Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

ajka 00:06, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Mirka napisał(a)

Basen fajna rzecz szkoda że nie rozłożyliście
Powiedz mi jak długo masz tego Żółwika? Na jakim stanowisku i w jakiej ziemi masz go posadzonego.
Wpadł mi w ręce ale nie kupiłam


Mirka, kupiłam żółwika w lipcu. Rośnie u mnie w wilgotnej ciężkiej ziemi na słonecznym stanowisku. Takie warunki niby lubi.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 00:09, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Roocika napisał(a)
A u nas basen rozłożony i dzieci tylko kilka razy skorzystały

Ciekawy ten żółwik, bardzo podoba mi się dąb green dwarf inrdesty też Sporo masz różnych roślinek.


Roocika tak to bywa, podobnie jest u nas z trampoliną Roślinki wciąż wyszukuję nowe
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 00:11, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Agatorek napisał(a)


Bardzo ładny ten widok .

Trawy też ładnie Ci rosną , a w przedogrodku buszzzz ❤️


Taki mam widok jak wychodzę z warzywniaka, lubię dodatkowo te zaokrąglone linie Na ogrodowisku królują nowoczesne linie proste.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 00:12, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
LIDKA napisał(a)
Bardzo ładnie u Ciebie. Podoba mi się wszystko a platan z ławką najbardziej.


LIDKA dziękuję Mam nadzieję, że im więcej luk się zapełni, tym będzie jeszcze ładniej.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
anuska2507 13:05, 20 sie 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
ajka napisał(a)
Bardzo lubię nasadzenia przy tarasie, muszę jeszcze dosadzić coś po brzegach, może bodziszka






Bardzo ładne te widoczki, możesz być dumna
Faktycznie szkoda, że nie macie basenu. My chyba 2 lata temu rozkładaliśmy na koniec lipca albo nawet na początku sierpnia, bo lipiec był deszczowy, a na sierpień zapowiadano falę upałów.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
ajka 15:47, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
anuska2507 napisał(a)

Bardzo ładne te widoczki, możesz być dumna
Faktycznie szkoda, że nie macie basenu. My chyba 2 lata temu rozkładaliśmy na koniec lipca albo nawet na początku sierpnia, bo lipiec był deszczowy, a na sierpień zapowiadano falę upałów.


Ilekroć przechodzę się po działce czuje się dumna z efektów mimo dużych braków. Jeszcze parę lat temu byłam całkowicie zielona.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
antracyt 19:23, 20 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
ajka napisał(a)


Mirka, kupiłam żółwika w lipcu. Rośnie u mnie w wilgotnej ciężkiej ziemi na słonecznym stanowisku. Takie warunki niby lubi.

Wstawiłam u siebie zdjęcie kępy, która w zeszłym roku była taka jak Twoje. Zobacz jak szybko nabrała masy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
olciamanolcia 20:01, 20 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7076
Rozplenice u Ciebie okociały moje nie wszystkie chcą kwitnąć. Najobficiej kwitną te dwu i trzyletnie . Te które mam już ósmy rok ostatni raz wypuściły kotki trzy sezony temu

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ajka 20:36, 20 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Antracyt byłam, widzałam, świetnie się zagęszcza. Podobają mi się takie kępy, dlatego dokupię go więcej i przedłużę półkole, i niech się zagęszcza

Olciamanolcia zmartwiłaś mnie, to znaczy że za kilka lat nie będzie już tego pięknego widoku?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Judith 20:52, 20 sie 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
olciamanolcia napisał(a)
Rozplenice u Ciebie okociały moje nie wszystkie chcą kwitnąć. Najobficiej kwitną te dwu i trzyletnie . Te które mam już ósmy rok ostatni raz wypuściły kotki trzy sezony temu


U mnie to samo - starsze nie kwitną, a młode sadzonki lub trawy z podziału - owszem.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies