Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 10:51, 24 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
wiklasia napisał(a)
I Tobie miłego i ciepłego


taki sarkazm malutki wyczuwam
____________________
Dorka Zakręcony ogród
polinka 12:14, 24 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Podobno to tylko chwilowe ochłodzenie i w czwartek ma być już ciepło, słonecznie
O domu jeszcze nie myślę bo mam nadzieję na ciepłą jesień i skreślenie kolejnych realizaji ogrodowych z listy

Miłego poniedziału
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
DorKa 12:26, 24 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
polinka napisał(a)
Podobno to tylko chwilowe ochłodzenie i w czwartek ma być już ciepło, słonecznie
O domu jeszcze nie myślę bo mam nadzieję na ciepłą jesień i skreślenie kolejnych realizaji ogrodowych z listy

Miłego poniedziału


Nie wierzę,że jeszcze jakieś Ci zostały Miłego
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 14:17, 24 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Cześć dziewczyny, jak się miewacie w ten cudny poniedziałek ? Dobrze ,że w weekend zdążyłam zwertykulować trawnik bo nie wiadomo czy śniegiem zaraz nie sypnie Oprócz wertykulacji wywaliłam kórniki z podeścikowej. Ale się luźno zrobiło . I niby gracki teraz bardziej widoczne Teraz trzeba cisy ładne znaleźć w ich miejsce.

Nie wiem jak Wy ale ja co roku o tej porze przestawiam się pomału z ogrodu na wnętrze domu. Tj już w głowie mnóstwo pomysłów mam co by tu zrobić, zmienić, kupić. A że do zrobienia w dalszym ciągu wiele rzeczy , będę miała długo co robić Tymczasem życzę Wam miłego dnia

Hejo poniedziałkowo. Piszesz, że wertykulowałas trawnik, nie wiem czy mój tez już czas wertykulować... najstarsza część ma równo rok, trochę sianka juz ma, bo jest mega gęsty. Jak myślisz?

Dom jeszcze w odstawce, dopiero przed świętami pewnie zacznę zdobić
____________________
DorKa 14:21, 24 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Hejo poniedziałkowo. Piszesz, że wertykulowałas trawnik, nie wiem czy mój tez już czas wertykulować... najstarsza część ma równo rok, trochę sianka juz ma, bo jest mega gęsty. Jak myślisz?

Dom jeszcze w odstawce, dopiero przed świętami pewnie zacznę zdobić


Ja bym jeszcze nie ruszała. Niech się dobrze ukorzeni. Jeszcze się nawertykuljesz Jak tam kolorek na okno garażowe wybrany ?

____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 14:25, 24 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


Ja bym jeszcze nie ruszała. Niech się dobrze ukorzeni. Jeszcze się nawertykuljesz Jak tam kolorek na okno garażowe wybrany ?


Może rzeczywicie jeszcze poczekam.
Kolorek będzie indigo, garaż cały czas się tynkuje, elewacja wybrana, jasnoszara z białymi szpaletami już się nie moge doczekać, szczególnie jak u Polinki zobaczyłam metamorfozę
____________________
DorKa 14:48, 24 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Może rzeczywicie jeszcze poczekam.
Kolorek będzie indigo, garaż cały czas się tynkuje, elewacja wybrana, jasnoszara z białymi szpaletami już się nie moge doczekać, szczególnie jak u Polinki zobaczyłam metamorfozę


no nie Jak można takie zdjęcia pokazywać aż mam ochotę coś pomalować u Ciebie taż będzie pięknie. Kiedy planujesz zakończenie ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 15:01, 24 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


no nie Jak można takie zdjęcia pokazywać aż mam ochotę coś pomalować u Ciebie taż będzie pięknie. Kiedy planujesz zakończenie ?

Zależy od tempa prac mojego braciszka, robi to w wolnyh chwilachpo pracy, na razie z 4 ścian otynkował prawie 2, potem jeszcze malowanie, malowanie okien, cokół, przed zimą chcemy skończyć.

A u Polinki to normalnie magia, wystarczy tynk, farba i taka zmiana.
____________________
DorKa 15:09, 24 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Zależy od tempa prac mojego braciszka, robi to w wolnyh chwilachpo pracy, na razie z 4 ścian otynkował prawie 2, potem jeszcze malowanie, malowanie okien, cokół, przed zimą chcemy skończyć.

A u Polinki to normalnie magia, wystarczy tynk, farba i taka zmiana.


trzymam kciuki za szybki i piękny finisz
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 15:16, 24 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


trzymam kciuki za szybki i piękny finisz

Dzięki kochana
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies