Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 15:10, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


No ale miedzy zimozielone można dać róże


Dla chcącego nic trudnego nie Projekt frontowej jakby jeszcze nie gotowy także zobaczymy czy zamieszkają u mnie róże czy nie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 16:14, 25 wrz 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Ja też nie mogę usiedzieć na dupce i wróciłam z małymi zakupami na nowe rabaty
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
polinka 16:57, 25 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Też czekam na moje zamówione zakupy

Podobnie jak dziewczyny jestem za powstrzymaniem się przed sadzeniem róz w rozplenicach. Nie wiem czy przeoczyłam ale jaka to odmiana rozplenicy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
MalgosiaW 20:00, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
DorKa napisał(a)


Ty się w ogóle nie przejmuj ty co jest. Może nie być
Mówisz,żeby się troszkę opanować ?

Lubię tu zaglądać. Jesteś pozytywnie zakręcona, dodajesz mi energii Sama kiedyś "działałam" tak jak Ty. Tylko nie miałam Ogrodowiska Też posadziłam róże w rozplenicach Moudry. Musiałam róże wykopać bo nie miały czym oddychać. Teraz po niedzieli wysadzam rozplenice bo jednak róże mi tam bardziej pasują. A do nich na wiosnę dam stipy
MalgosiaW 20:00, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
DorKa myślę, że znajdziesz miejsce w ogrodzie na choćby małe róże. Zawsze możesz je posadzić w donicach.
DorKa 07:31, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)
Ja też nie mogę usiedzieć na dupce i wróciłam z małymi zakupami na nowe rabaty


już mówiłam ,że Ci zazdroszczę nowej rabaty ? A najbardziej tworzenia jej od zera Co kupiłaś fajnego ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:34, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
polinka napisał(a)
Też czekam na moje zamówione zakupy

Podobnie jak dziewczyny jestem za powstrzymaniem się przed sadzeniem róz w rozplenicach. Nie wiem czy przeoczyłam ale jaka to odmiana rozplenicy?

No następna mnie denerwuje Ja choćbym chciała to nie mogę nic kupic bo chwilowo jakby bilans się ie zgadza. Tj więcej do wywalenia niż potrzeba. Tylko jak tu sadzić jak taka zimnica jest, brr. U mnie rano całe 0 było
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 07:34, 26 wrz 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
DorKa napisał(a)


już mówiłam ,że Ci zazdroszczę nowej rabaty ? A najbardziej tworzenia jej od zera Co kupiłaś fajnego ?

Miskanty Ml i cisy
Ty też masz jeszcze miejsce do obsadzania
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Lulilaj 07:42, 26 wrz 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
No kochana.Troszkę nadrobiłam choć przyznam się że tylko pismo obrazkowe. Zbieram szczękę z podłogi gratuluje ogrod jest nie do poznania cudnie jest
Buuu ja też tak chcę
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
DorKa 07:47, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
MalgosiaW napisał(a)

Lubię tu zaglądać. Jesteś pozytywnie zakręcona, dodajesz mi energii Sama kiedyś "działałam" tak jak Ty. Tylko nie miałam Ogrodowiska Też posadziłam róże w rozplenicach Moudry. Musiałam róże wykopać bo nie miały czym oddychać. Teraz po niedzieli wysadzam rozplenice bo jednak róże mi tam bardziej pasują. A do nich na wiosnę dam stipy


Cieszę się ,że moje ogrodowe wariactwo może się przydać na cokolwiek

Ja tak działam od początku tj od 6 lat ale dopiero jak odkryłam Ogrodowisko,to zaczęło się pomału układać a ja zobaczyłam światełko w tunelu. Tym światełkiem są Wasze piękne ogrody i chyba ono tak mnie nakręca Tak bardzo chcę mieć piękny ogród ,że czasami moje działania są jakby irracjonalne . Wcześniej tetris był a jakże tylko widza na temat roślin zerowa, dobór roślin totalnie nietrafiony. Oj ile ja w swoim życiu roślin się już pozbyłam

Widzę,że u Ciebie też niezłe roszady. Idę do Ciebie, poczuję jak się u siebie i może inspiracje różano - rozplenicową znajdę
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies