Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

ajka 18:25, 06 lut 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Dziś namówiłam męża do obcięcia traw przy tarasie: trzcinnika, sesleri jesiennej i śmiałka darniowego. Moze jutro uda się przyciąć trzcinnik na końcu działki, dziś nie starczyło nam kabla, tniemy nożycami do żywoplotu



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Wiolka5_7 19:23, 06 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
U Ciebie zima jak nie zima,więc mogłaś ciąć
U mnie śnieg i mróz, czekam na ciepełko i teraz będę ciąć suchelce
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 00:53, 07 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
A gdzie masz śnieg?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 00:57, 07 lut 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Już po śniegu. Ale 3 dni temu było tak:



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
olciamanolcia 08:37, 07 lut 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7026
Wiolka5_7 napisał(a)
U Ciebie zima jak nie zima,więc mogłaś ciąć
U mnie śnieg i mróz, czekam na ciepełko i teraz będę ciąć suchelce


Suchelce tez mam do cięcia ale sporo rozlplenic jest tak mokrych że nie wiem jak ja je poobcinam.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ajka 09:03, 07 lut 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
olciamanolcia napisał(a)


Suchelce tez mam do cięcia ale sporo rozlplenic jest tak mokrych że nie wiem jak ja je poobcinam.


Z rozplenicami i miskantami nie ma się co spieszyć. Ja obcinam tylko trawy, które szybko ruszają z wegetacją. Dziś przymroziło, rano -8, więc nie wiem czy cokolwiek dziś zrobię.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
olciamanolcia 21:10, 07 lut 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7026
ajka napisał(a)


Z rozplenicami i miskantami nie ma się co spieszyć. Ja obcinam tylko trawy, które szybko ruszają z wegetacją. Dziś przymroziło, rano -8, więc nie wiem czy cokolwiek dziś zrobię.


Z reguły tnę juz wszystko na koniec lutego -chyba,że śnieg przywali tak jak ma to miejsce teraz
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ajka 17:59, 05 mar 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Hej, wróciłam z ferii ze słonecznej Kostaryki zachęcona zdjęciami Agatorek. To fantastyczny kraj dla tych, którzy stawiają przyrodę ponad zabytki. Muszę teraz przestawić się z 30 do 3 stopni. Dziś u nas pada śnieg.

W sobote przycięlismy winogron, maliny i agrest, a także tawuly japońskie i derenie.

Mimo zimna przebijają się krokusy i tulipany. Dosadziłam ich trochę jesienią.







____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 22:06, 05 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Mam nadzieję, że Ci się podobało na wyjeździe . Teraz szybka aklimatyzacja i czekamy na wiosnę

Krokusiki śliczne, u mnie dopiero listki wychodzą .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 00:14, 06 mar 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Agatorek napisał(a)
Mam nadzieję, że Ci się podobało na wyjeździe . Teraz szybka aklimatyzacja i czekamy na wiosnę

Krokusiki śliczne, u mnie dopiero listki wychodzą .


Było cudownie, piękniej niż w Meksyku Tylko piramid brak Ale przyroda wynagradza, zapiera dech w piersiach. Jeden z najlepszych moich wyjazdów. Musiałam lekko zmienić plany, nie udało mi się zarezerwować noclegu w dżungli, Park Corcovado miał bilety wyprzedane 3 tygodnie do przodu, ale udało nam się wbić na jednodniowy wypad (La Leone zamiast Sirene), a zamiast noclegu następnego dnia zrobiliśmy snorekling - było profesjonalnie i wszyscy zadowoleni.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies