Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

mrokasia 13:52, 01 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Przepraszam, że się wtrącę ale zastanawiam się czy pod tym płotem, tam gdzie w ostatniej wersji Asi są miskanty nie warto byłoby pomyśleć o czymś zimozielonym? Żeby przez cały rok patrzeć z okna na zielone rośliny a nie na sam płot... nie wiem czy to pasuje ale może jednak dać tam w tym najwęższym miejscu szpaler kilku cisów kolumnowych z czymś w nogach (hakone, runianka)???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DorKa 14:00, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
mrokasia napisał(a)
Przepraszam, że się wtrącę ale zastanawiam się czy pod tym płotem, tam gdzie w ostatniej wersji Asi są miskanty nie warto byłoby pomyśleć o czymś zimozielonym? Żeby przez cały rok patrzeć z okna na zielone rośliny a nie na sam płot... nie wiem czy to pasuje ale może jednak dać tam w tym najwęższym miejscu szpaler kilku cisów kolumnowych z czymś w nogach (hakone, runianka)???


wtrącaj się proszę Im więcej wtrącań większa szansa na sukces

Miskanty Asia dała jako dodatek bo wszystko inne ma tam być zimozielone
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 14:11, 01 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
zapomniałam Wam napisać,że eMuś nie wytrzymał mojego zrzędzenia i zakupił materiał na podest Niedługo mam nadzieję się pochwalę
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 15:57, 01 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Podest będzie
Poczytałam dyskusję dzieje się nie doradzam ,bo jakoś weny brak
Zresztą Asia fajne pomysły daje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 07:57, 05 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
wpadłam na szybko,żeby Was pozdrowić mam taki sajgon w robocie ,że nie mam kiedy wejść na O. Wrócę asap

p.s podeścik rośnie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 17:40, 06 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ja tez zagoniona ostatnio strasznie teraz troszkę wpadłam zaległości nadrobić i zaraz uciekam
Podeścik .......pokażesz mam nadzieję
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 08:33, 18 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Cześć dziewczyny Nie zaglądałam tyle czasu bo w robocie miałam sajgon a w domu po 8 godzinach spędzonych przy komputerze nie odpalam już żadnych sprzętów. I tak mój wzrok powinien już pójść na emeryturę Ale wracam na normalne obroty i zaraz zaglądam co u Was. Pewnie się dzieję Nie wiem jak nadrobię te dwa tygodnie nieobecności
U mnie z nowości to podeścik, który eMuś zrobił nie mogąc słuchać juz moich narzekań Zostały tylko kosmetyczne wykończenia spodu i finito

a tak się prezentuje :

a taki widok z podesty leżąc na hamaczku


____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 08:36, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Bosko ......świetny ten podest i widok zachwycający teraz możesz leżeć ,odpoczywać i podziwiać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 08:40, 18 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Super wyszedł ten podest, wielkie brawa dla eMa . Bardzo ładne widoki w obie strony. Ta okrągła linia trawnika świetnie wygląda.
Mam tylko malutką wątpliwość czy aby na drzewa nie zostawiliście zbyt małych otworów...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 08:40, 18 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Powrót z przytupem!

Świetny podest! gratulacje dla eMa
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies