusie potrzebne, od metalu jednak ciągnie.
Dawno nie byłam, ale lubię twój ogród, to zaglądam

Zapraszam częściej Ja sobie dziś twój wątek poczytałam, ech tyle już masz zrobione... Ja może wkrótce powolutku zacznę, już nie mogę się doczekać.
Co do mebelków, obiecałam sobie, że to już ostatni metal w ogrodzie. Niewygodne toto jest A ja nadal taka głupia i na estetykę zamiast ciepełko patrzę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:46, 11 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Margerytka40 napisał(a)
Hej Iwonko, fajnie, że znów jesteś. Wiosną idzie to i ruch na forum się zaczyna. Piękne obrazki z jesiennego ogrodu i zimowe też ale teraz zimie już dziękujemy. Też zaczynam się rozglądać za jakąś ławką. Na razie umyśliłam sobie miejsce z plecionymi fotelami hamaczkami. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jestem, jestem i nogami przebieram, żeby w końcu troszkę powietrza złapać Prognozy idą ku lepszemu, super, bo już te mrozy bokiem wychodzą.
U mnie też w marzeniach wygodne fotele, leżaki... Czekam na remont tarasu. A wiesz jak to z fachowcami Może przyjdą w tym roku... na razie słyszę, że po świętach. No coś nie wierzę... oby mnie zaskoczyli!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:56, 11 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Iwonka
rewelacyjny ten stolik z krzesełkami ....idealnie do ławeczki dobrałaś
zaczęłaś już wycinki ? masz też dużo traw ....ja o tej porze roku ich nie lubię znaczy bardziej sprzątania po nich niż samych traw
Buziaki


Kolor jest ten sam, wzór nieco bardziej szalony, ale finalnie jestem zadowolona. Jutro będę miała kwietnik, zrobię fotki jak przyjdzie, bardzo nietypowy jest
Trochę boję się zagracenia, ale może będzie pasował.


Z traw mam tylko miskanty przycięte. Jakieś 10 kęp, więc szybciutko poszło. Hakone i cała reszta nadal bez zmian. Czekam na pogodę
Ja lubię te wiosenne porządki, co człowiek nie zrobi, od razu jest lepiej
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Alija 15:00, 11 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Piękne mebelki! A ważki po prostu cudne!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agania 16:19, 11 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mebelki super Iwonka takie finezyjne, delikatne jak koronka nic tylko jak słoneczko zaświeci to kawusia i chwile przyjemnie będą Ci upływać z widokiem na wiosenny ogród
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dzika_roza 14:11, 12 mar 2021


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Iwonka napisał(a)


Front już coraz bardziej na finiszu, jeszcze te świerki...
Derenie ładnie rozjaśniły mi kąt pod pissardii. Na przeciw są różowe vanilki i dereń variegata.


Coraz spójniej się robi.



Rozchodnik już nie prezentuje się tak ładnie jak na fotkach powyżej. Połowa poszła na nową rabatę


Dziękuję za info o biało- zielonej trzmielinie. Mam taką w ilości chyba trzech mocno rozrośniętych kęp, które rosną mi "na wygnaniu" To faktycznie terminatorki
Coś czuję, że temat nasadzeń pod świerkami będzie długo wałkowany


a co to za derenie pod Pissardii?
planuję dać 3 Pissardii w szeregu i czym się jaśniejszym podsadzić...
myślałam o hortkach/ dereniach
co byś mogła polecić?
____________________
...jestem sobie ogrodniczka...
kasiek 08:56, 13 mar 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Super te ważki Trzymam za remont tarasu, w dzisiejszych czasach trudno cokolwiek zaplanować...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
eVka 14:08, 15 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Witam się wiosennie u Ciebie chwalę piękne mebelki i ważki cortenowe i czekam na wiosnę!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies