Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Mariposa 21:03, 30 gru 2017


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Aż trudno uwierzyć! Dopiero założyłam wątek i już tyle osób mnie odwiedziło Cieszę sie ogromnie
Sylwio, byłam w Twoim ogrodzie nie raz, jest cudny i wyjątkowy tak jak Ty! Dzięki za podpowiedź o kwiatkach, które czesto motyle odwiedzają - na razie skrzętnie notuję wszystkie podpowiedzi. Jak zacznę planować rabaty, będzie jak znalazł
Asiu, istotnie krajanka, a nawet sąsiadka i to bliska Cieszę się bardzo, że do mnie zajrzałaś Widzę, że lubisz rękodzieło, to super sprawa, aby rączki zająć, gdy zima za oknem, a w ogrodzie niewiele się dzieje. Podziwiam Twoje zdolności
____________________
Ela Motylogród
sylwia_slomc... 21:14, 30 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
A czemu tak incognito zaglądałaś bez śladu Żartuję Wiele osób tak zagląda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 21:16, 30 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A z jakich okolic łódzkiego jesteś,zaintrygowałaś mnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Karol99 22:46, 30 gru 2017


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
marba 22:53, 30 gru 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj, Elu. Dobrze, że tu trafiłaś, na pewno znajdziesz na Ogrodowisku wiele wsparcia, a może i przyjaciół. Życzę Ci wiele radości z tworzenia ogrodu. Będę zaglądać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Mary 13:47, 31 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Witaj.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Anda 17:58, 01 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Witaj Motylogród, to brzmi bardzo zachęcająco
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 19:00, 01 sty 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Witaj "Motylko" znalazłaś się wśród swoich...wszyscy kiedyś zaczynaliśmy tworzenie ogrodu z mniejszym lub większym skutkiem...Uda Ci się na pewno stworzyć wspaniały Motylogród...a co do wysokiej wody, też ją mam, a ten rok miniony wyjątkowo był paskudny pod tym względem...Zobacz na str 3, drugie zdjęcie, mojego wątku.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Mariposa 19:05, 01 sty 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Dziękuję za wszystkie miłe powitania
Karol99, marba, mary, Anda - cieszę się, że do mnie wpadliście. Pewnie spodziewaliście sie pięknego ogrodu, a tu na razie, jak widać na zdjęciach, nic tych motyli jeszcze nie przyciaga! Ale to się zmieni, obiecuję! Po to tu jestem, aby uczyć się od Was! Widząc metamorfozy Waszych ogrodów jest pełna nadziei, że i mnie się uda.

Na razie z całego serca życzę wszystkim, którzy do mnie trafili, a także wspaniałej Szefowej i pozostałym Ogrodowiczanom, udanego roku - niech przyniesie tylko dobre dni, Wasze ogrody niech będą jeszcze piękniejsze, a radość i satysfakcja z pracy w nich - jeszcze większa! Szczęśliwego Nowego 2018 Roku!
____________________
Ela Motylogród
sylwia_slomc... 19:12, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Spoko, ja zaczynałam od łysego ornego pola
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies