Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Zana 17:17, 24 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dorka, ja już wiem dlaczego taka nazwa Twojego wątku, Ty po prostu przewidziałaś, że będziesz się kręcić z tymi roślinami w te i we wte.
Rewolucje na rabatach nadrobiłam, ale już się nieco pogubiłam co jak, z czym i dlaczego, tak zakręciłaś.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
DorKa 07:37, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zana napisał(a)
Dorka, ja już wiem dlaczego taka nazwa Twojego wątku, Ty po prostu przewidziałaś, że będziesz się kręcić z tymi roślinami w te i we wte.
Rewolucje na rabatach nadrobiłam, ale już się nieco pogubiłam co jak, z czym i dlaczego, tak zakręciłaś.


rozszyfrowałaś mnie nie ma co nadrabiać bo na drugi dzień i tak będzie nieaktualne Mam nadzieje,że roślinki mi wybaczą.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 09:13, 25 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)

nie ma co nadrabiać bo na drugi dzień i tak będzie nieaktualne

Leżę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 09:24, 25 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hehe dobre!
____________________
Brzozowadzie... 10:30, 25 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A ja i tak nadrabiam, bo lubię popatrzeć na te Twoje roszady, Szalona Kobieto! Ile w Tobie energii i determinacji, żeby było pięknie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 10:45, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)
A ja i tak nadrabiam, bo lubię popatrzeć na te Twoje roszady, Szalona Kobieto! Ile w Tobie energii i determinacji, żeby było pięknie!


oj będzie kiedyś pięknie Moj eM zawsze powtarza...Twój optymizm mnie przeraża troszkę racji ma
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 12:05, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zachęcona Waszymi różanymi zakupami próbuje coś u siebie wkomponować.
Jak myślicie pasują tu pomiędzy rozplenice jakieś różyczki dla początkującego ?


zaznaczam,że stanowisko słoneczne i wilgotność optymalna
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Zana 12:10, 25 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Matulu jedyna, dyć dopiero co robiłaś tu rewolucję. Jaka odległość pomiędzy rozplenicami? Kojarzę coś ok. 2 metrów. Ale jaka byłaby odległość róż od lawendy? A jeszcze te tujki tam są - rozumiem, że do przesadzenia?.
Poczekaj może z tymi różami, niech Ci się ta rabata "ułoży" do przyszłego sezonu, zawsze możesz kupić róże latem w doniczkach.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
DorKa 12:35, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zana napisał(a)
Matulu jedyna, dyć dopiero co robiłaś tu rewolucję. Jaka odległość pomiędzy rozplenicami? Kojarzę coś ok. 2 metrów. Ale jaka byłaby odległość róż od lawendy? A jeszcze te tujki tam są - rozumiem, że do przesadzenia?.
Poczekaj może z tymi różami, niech Ci się ta rabata "ułoży" do przyszłego sezonu, zawsze możesz kupić róże latem w doniczkach.


Ty się w ogóle nie przejmuj ty co jest. Może nie być

kulki tujki tam poszły bo nie miały gdzie do wysadzenia.
odległość pomiędzy rozplenicami -ok 2m - brawo
do lawendy byłoby ok 50 cm -może być więcej jak trzeba

Mówisz,żeby się troszkę opanować ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Zana 12:39, 25 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A jaka to odmiana rozplenicy?
Tak, proponuję opanowanie, bo się "zakręcisz" z tymi różami i będziesz je przesadzać. Lawendy też Ci się rozrosną, z tego co czytam (bo sama jeszcze nie mam) to ona też potrzebuje 50 cm na średnicę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies