Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 07:45, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wani napisał(a)
A ja spojrzałam na berberysy i doznałam olśinenia że takie ładne są A Ty Toszka piszesz żeby się w nie nie pakować. Ja już nie wiem w co się pakować : cisy= walka z misecznikami, bukszpan= ćma, berberysy tracą urodę z czasem... I jeszcze te brzozy pijaki JAk żyć?


No właśnie jak żyć Taką wiedzę nabierzemy z czasem. Póki co musimy pewnie przejść kolejne etapy nauki poprzez sparzenie Ale na hortensje chyba nic złego nikt nie powie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:46, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
plan fajny Asia to ma pomysły

i powiem tylko ,że berberysy mam ,podobaja mi się ,ale faktycznie robota przy nich do przyjemności nie nalezy -kłują okropnie ...
..
ale jak się pięknie przebarwiają jesienią

miłego długiego wekendu


No ma aż za dużo i wybierz tu człowieku złoty środek
Kto ma długi weekend to ma Ale dziękuję mimo wszystko. Weekend w każdym razie przede mną
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:49, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
HannaR napisał(a)
Jak widzę jak Makadamia projektuje te kulki tu i tam to nachodzi mnie myśl, żeby założyć wątek i ją do siebie jakoś zwabić...


to nie myśl tylko zakładaj ja tu trafiłam po to,żeby jedną rabatę zaprojektować. Ponieważ nie było odzewu założyłam wątek tylko po to. Jak Asia rozrysowała te wszystkie cuda to nie było odwrotu. Musiałam zrobić totalną rewolucję, z czego się niezmiernie cieszę Ty też będziesz zadowolona!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:51, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Nadrobiłam kilka dni opóźnienia Asiowa inspirka jest jedną z nielicznych zapisanych (rzadko na pinteresta zaglądam), ale ta już dawno mi się spodobała i o niej zapomniałam. Berberysy też trochę mnie przerażają - mam co prawda 2 sztuki, ale są wędrujące jak Twoje anabelki

Ja na razie bez natchnienia do projektowania - zresztą do tego nie mam drygu żadnego...


Kasiu Twoje natchnienie w pełni zrozumiale jest oddane tej malutkiej śliczności. Wybuziakuj od coitki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 08:54, 01 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Trzecia wersja. Bez berberysów



Zdjęcia nie wrzuciłaś, musiałam sobie poradzić inaczej

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 08:59, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Asia Ty naprawdę mnie przerażasz Przyznaj się jesteś grafikiem ? Już drukuję i się zapoznaję z kolejną wersją Może jednak na weekend coś podziałam Dzięki kochana jesteś!

ps jakie zdjęcie miałam wrzucić ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 09:06, 01 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zdjęcie tej rabaty od frontu, widok na wprost, żebym mogła Ci te kulki i stożki wyrysować na zdjęciu, bo narzekałaś że po samym planie nie umiesz sobie tego wyobrazić.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 09:12, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)
Zdjęcie tej rabaty od frontu, widok na wprost, żebym mogła Ci te kulki i stożki wyrysować na zdjęciu, bo narzekałaś że po samym planie nie umiesz sobie tego wyobrazić.


no nie umiem Zrobię, oczywiście ale to dopiero po pracy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
JoannaDe 10:00, 01 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
makadamia napisał(a)


Ale na zdjęciach nie da się zaplanować roślin, bo nie wiadomo ile miejsca sięma do dyspozycji. I potem wychodzi jak ostatnio u JoannyDe: wyrysowałam jej całe pole kulek, bo na zdjęciu wydawało się że tyle wejdzie. A jak Asia wrzuciła dokładniejszy plan, to okazało się, że wejdzie połowa z tego co chciałam


Swoja droga wyrysowałaś super

Hej DorKa , podglądam cichaczem wasze planowanie.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
makadamia 10:05, 01 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ładny był rysuneczek, prawda?
Szkoda że nierealny
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies